Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Oesterreichring (Старт на една трка во Oesterreichring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 67.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nicolae ValentinRookie - 133Сезона 86, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 86, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 10, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 10, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpad IoanAmateur - 72Сезона 86, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott RobinsonAmateur - 52Сезона 86, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 86, Трка 10, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 86, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerRookie - 97Сезона 86, Трка 10, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor HorváthRookie - 46Сезона 86, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanovAmateur - 62Сезона 86, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasiek KornetPro - 5Сезона 86, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierPro - 8Сезона 86, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej BarejaAmateur - 62Сезона 86, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniAmateur - 38Сезона 86, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 42Сезона 86, Трка 10, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 10, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 10, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BevanPro - 16Сезона 86, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 50Сезона 86, Трка 10, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 10, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 86, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 11Сезона 86, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 2Сезона 86, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 22Сезона 86, Трка 10, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 86, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 1Сезона 86, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 86, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilanovicRookie - 38Сезона 86, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 86, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 86, Трка 10, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 10, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ThompsonRookie - 121Сезона 86, Трка 10, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario KawahalaRookie - 7Сезона 86, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gökay ÇiftçiAmateur - 79Сезона 86, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 86, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 86, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor SármezeiRookie - 59Сезона 86, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 116Сезона 86, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István MileRookie - 10Сезона 86, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 10, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orion ValentimAmateur - 47Сезона 86, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel BuradaAmateur - 67Сезона 86, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar RaevRookie - 80Сезона 86, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angelo VitielloPro - 3Сезона 86, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sárga GáborRookie - 95Сезона 86, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam HardwickAmateur - 61Сезона 86, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 10, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay KolevRookie - 53Сезона 86, Трка 10, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele ProstRetiredСезона 86, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 86, Трка 10, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Ribes MateuAmateur - 14Сезона 86, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaMaster - 1Сезона 86, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 10, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduPro - 8Сезона 86, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomás CoelhoPro - 10Сезона 86, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 66Сезона 86, Трка 10, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 8Сезона 86, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lefteris AggouridakisRookie - 134Сезона 86, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel GomesPro - 24Сезона 86, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 86, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 10, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rem JürgensonAmateur - 53Сезона 86, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 86, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan ProhaskaAmateur - 48Сезона 86, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesRetiredСезона 86, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KucoraPro - 12Сезона 86, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre WesthofenRetiredСезона 86, Трка 10, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonasz BorysRetiredСезона 86, Трка 10, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodRookie - 75Сезона 86, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SalvucciRookie - 24Сезона 86, Трка 10, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoann TravertRookie - 14Сезона 86, Трка 10, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница: