Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Melbourne (Старт на една трка во Melbourne од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jeroen MichielRookie - 67Сезона 86, Трка 17, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaRookie - 74Сезона 86, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert GibsonRetiredСезона 86, Трка 17, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsPro - 11Сезона 86, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaAmateur - 62Сезона 86, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRetiredСезона 86, Трка 17, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno JorgeAmateur - 69Сезона 86, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BelangerAmateur - 30Сезона 86, Трка 17, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovPro - 3Сезона 86, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jak LunAmateur - 3Сезона 86, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius KarpaviciusRetiredСезона 86, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DarchukPro - 24Сезона 86, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 3Сезона 86, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiPro - 6Сезона 86, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusAmateur - 72Сезона 86, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakPro - 14Сезона 86, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicMaster - 4Сезона 86, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskRookie - 27Сезона 86, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelRookie - 131Сезона 86, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 9Сезона 86, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JuniorAmateur - 25Сезона 86, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraRookie - 80Сезона 86, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinRetiredСезона 86, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PereyraAmateur - 22Сезона 86, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinAmateur - 25Сезона 86, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaPro - 9Сезона 86, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRetiredСезона 86, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuRetiredСезона 86, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediRookie - 76Сезона 86, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 86, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico AielloAmateur - 61Сезона 86, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRetiredСезона 86, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaAmateur - 34Сезона 86, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RayboohinRetiredСезона 86, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 86, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacAmateur - 9Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno MarquesAmateur - 70Сезона 86, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HahnRookie - 55Сезона 86, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele ProstRetiredСезона 86, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezAmateur - 2Сезона 86, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 17, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo GamezAmateur - 12Сезона 86, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vailton Matos Da CruzRetiredСезона 86, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SantamariaAmateur - 7Сезона 86, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 86, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenPro - 25Сезона 86, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 86, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 47Сезона 86, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose HeiderscheidAmateur - 21Сезона 86, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziRookie - 45Сезона 86, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ColangeloAmateur - 60Сезона 86, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérPro - 17Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 86, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 86, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael Bolther EngmarkAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonairePro - 4Сезона 86, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyAmateur - 45Сезона 86, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerPro - 6Сезона 86, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 86, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex NicoAmateur - 18Сезона 86, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovAmateur - 51Сезона 86, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottMaster - 1Сезона 86, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaPro - 2Сезона 86, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme HenriqueAmateur - 13Сезона 86, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián PetrucciAmateur - 56Сезона 86, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница: