Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Indianapolis (Направи најбрзи круг во групата во Indianapolis круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 83.37 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 John HendersonPro - 10Сезона 83, Трка 3, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 20Сезона 83, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskars GoldmensAmateur - 55Сезона 83, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiAmateur - 10Сезона 83, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeusz JaroszRetiredСезона 83, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olamide FaniyanRetiredСезона 83, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MaurizioRookie - 61Сезона 83, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 83, Трка 3, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloRookie - 81Сезона 83, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilmar RochaRookie - 47Сезона 83, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MarquesAmateur - 68Сезона 83, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ichana HernandezRetiredСезона 83, Трка 3, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczRookie - 52Сезона 83, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MlnárAmateur - 27Сезона 83, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MaleAmateur - 75Сезона 83, Трка 3, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liberali BissacoRookie - 53Сезона 83, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáAmateur - 78Сезона 83, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WilliamsAmateur - 37Сезона 83, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy BellRetiredСезона 83, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Txaker HuarteAmateur - 38Сезона 83, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RamoneAmateur - 72Сезона 83, Трка 3, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiAmateur - 2Сезона 83, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi LuiroRookie - 28Сезона 83, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 12Сезона 83, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Normunds HauksAmateur - 41Сезона 83, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin WilliamsRetiredСезона 83, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytac BiberPro - 18Сезона 83, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevRookie - 80Сезона 83, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 83, Трка 3, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonRookie - 107Сезона 83, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 42Сезона 83, Трка 3, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry EagleRetiredСезона 83, Трка 3, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge NicolettiRookie - 42Сезона 83, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego SánchezRetiredСезона 83, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miha RatajPro - 19Сезона 83, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezMaster - 4Сезона 83, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 83, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 83, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 48Сезона 83, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonRookie - 122Сезона 83, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 15Сезона 83, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheAmateur - 22Сезона 83, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme CarvalhoAmateur - 35Сезона 83, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dovile JankauskieneRookie - 1Сезона 83, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasRookie - 113Сезона 83, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinícius FariaRetiredСезона 83, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter LennonRookie - 16Сезона 83, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterAmateur - 9Сезона 83, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios TsantsarisRookie - 41Сезона 83, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerRookie - 20Сезона 83, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnAmateur - 2Сезона 83, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor GazdagRetiredСезона 83, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 36Сезона 83, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarvalhoRookie - 55Сезона 83, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MattosAmateur - 15Сезона 83, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csiba KrisztiánRookie - 94Сезона 83, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazAmateur - 5Сезона 83, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris AstrapidisRookie - 79Сезона 83, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 83, Трка 3, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 30Сезона 83, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József OzsvárRookie - 103Сезона 83, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás RosasAmateur - 70Сезона 83, Трка 3, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicAmateur - 9Сезона 83, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroAmateur - 64Сезона 83, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farkhad RakhimzhanovAmateur - 23Сезона 83, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz TrelaAmateur - 41Сезона 83, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyAmateur - 54Сезона 83, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose OveAmateur - 41Сезона 83, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PospisilAmateur - 28Сезона 83, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viviane PokowicksPro - 5Сезона 83, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fazekas MárkAmateur - 21Сезона 83, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyPro - 21Сезона 83, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arley Fernando Chávez SuárezRookie - 138Сезона 83, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech SkotarekRetiredСезона 83, Трка 3, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex GoesAmateur - 31Сезона 83, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen DilovPro - 2Сезона 83, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 4Сезона 83, Трка 3, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaPro - 5Сезона 83, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 83, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookRookie - 42Сезона 83, Трка 3, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano MeleAmateur - 4Сезона 83, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WeberRookie - 82Сезона 83, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor György NagyAmateur - 70Сезона 83, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olaya GonzaRetiredСезона 83, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotRookie - 37Сезона 83, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicMaster - 1Сезона 83, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 76Сезона 83, Трка 3, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian StanAmateur - 22Сезона 83, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 66Сезона 83, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CerattoRookie - 3Сезона 83, Трка 3, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 83, Трка 3, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John Jairo Sanchez LeonAmateur - 71Сезона 83, Трка 3, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 71Сезона 83, Трка 3, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesRookie - 110Сезона 83, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoRookie - 127Сезона 83, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ReimanRetiredСезона 83, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestoras SarrisAmateur - 34Сезона 83, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MoraisAmateur - 75Сезона 83, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 50 51 52 » Брзо оди на страница: