Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Montreal (Старт на една трка во Montreal од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 49.91 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nicolae ValentinRookie - 133Сезона 88, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas3EliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 88, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 88, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boguslaw DondajRookie - 23Сезона 88, Трка 1, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 53Сезона 88, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolRookie - 88Сезона 88, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 88, Трка 1, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonRookie - 102Сезона 88, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca PontiniPro - 9Сезона 88, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith PartridgeAmateur - 51Сезона 88, Трка 1, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 29Сезона 88, Трка 1, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 88, Трка 1, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 88, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 88, Трка 1, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 108Сезона 88, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor BogdanovRookie - 105Сезона 88, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 88, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robi GragerRookie - 99Сезона 88, Трка 1, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedRookie - 13Сезона 88, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 88, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 88, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovann DimaRookie - 65Сезона 88, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinAmateur - 18Сезона 88, Трка 1, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos OlmosAmateur - 14Сезона 88, Трка 1, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 65Сезона 88, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide AndreoliRookie - 123Сезона 88, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 79Сезона 88, Трка 1, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyRookie - 41Сезона 88, Трка 1, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petra NémethRookie - 69Сезона 88, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeRookie - 32Сезона 88, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 88, Трка 1, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo DematteisAmateur - 22Сезона 88, Трка 1, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian JarmuszkiewiczRookie - 45Сезона 88, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KovácsRookie - 128Сезона 88, Трка 1, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 88, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerRookie - 134Сезона 88, Трка 1, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jair Antonio HernandezRookie - 104Сезона 88, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 88, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš UrbaničRookie - 92Сезона 88, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 88, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sárga GáborRookie - 95Сезона 88, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PérezPro - 3Сезона 88, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marson AlbaniAmateur - 16Сезона 88, Трка 1, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 30Сезона 88, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FranciaAmateur - 26Сезона 88, Трка 1, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 88, Трка 1, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NevesRookie - 132Сезона 88, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 43Сезона 88, Трка 1, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien BellierAmateur - 31Сезона 88, Трка 1, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál AkácosRookie - 66Сезона 88, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 88, Трка 1, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MedinaRookie - 101Сезона 88, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan MilerRookie - 117Сезона 88, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiAmateur - 52Сезона 88, Трка 1, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovRookie - 39Сезона 88, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő KovácsRookie - 150Сезона 88, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MónusRookie - 146Сезона 88, Трка 1, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik TörneredRookie - 57Сезона 88, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 88, Трка 1, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 88, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CostaRookie - 16Сезона 88, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland CzégényRookie - 116Сезона 88, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 46Сезона 88, Трка 1, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 88, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny FoubertRookie - 83Сезона 88, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damiano FiorettiAmateur - 1Сезона 88, Трка 1, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz RybińskiRookie - 11Сезона 88, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CirannaRookie - 143Сезона 88, Трка 1, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusAmateur - 11Сезона 88, Трка 1, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge VarandaAmateur - 3Сезона 88, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 88, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalaRookie - 37Сезона 88, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MartinsRookie - 74Сезона 88, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićAmateur - 35Сезона 88, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiRookie - 85Сезона 88, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo NoxRookie - 98Сезона 88, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josemi HuarteRookie - 126Сезона 88, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaï SamarineRookie - 52Сезона 88, Трка 1, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosRookie - 79Сезона 88, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraRookie - 122Сезона 88, Трка 1, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark IversonPro - 23Сезона 88, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders GustafssonRookie - 87Сезона 88, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CarlosAmateur - 21Сезона 88, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MurruPro - 14Сезона 88, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey VladimirovRookie - 68Сезона 88, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maikel ZwartRookie - 44Сезона 88, Трка 1, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilmar Gomes de MatosRookie - 109Сезона 88, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kulle WipaknusiRookie - 131Сезона 88, Трка 1, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert MeeusAmateur - 57Сезона 88, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael MateosAmateur - 74Сезона 88, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John Jairo Sanchez LeonRookie - 71Сезона 88, Трка 1, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann BelyRookie - 124Сезона 88, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisAmateur - 15Сезона 88, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PopkoRookie - 6Сезона 88, Трка 1, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница: