Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on A1-Ring (Старт на една трка во A1-Ring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 80.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Tomasz AkwidzyńskiPro - 18Сезона 88, Трка 7, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusAmateur - 10Сезона 88, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert SzustakAmateur - 33Сезона 88, Трка 7, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoMaster - 2Сезона 88, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovAmateur - 30Сезона 88, Трка 7, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay BaletskiyAmateur - 19Сезона 88, Трка 7, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Master - 4Сезона 88, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraAmateur - 24Сезона 88, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaAmateur - 45Сезона 88, Трка 7, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersPro - 9Сезона 88, Трка 7, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego VidottoPro - 4Сезона 88, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio AmolioAmateur - 42Сезона 88, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasPro - 3Сезона 88, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoli ZvaigznitisPro - 13Сезона 88, Трка 7, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikki RepoRookie - 19Сезона 88, Трка 7, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolAmateur - 24Сезона 88, Трка 7, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven TindleRookie - 126Сезона 88, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentPro - 9Сезона 88, Трка 7, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekAmateur - 5Сезона 88, Трка 7, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaAmateur - 12Сезона 88, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicAmateur - 33Сезона 88, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jak LunAmateur - 3Сезона 88, Трка 7, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysPro - 16Сезона 88, Трка 7, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam TippleMaster - 3Сезона 88, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasPro - 14Сезона 88, Трка 7, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Preston BaileyAmateur - 43Сезона 88, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick MudiayRookie - 125Сезона 88, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloPro - 7Сезона 88, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BellPro - 4Сезона 88, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoAmateur - 44Сезона 88, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SiadekAmateur - 73Сезона 88, Трка 7, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragoș Alexandru GrigoreRookie - 66Сезона 88, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron ReedAmateur - 49Сезона 88, Трка 7, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick MillerAmateur - 46Сезона 88, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WaandersAmateur - 18Сезона 88, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László TóthAmateur - 64Сезона 88, Трка 7, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilárd VassAmateur - 56Сезона 88, Трка 7, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 88, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan JohanssonAmateur - 48Сезона 88, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GarassinoAmateur - 5Сезона 88, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario AciernoAmateur - 37Сезона 88, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis DiamantidisAmateur - 41Сезона 88, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KerperRookie - 8Сезона 88, Трка 7, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 88, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniAmateur - 13Сезона 88, Трка 7, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ComparoneAmateur - 42Сезона 88, Трка 7, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 88, Трка 7, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićPro - 14Сезона 88, Трка 7, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasAmateur - 30Сезона 88, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 14Сезона 88, Трка 7, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallPro - 2Сезона 88, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiPro - 8Сезона 88, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoPro - 18Сезона 88, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiAmateur - 10Сезона 88, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Alberto RamosAmateur - 10Сезона 88, Трка 7, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris CarbiaRookie - 45Сезона 88, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraAmateur - 57Сезона 88, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alois KavaRookie - 118Сезона 88, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek BerezňaninRookie - 47Сезона 88, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenMaster - 3Сезона 88, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissAmateur - 46Сезона 88, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro ProiettiAmateur - 59Сезона 88, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman PavlovskyAmateur - 8Сезона 88, Трка 7, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimityr PetrovRookie - 89Сезона 88, Трка 7, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkady ShemyakinMaster - 4Сезона 88, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerMaster - 1Сезона 88, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iacovos PapanikolaouAmateur - 27Сезона 88, Трка 7, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallAmateur - 24Сезона 88, Трка 7, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarszutkaPro - 4Сезона 88, Трка 7, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 1Сезона 88, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloAmateur - 57Сезона 88, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorPro - 8Сезона 88, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisPro - 23Сезона 88, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien BellierPro - 2Сезона 88, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsAmateur - 58Сезона 88, Трка 7, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo GamezAmateur - 12Сезона 88, Трка 7, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbdelhalinAmateur - 33Сезона 88, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinPro - 25Сезона 88, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiPro - 25Сезона 88, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán SzányiAmateur - 67Сезона 88, Трка 7, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MónusAmateur - 13Сезона 88, Трка 7, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg StarkeAmateur - 63Сезона 88, Трка 7, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziPro - 3Сезона 88, Трка 7, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos LoroAmateur - 47Сезона 88, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos FotiadisRookie - 55Сезона 88, Трка 7, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo BerissoPro - 6Сезона 88, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoPro - 8Сезона 88, Трка 7, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice CottyAmateur - 43Сезона 88, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresAmateur - 15Сезона 88, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos VillasmilPro - 10Сезона 88, Трка 7, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 88, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías BulacioAmateur - 2Сезона 88, Трка 7, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KwiatkowskiPro - 20Сезона 88, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňPro - 18Сезона 88, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres PalacioPro - 8Сезона 88, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniMaster - 5Сезона 88, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioAmateur - 53Сезона 88, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница: