Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Interlagos (Старт на една трка во Interlagos од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.33 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tomasz AkwidzyńskiAmateur - 74Сезона 88, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 88, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 1Сезона 88, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile George DanielPro - 19Сезона 88, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 88, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraRookie - 84Сезона 88, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 88, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 88, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezRookie - 125Сезона 88, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 87Сезона 88, Трка 2, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 88, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 88, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian SayleRookie - 64Сезона 88, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique RamosAmateur - 59Сезона 88, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolRookie - 88Сезона 88, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 88, Трка 2, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 88, Трка 2, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 29Сезона 88, Трка 2, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánRookie - 17Сезона 88, Трка 2, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 88, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarAmateur - 24Сезона 88, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márcio PortugaPro - 17Сезона 88, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 9Сезона 88, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 88, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 108Сезона 88, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 88, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 88, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 88, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 88, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 88, Трка 2, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaRookie - 106Сезона 88, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 70Сезона 88, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinAmateur - 18Сезона 88, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos OlmosAmateur - 14Сезона 88, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 65Сезона 88, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezRookie - 55Сезона 88, Трка 2, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 88, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo GinoAmateur - 23Сезона 88, Трка 2, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sander JärvRookie - 47Сезона 88, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DjurdjevicAmateur - 22Сезона 88, Трка 2, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BlazoRookie - 98Сезона 88, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SmirnovAmateur - 58Сезона 88, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petra NémethRookie - 69Сезона 88, Трка 2, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesAmateur - 76Сезона 88, Трка 2, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno GuilhermeRookie - 32Сезона 88, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 88, Трка 2, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 88, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén MuñozRookie - 114Сезона 88, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 1Сезона 88, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasRookie - 21Сезона 88, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 88, Трка 2, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris CarbiaRookie - 45Сезона 88, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 88, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 88, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 88, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 88, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzaboRookie - 24Сезона 88, Трка 2, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro ProiettiRookie - 2Сезона 88, Трка 2, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 2, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba NagyRookie - 124Сезона 88, Трка 2, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flanders SamuelRookie - 97Сезона 88, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 43Сезона 88, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaioneAmateur - 79Сезона 88, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 88, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RomanoRookie - 74Сезона 88, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan MilerRookie - 117Сезона 88, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kévin ValléeAmateur - 26Сезона 88, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 88, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovRookie - 39Сезона 88, Трка 2, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő KovácsRookie - 150Сезона 88, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MónusRookie - 146Сезона 88, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Holger SchmolinskiAmateur - 49Сезона 88, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 88, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićAmateur - 54Сезона 88, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NunesRookie - 66Сезона 88, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon EppesRookie - 46Сезона 88, Трка 2, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoAmateur - 56Сезона 88, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoAmateur - 48Сезона 88, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos De LunaRookie - 142Сезона 88, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WrightRookie - 71Сезона 88, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandisile GqwetaRookie - 44Сезона 88, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShurganovRookie - 67Сезона 88, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioRookie - 41Сезона 88, Трка 2, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 88, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 88, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl MainardiRookie - 76Сезона 88, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecRookie - 107Сезона 88, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juhani NopanenRookie - 100Сезона 88, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodRookie - 75Сезона 88, Трка 2, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 88, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 88, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 88, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница: