Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Laguna Seca (Направи најбрзи круг во групата во Laguna Seca круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 78.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Rafał JędrzejewskiAmateur - 76Сезона 94, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remus RennerRetiredСезона 94, Трка 10, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kylian GendreauAmateur - 15Сезона 94, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan MilurovicRetiredСезона 94, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton MelnichenkoPro - 20Сезона 94, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoRetiredСезона 94, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laur StancuRetiredСезона 94, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse WismanPro - 1Сезона 94, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GasparAmateur - 70Сезона 94, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio LamasPro - 21Сезона 94, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SmithAmateur - 29Сезона 94, Трка 10, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaMaster - 5Сезона 94, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavol BencurikAmateur - 42Сезона 94, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz Carlos Maciel JrPro - 23Сезона 94, Трка 10, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leopoldas ButkusRookie - 84Сезона 94, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MoroniRetiredСезона 94, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace CorrêaAmateur - 70Сезона 94, Трка 10, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele PietrogiacomiRetiredСезона 94, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max LewisAmateur - 27Сезона 94, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JacquetRetiredСезона 94, Трка 10, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cicc OdragAmateur - 28Сезона 94, Трка 10, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irvin CedenoRookie - 90Сезона 94, Трка 10, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bikash PradhanRetiredСезона 94, Трка 10, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 26Сезона 94, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KozmaPro - 2Сезона 94, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloAmateur - 66Сезона 94, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FonzieAmateur - 73Сезона 94, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno PedrosaAmateur - 27Сезона 94, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José AlmeidaPro - 21Сезона 94, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TombaAmateur - 67Сезона 94, Трка 10, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterMaster - 1Сезона 94, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hrvoje ProštenikRookie - 132Сезона 94, Трка 10, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlounePro - 24Сезона 94, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GouveiaAmateur - 30Сезона 94, Трка 10, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater4RetiredСезона 94, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiRookie - 95Сезона 94, Трка 10, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuri PeshkilevRetiredСезона 94, Трка 10, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HingisRetiredСезона 94, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammad FarhanAmateur - 2Сезона 94, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PoláčekAmateur - 39Сезона 94, Трка 10, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 14Сезона 94, Трка 10, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domingos CoelhoRookie - 20Сезона 94, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedja SavicRetiredСезона 94, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano VenancioRookie - 14Сезона 94, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry YusufAmateur - 17Сезона 94, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OttoRetiredСезона 94, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo KosaAmateur - 37Сезона 94, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Normunds HauksAmateur - 61Сезона 94, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher RamseyRetiredСезона 94, Трка 10, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassio SauerPro - 8Сезона 94, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álvaro AlvarinhoAmateur - 22Сезона 94, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro DiogoAmateur - 23Сезона 94, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AriasAmateur - 7Сезона 94, Трка 10, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł PiętkaPro - 19Сезона 94, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysAmateur - 31Сезона 94, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus DguezRetiredСезона 94, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoEliteСезона 94, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffi SeppiRetiredСезона 94, Трка 10, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MorrisMaster - 2Сезона 94, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoRookie - 107Сезона 94, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri KyynäräinenPro - 7Сезона 94, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg SurovyjAmateur - 54Сезона 94, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KuzovAmateur - 24Сезона 94, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 45Сезона 94, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben ReasonRetiredСезона 94, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine GalantePro - 9Сезона 94, Трка 10, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laura HernándezPro - 17Сезона 94, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovPro - 25Сезона 94, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán TamásPro - 13Сезона 94, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franciscus Van EsscheMaster - 4Сезона 94, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele SalvucciRookie - 87Сезона 94, Трка 10, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo LeclereRetiredСезона 94, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 66Сезона 94, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert KearneyPro - 25Сезона 94, Трка 10, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AnastasiRetiredСезона 94, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane CollasAmateur - 12Сезона 94, Трка 10, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SilvaRookie - 14Сезона 94, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoPro - 4Сезона 94, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano PretoRookie - 128Сезона 94, Трка 10, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ajay VakilAmateur - 15Сезона 94, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PuseyAmateur - 62Сезона 94, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo RosaRetiredСезона 94, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István KovácsPro - 16Сезона 94, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aqil ZedAmateur - 14Сезона 94, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithPro - 5Сезона 94, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman FerjakRetiredСезона 94, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 80Сезона 94, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WoodPro - 7Сезона 94, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josever Martins De MoraesAmateur - 79Сезона 94, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eleonóra MelczerAmateur - 47Сезона 94, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harald HaiderAmateur - 61Сезона 94, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon BlackwellRetiredСезона 94, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manny PacolliRookie - 18Сезона 94, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ionut CedarRetiredСезона 94, Трка 10, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PaplauskasPro - 1Сезона 94, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max DonizettiAmateur - 33Сезона 94, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fatch AtaRetiredСезона 94, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan YelpoAmateur - 1Сезона 94, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc SzarkaPro - 10Сезона 94, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao OliveiraRookie - 97Сезона 94, Трка 10, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: