Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Sakhir (Старт на една трка во Sakhir од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 52.18 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Steven HillAmateur - 38Сезона 84, Трка 15, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisAmateur - 13Сезона 84, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaMaster - 1Сезона 84, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchRookie - 51Сезона 84, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsRookie - 87Сезона 84, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 9Сезона 84, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 6Сезона 84, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaMaster - 4Сезона 84, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasPro - 14Сезона 84, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratAmateur - 63Сезона 84, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz TrelaAmateur - 41Сезона 84, Трка 15, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul JewellAmateur - 72Сезона 84, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielAmateur - 36Сезона 84, Трка 15, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MasonAmateur - 12Сезона 84, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BegleyPro - 19Сезона 84, Трка 15, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonAmateur - 28Сезона 84, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MoskalRookie - 8Сезона 84, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxMaster - 3Сезона 84, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovPro - 3Сезона 84, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RelfRookie - 37Сезона 84, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 84, Трка 15, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiRookie - 11Сезона 84, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiRookie - 34Сезона 84, Трка 15, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevAmateur - 35Сезона 84, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anze BezlajAmateur - 58Сезона 84, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George PopeAmateur - 8Сезона 84, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevPro - 25Сезона 84, Трка 15, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 42Сезона 84, Трка 15, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesPro - 17Сезона 84, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 15, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodPro - 6Сезона 84, Трка 15, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianAmateur - 80Сезона 84, Трка 15, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoRookie - 65Сезона 84, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronRookie - 118Сезона 84, Трка 15, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 84, Трка 15, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaMaster - 2Сезона 84, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 84, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 74Сезона 84, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko BencRookie - 77Сезона 84, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 15, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanAmateur - 62Сезона 84, Трка 15, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio WolfRookie - 68Сезона 84, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CorreaAmateur - 17Сезона 84, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj SchwartzAmateur - 46Сезона 84, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilAmateur - 38Сезона 84, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevPro - 9Сезона 84, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 84, Трка 15, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 84, Трка 15, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal ParinAmateur - 77Сезона 84, Трка 15, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akhilleas LakiotisAmateur - 10Сезона 84, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can KaralıPro - 7Сезона 84, Трка 15, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 84, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRookie - 117Сезона 84, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 15, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PistoreAmateur - 37Сезона 84, Трка 15, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 15, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CortezAmateur - 62Сезона 84, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 84, Трка 15, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 13Сезона 84, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisAmateur - 15Сезона 84, Трка 15, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca OrtiseiAmateur - 51Сезона 84, Трка 15, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 43Сезона 84, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerPro - 4Сезона 84, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RosePro - 21Сезона 84, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DiasPro - 11Сезона 84, Трка 15, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Enrique Iborra MiraAmateur - 4Сезона 84, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 84, Трка 15, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinAmateur - 28Сезона 84, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaAmateur - 12Сезона 84, Трка 15, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyRookie - 49Сезона 84, Трка 15, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano LavistaAmateur - 8Сезона 84, Трка 15, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietPro - 24Сезона 84, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 45Сезона 84, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliAmateur - 66Сезона 84, Трка 15, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KrawczukRookie - 68Сезона 84, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 11Сезона 84, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettPro - 12Сезона 84, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérPro - 16Сезона 84, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 20Сезона 84, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovEliteСезона 84, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroMaster - 5Сезона 84, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 15Сезона 84, Трка 15, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatAmateur - 12Сезона 84, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsPro - 7Сезона 84, Трка 15, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthijs VreemanAmateur - 62Сезона 84, Трка 15, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvard StepančukAmateur - 46Сезона 84, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 84, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaPro - 11Сезона 84, Трка 15, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael SoaresPro - 12Сезона 84, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 16Сезона 84, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 30Сезона 84, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiMaster - 1Сезона 84, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 84, Трка 15, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano EnricoAmateur - 64Сезона 84, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница: