Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Brands Hatch (Направи најбрзи круг во групата во Brands Hatch круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 63.72 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mateus VazPro - 3Сезона 83, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mohd ZaidiRookie - 142Сезона 83, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JacksonAmateur - 73Сезона 83, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BrowaeysRookie - 145Сезона 83, Трка 7, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albeto BernardiAmateur - 46Сезона 83, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fazekas MárkAmateur - 21Сезона 83, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola PelleritiAmateur - 9Сезона 83, Трка 7, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás CarrascoRetiredСезона 83, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt PreiczerAmateur - 65Сезона 83, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 83, Трка 7, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DutraAmateur - 26Сезона 83, Трка 7, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor György NagyAmateur - 70Сезона 83, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 83, Трка 7, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 57Сезона 83, Трка 7, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias MarminRetiredСезона 83, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 20Сезона 83, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PietrzakRookie - 121Сезона 83, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 83, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotRookie - 37Сезона 83, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiAmateur - 2Сезона 83, Трка 7, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 3Сезона 83, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 9Сезона 83, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey VasilevichAmateur - 71Сезона 83, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 83, Трка 7, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 58Сезона 83, Трка 7, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StrizhkovRetiredСезона 83, Трка 7, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookRookie - 42Сезона 83, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 83, Трка 7, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FrumentoAmateur - 60Сезона 83, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hüseyin KaralıAmateur - 30Сезона 83, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 83, Трка 7, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilio CamouAmateur - 66Сезона 83, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 50Сезона 83, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaPro - 22Сезона 83, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustav VelkyAmateur - 1Сезона 83, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal DadekAmateur - 17Сезона 83, Трка 7, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 13Сезона 83, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem CherPro - 5Сезона 83, Трка 7, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicRookie - 46Сезона 83, Трка 7, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arman OganesianRookie - 74Сезона 83, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos SilvaAmateur - 65Сезона 83, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 139Сезона 83, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernandezEliteСезона 83, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitAmateur - 4Сезона 83, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav CheslavskyAmateur - 80Сезона 83, Трка 7, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterAmateur - 9Сезона 83, Трка 7, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas WienerRookie - 87Сезона 83, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 23Сезона 83, Трка 7, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MaurizioRookie - 61Сезона 83, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliAmateur - 28Сезона 83, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasAmateur - 52Сезона 83, Трка 7, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 83, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herman EpskampPro - 8Сезона 83, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András KecskésRetiredСезона 83, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jānis JansonsAmateur - 6Сезона 83, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar SuligaRookie - 44Сезона 83, Трка 7, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó SzabolcsPro - 7Сезона 83, Трка 7, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoPro - 14Сезона 83, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kabir KumarRetiredСезона 83, Трка 7, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janek AbašinRookie - 82Сезона 83, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 3Сезона 83, Трка 7, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stelios MixailidisAmateur - 37Сезона 83, Трка 7, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menelaos ThemelisPro - 5Сезона 83, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas RutkusAmateur - 55Сезона 83, Трка 7, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro LombardiAmateur - 15Сезона 83, Трка 7, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RodriguezRetiredСезона 83, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiAmateur - 10Сезона 83, Трка 7, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 33Сезона 83, Трка 7, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákRookie - 56Сезона 83, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroPro - 15Сезона 83, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József IllésAmateur - 20Сезона 83, Трка 7, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SokolikPro - 3Сезона 83, Трка 7, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicAmateur - 9Сезона 83, Трка 7, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PopePro - 21Сезона 83, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 17Сезона 83, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen DilovPro - 2Сезона 83, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeAmateur - 70Сезона 83, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderAmateur - 32Сезона 83, Трка 7, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniRookie - 114Сезона 83, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlando ParroPro - 5Сезона 83, Трка 7, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai RiddickAmateur - 47Сезона 83, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FortinAmateur - 18Сезона 83, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BuczkowskiPro - 10Сезона 83, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy SeveriniPro - 11Сезона 83, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex GoesAmateur - 31Сезона 83, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fotios BakasAmateur - 31Сезона 83, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezPro - 23Сезона 83, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran VelezAmateur - 69Сезона 83, Трка 7, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olger CarrascalRookie - 41Сезона 83, Трка 7, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenard TrempaleAmateur - 77Сезона 83, Трка 7, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinAmateur - 61Сезона 83, Трка 7, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoRookie - 127Сезона 83, Трка 7, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico GironAmateur - 67Сезона 83, Трка 7, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NunesRookie - 110Сезона 83, Трка 7, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazAmateur - 5Сезона 83, Трка 7, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martijn RipRookie - 127Сезона 83, Трка 7, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 65Сезона 83, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix D'andreaRookie - 54Сезона 83, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxMaster - 3Сезона 83, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: