Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Brasilia (Старт на една трка во Brasilia од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.26 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 9, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 87, Трка 9, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 87, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Maxime TruchonPro - 6Сезона 87, Трка 9, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 9, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OcampoPro - 13Сезона 87, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HaycockAmateur - 65Сезона 87, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MihalevAmateur - 7Сезона 87, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 87, Трка 9, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 12Сезона 87, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro ColomboAmateur - 27Сезона 87, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 87, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 87, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 9, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 5Сезона 87, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 9, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovann DimaRookie - 65Сезона 87, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 58Сезона 87, Трка 9, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 87, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MisiegoPro - 16Сезона 87, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 9, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 9, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamd KazimiAmateur - 10Сезона 87, Трка 9, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 16Сезона 87, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 9, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniRookie - 53Сезона 87, Трка 9, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan-Lucas LuscalovPro - 19Сезона 87, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence FiálRookie - 43Сезона 87, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 87, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PariettiAmateur - 10Сезона 87, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 69Сезона 87, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard ChuquenAmateur - 36Сезона 87, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 87, Трка 9, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 56Сезона 87, Трка 9, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 87, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 16Сезона 87, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ClarkeAmateur - 29Сезона 87, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JásekAmateur - 66Сезона 87, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LoureiroAmateur - 40Сезона 87, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaPro - 6Сезона 87, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 4Сезона 87, Трка 9, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 9, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy RentesAmateur - 19Сезона 87, Трка 9, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackie ConnollyAmateur - 31Сезона 87, Трка 9, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann RafPro - 7Сезона 87, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroPro - 11Сезона 87, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 9, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 87, Трка 9, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo RosalAmateur - 36Сезона 87, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo Angoitia EspinosaPro - 9Сезона 87, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 32Сезона 87, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 87, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 9, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraPro - 7Сезона 87, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IzutovRookie - 59Сезона 87, Трка 9, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier MasotPro - 10Сезона 87, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 9, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoe SatedAmateur - 54Сезона 87, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NetoAmateur - 55Сезона 87, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PospisilAmateur - 28Сезона 87, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 47Сезона 87, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloMaster - 3Сезона 87, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 14Сезона 87, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonios GiannakoudakisMaster - 4Сезона 87, Трка 9, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LeonardiAmateur - 27Сезона 87, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani MannilaAmateur - 56Сезона 87, Трка 9, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato DellAmateur - 77Сезона 87, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko GeAmateur - 23Сезона 87, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Herrera MelianRookie - 11Сезона 87, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp WitzmannAmateur - 65Сезона 87, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 3Сезона 87, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: