Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Buenos Aires (Старт на една трка во Buenos Aires од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.23 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maxim Kotov2Pro - 14Сезона 84, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillAmateur - 38Сезона 84, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisAmateur - 13Сезона 84, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczMaster - 3Сезона 84, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRookie - 86Сезона 84, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 9Сезона 84, Трка 10, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ZnidaricPro - 19Сезона 84, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano FreitasPro - 14Сезона 84, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratAmateur - 63Сезона 84, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristaps ZariņšPro - 17Сезона 84, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigou MaxAmateur - 61Сезона 84, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MasonAmateur - 12Сезона 84, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rastislav SpevakAmateur - 50Сезона 84, Трка 10, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatello RabissoniAmateur - 54Сезона 84, Трка 10, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 72Сезона 84, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando FreitasPro - 3Сезона 84, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vidas JasaitisRookie - 25Сезона 84, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 16Сезона 84, Трка 10, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 10, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marsel SharipovAmateur - 46Сезона 84, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BradyAmateur - 50Сезона 84, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisAmateur - 51Сезона 84, Трка 10, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 77Сезона 84, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar Rincón FernándezRookie - 57Сезона 84, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 10, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 57Сезона 84, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PodgornovRookie - 87Сезона 84, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan JohanssonAmateur - 66Сезона 84, Трка 10, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anze BezlajAmateur - 58Сезона 84, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenPro - 22Сезона 84, Трка 10, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesPro - 17Сезона 84, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RadanPro - 6Сезона 84, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 19Сезона 84, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KaloshinAmateur - 56Сезона 84, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoPro - 1Сезона 84, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianAmateur - 80Сезона 84, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoRookie - 65Сезона 84, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 10, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoEliteСезона 84, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VascoRookie - 75Сезона 84, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 36Сезона 84, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 84, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 25Сезона 84, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaAmateur - 61Сезона 84, Трка 10, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 74Сезона 84, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesAmateur - 37Сезона 84, Трка 10, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 10, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezRookie - 14Сезона 84, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KohoutekRookie - 122Сезона 84, Трка 10, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BikauskasPro - 22Сезона 84, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BriesnerRookie - 88Сезона 84, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneAmateur - 63Сезона 84, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyPro - 11Сезона 84, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 73Сезона 84, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 84, Трка 10, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 84, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetPro - 24Сезона 84, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikPro - 18Сезона 84, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaPro - 15Сезона 84, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxMaster - 3Сезона 84, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan KrustevPro - 3Сезона 84, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevAmateur - 23Сезона 84, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarszutkaPro - 21Сезона 84, Трка 10, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRookie - 117Сезона 84, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton KallóPro - 13Сезона 84, Трка 10, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 9Сезона 84, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven LowreyAmateur - 45Сезона 84, Трка 10, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 49Сезона 84, Трка 10, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaRookie - 66Сезона 84, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián BaranyákRookie - 6Сезона 84, Трка 10, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 10, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 84, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonPro - 3Сезона 84, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliAmateur - 14Сезона 84, Трка 10, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 43Сезона 84, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gérard TrabyPro - 16Сезона 84, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerPro - 18Сезона 84, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 84, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max LewisPro - 25Сезона 84, Трка 10, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinAmateur - 28Сезона 84, Трка 10, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasPro - 4Сезона 84, Трка 10, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaAmateur - 12Сезона 84, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 7Сезона 84, Трка 10, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre SuzenAmateur - 61Сезона 84, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatAmateur - 12Сезона 84, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthijs VreemanAmateur - 62Сезона 84, Трка 10, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvard StepančukAmateur - 46Сезона 84, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 84, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam PierrePro - 7Сезона 84, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas SchüleinRookie - 34Сезона 84, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff BodelleAmateur - 63Сезона 84, Трка 10, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NilssonAmateur - 55Сезона 84, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 76Сезона 84, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo James DevilmanMaster - 5Сезона 84, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 30Сезона 84, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница: