Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Zolder (Старт на една трка во Zolder од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 59.25 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander FunkAmateur - 82Сезона 75, Трка 16, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealPro - 17Сезона 75, Трка 16, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanPro - 7Сезона 75, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago DiasAmateur - 46Сезона 75, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kade LangtonAmateur - 27Сезона 75, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam EdwardsAmateur - 55Сезона 75, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt WalkerRetiredСезона 75, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Curtis LaradePro - 24Сезона 75, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasAmateur - 74Сезона 75, Трка 16, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasAmateur - 81Сезона 75, Трка 16, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BellRetiredСезона 75, Трка 16, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 73Сезона 75, Трка 16, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraAmateur - 12Сезона 75, Трка 16, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 75, Трка 16, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 25Сезона 75, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy MitchellAmateur - 67Сезона 75, Трка 16, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierAmateur - 34Сезона 75, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 15Сезона 75, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentPro - 13Сезона 75, Трка 16, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutRookie - 63Сезона 75, Трка 16, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark DeanAmateur - 64Сезона 75, Трка 16, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerAmateur - 27Сезона 75, Трка 16, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saxon DurrantRetiredСезона 75, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 115Сезона 75, Трка 16, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz PłatekMaster - 3Сезона 75, Трка 16, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 16, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 75, Трка 16, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis ZoumpiPro - 23Сезона 75, Трка 16, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 75, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr TomíškoAmateur - 13Сезона 75, Трка 16, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfPro - 10Сезона 75, Трка 16, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerPro - 9Сезона 75, Трка 16, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid AnulewiczRookie - 15Сезона 75, Трка 16, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MazurAmateur - 6Сезона 75, Трка 16, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardMaster - 5Сезона 75, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Drazen GalicRetiredСезона 75, Трка 16, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MarraAmateur - 81Сезона 75, Трка 16, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas MierauRookie - 150Сезона 75, Трка 16, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 4Сезона 75, Трка 16, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson VerdinAmateur - 42Сезона 75, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor NegraoRookie - 79Сезона 75, Трка 16, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maks PodgornovRetiredСезона 75, Трка 16, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 75, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stiven PerazaAmateur - 16Сезона 75, Трка 16, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyAmateur - 58Сезона 75, Трка 16, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 41Сезона 75, Трка 16, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John ArthurAmateur - 24Сезона 75, Трка 16, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen SechkariovRetiredСезона 75, Трка 16, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto HarmatPro - 18Сезона 75, Трка 16, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerjan MeijerAmateur - 25Сезона 75, Трка 16, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaPro - 19Сезона 75, Трка 16, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 16, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabAmateur - 35Сезона 75, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo GutierrezRetiredСезона 75, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 11Сезона 75, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderPro - 12Сезона 75, Трка 16, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsPro - 20Сезона 75, Трка 16, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian MagiolloAmateur - 11Сезона 75, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quim RieraAmateur - 4Сезона 75, Трка 16, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 13Сезона 75, Трка 16, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 1Сезона 75, Трка 16, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BisquerraAmateur - 41Сезона 75, Трка 16, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasMaster - 2Сезона 75, Трка 16, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 33Сезона 75, Трка 16, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkePro - 2Сезона 75, Трка 16, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorAmateur - 38Сезона 75, Трка 16, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 75, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 85Сезона 75, Трка 16, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 156Сезона 75, Трка 16, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LeroyPro - 19Сезона 75, Трка 16, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György ÁgostonRookie - 12Сезона 75, Трка 16, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dany MontesAmateur - 69Сезона 75, Трка 16, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsRookie - 50Сезона 75, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 61Сезона 75, Трка 16, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 52Сезона 75, Трка 16, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PudovAmateur - 40Сезона 75, Трка 16, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antunes SilvaAmateur - 30Сезона 75, Трка 16, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerPro - 15Сезона 75, Трка 16, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge AbrahaoRookie - 151Сезона 75, Трка 16, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 89Сезона 75, Трка 16, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 80Сезона 75, Трка 16, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz EliziarioAmateur - 70Сезона 75, Трка 16, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 64Сезона 75, Трка 16, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FiorottoPro - 20Сезона 75, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiPro - 2Сезона 75, Трка 16, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco ScopellitiMaster - 5Сезона 75, Трка 16, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yotko YotovRookie - 39Сезона 75, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasMaster - 1Сезона 75, Трка 16, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsPro - 13Сезона 75, Трка 16, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithAmateur - 15Сезона 75, Трка 16, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pali EgediAmateur - 76Сезона 75, Трка 16, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart TomaszewskiAmateur - 59Сезона 75, Трка 16, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 5Сезона 75, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićPro - 22Сезона 75, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AltobelliAmateur - 84Сезона 75, Трка 16, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin VercelloneRetiredСезона 75, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 2Сезона 75, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano VieiraAmateur - 17Сезона 75, Трка 16, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniPro - 21Сезона 75, Трка 16, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wladimir AcevedoAmateur - 69Сезона 75, Трка 16, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 69 70 71 » Брзо оди на страница: