Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Shanghai (Старт на една трка во Shanghai од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.63 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfAmateur - 23Сезона 77, Трка 8, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanAmateur - 17Сезона 77, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoAmateur - 9Сезона 77, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KrowiakPro - 21Сезона 77, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 16Сезона 77, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrightAmateur - 10Сезона 77, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sami VähämaaRookie - 151Сезона 77, Трка 8, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierRookie - 89Сезона 77, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomAmateur - 23Сезона 77, Трка 8, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiPro - 3Сезона 77, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 18Сезона 77, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BrownAmateur - 13Сезона 77, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenEliteСезона 77, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BernatAmateur - 27Сезона 77, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen LundqvistPro - 2Сезона 77, Трка 8, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juris LandsbergsAmateur - 38Сезона 77, Трка 8, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giedrius ČekysAmateur - 79Сезона 77, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano FregniAmateur - 3Сезона 77, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William SchumannRookie - 19Сезона 77, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 77, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GellénAmateur - 47Сезона 77, Трка 8, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RivalettoPro - 20Сезона 77, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard LuijendijkAmateur - 50Сезона 77, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas MorkūnasAmateur - 27Сезона 77, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahsan ShahbazAmateur - 85Сезона 77, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 19Сезона 77, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BullAmateur - 4Сезона 77, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MiklovičMaster - 2Сезона 77, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique DewildePro - 2Сезона 77, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben LansinkAmateur - 69Сезона 77, Трка 8, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir SenPro - 20Сезона 77, Трка 8, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej HlavatýAmateur - 78Сезона 77, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JonesAmateur - 32Сезона 77, Трка 8, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor NovitskyyRookie - 115Сезона 77, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James FellingRookie - 84Сезона 77, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaPro - 24Сезона 77, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan SukeníkPro - 6Сезона 77, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko PaukkuAmateur - 25Сезона 77, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 38Сезона 77, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathPro - 7Сезона 77, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik WittmannAmateur - 89Сезона 77, Трка 8, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan Filippe WahldrichAmateur - 80Сезона 77, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoAmateur - 14Сезона 77, Трка 8, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila RadványiPro - 19Сезона 77, Трка 8, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SantosRookie - 69Сезона 77, Трка 8, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin WyrwałRookie - 13Сезона 77, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vláďa PallasAmateur - 61Сезона 77, Трка 8, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alonso Carbajal TapiaAmateur - 49Сезона 77, Трка 8, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovAmateur - 40Сезона 77, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đuro PrejcPro - 9Сезона 77, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezAmateur - 82Сезона 77, Трка 8, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonilson SantosRookie - 44Сезона 77, Трка 8, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 134Сезона 77, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 8, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 77, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia GaálMaster - 5Сезона 77, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 3Сезона 77, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BabacciAmateur - 27Сезона 77, Трка 8, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RichardsonAmateur - 19Сезона 77, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel RutterAmateur - 15Сезона 77, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier MeyvischRookie - 32Сезона 77, Трка 8, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozsef PakoszAmateur - 73Сезона 77, Трка 8, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 2Сезона 77, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 19Сезона 77, Трка 8, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio GuidettiAmateur - 55Сезона 77, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin WellsRookie - 24Сезона 77, Трка 8, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris KalpoutzisPro - 16Сезона 77, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson FavorettoAmateur - 67Сезона 77, Трка 8, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tinie LourensPro - 9Сезона 77, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FerrariAmateur - 3Сезона 77, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 20Сезона 77, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaPro - 9Сезона 77, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George TogasPro - 8Сезона 77, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Noe MontoyaAmateur - 14Сезона 77, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno PaesRookie - 142Сезона 77, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniela PisaAmateur - 14Сезона 77, Трка 8, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CosAmateur - 64Сезона 77, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt BielAmateur - 19Сезона 77, Трка 8, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FerraroPro - 21Сезона 77, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niki StoqnovRookie - 47Сезона 77, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoPro - 9Сезона 77, Трка 8, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 13Сезона 77, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro RodriguezAmateur - 49Сезона 77, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vedran OrlićAmateur - 32Сезона 77, Трка 8, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique FerreiraPro - 6Сезона 77, Трка 8, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryAmateur - 16Сезона 77, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jochen VandenbroelePro - 6Сезона 77, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábel TóthRookie - 157Сезона 77, Трка 8, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 77, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoAmateur - 87Сезона 77, Трка 8, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoAmateur - 33Сезона 77, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piantino GabrieleAmateur - 13Сезона 77, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 20Сезона 77, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 3Сезона 77, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor AyckbournPro - 4Сезона 77, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MaradigAmateur - 8Сезона 77, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João RodriguesAmateur - 13Сезона 77, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleks VorontsovRookie - 114Сезона 77, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 8Сезона 77, Трка 8, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovPro - 17Сезона 77, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: