Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Silverstone (Направи најбрзи круг во групата во Silverstone круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 54.32 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 79 80 81 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Francesca PontiniPro - 9Сезона 88, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BialeckiRookie - 137Сезона 88, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hack BalázsRookie - 28Сезона 88, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KrčRookie - 139Сезона 88, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier GallianoRookie - 73Сезона 88, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusRookie - 79Сезона 88, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick Da SilvaRookie - 116Сезона 88, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban QuagliaRookie - 58Сезона 88, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovRookie - 142Сезона 88, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GórnyRookie - 12Сезона 88, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasaliRookie - 59Сезона 88, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martijn RipRookie - 127Сезона 88, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik EngebretsenRookie - 140Сезона 88, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisAmateur - 37Сезона 88, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fiore BossRookie - 146Сезона 88, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 88, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GarciaRookie - 108Сезона 88, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinRookie - 70Сезона 88, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Llewelyn ScreenRookie - 89Сезона 88, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinAmateur - 62Сезона 88, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsPro - 11Сезона 88, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas ErikinhoRookie - 132Сезона 88, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Warwick TaylorAmateur - 57Сезона 88, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarianoRookie - 147Сезона 88, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgard RosarioRookie - 124Сезона 88, Трка 5, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysiek MielczarekRookie - 5Сезона 88, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiRookie - 85Сезона 88, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoAmateur - 14Сезона 88, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićAmateur - 61Сезона 88, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeRookie - 120Сезона 88, Трка 5, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 88, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraRookie - 122Сезона 88, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael PessoaRookie - 46Сезона 88, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 88, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TothillRookie - 118Сезона 88, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš MistrikRookie - 102Сезона 88, Трка 5, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaRookie - 19Сезона 88, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr GurovRookie - 149Сезона 88, Трка 5, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam DulledgeRookie - 86Сезона 88, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley DiasRookie - 15Сезона 88, Трка 5, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FortinRookie - 103Сезона 88, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferRookie - 56Сезона 88, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 88, Трка 5, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MacarioRookie - 40Сезона 88, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mel SoftkirkAmateur - 36Сезона 88, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald RivasRookie - 100Сезона 88, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel VartanianAmateur - 34Сезона 88, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Khai RinoRookie - 110Сезона 88, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darlene JamesonRookie - 20Сезона 88, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus BernardoRookie - 13Сезона 88, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 88, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 88, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliRookie - 90Сезона 88, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekRookie - 94Сезона 88, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WrycraftAmateur - 9Сезона 88, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrocheRookie - 22Сезона 88, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NudderRookie - 119Сезона 88, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekAmateur - 67Сезона 88, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 84Сезона 88, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó MárkRookie - 62Сезона 88, Трка 5, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Finn Shaw-McIverAmateur - 7Сезона 88, Трка 5, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 88, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam ŠustekRookie - 76Сезона 88, Трка 5, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 88, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor BitencourtRookie - 138Сезона 88, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissRookie - 131Сезона 88, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 88, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallAmateur - 63Сезона 88, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezAmateur - 58Сезона 88, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaRookie - 106Сезона 88, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 88, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsRookie - 95Сезона 88, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóRookie - 82Сезона 88, Трка 5, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanimir StoikovRookie - 113Сезона 88, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonRookie - 109Сезона 88, Трка 5, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 88, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federik AznableRookie - 57Сезона 88, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresRookie - 27Сезона 88, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraRookie - 6Сезона 88, Трка 5, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MatthewsRookie - 26Сезона 88, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PiniAmateur - 71Сезона 88, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brenda IraolaAmateur - 16Сезона 88, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisRookie - 54Сезона 88, Трка 5, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja LopezRookie - 30Сезона 88, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodRookie - 104Сезона 88, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 88, Трка 5, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando Martinez PintosRookie - 29Сезона 88, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MalvisaloRookie - 9Сезона 88, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechRookie - 129Сезона 88, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon NusgartAmateur - 1Сезона 88, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CalvaresiRookie - 25Сезона 88, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 5Сезона 88, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PoltoratskiyAmateur - 78Сезона 88, Трка 5, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 88, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 79 80 81 » Брзо оди на страница: