Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Istanbul (Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.07 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Shannon PetersAmateur - 3Сезона 84, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaAmateur - 64Сезона 84, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheAmateur - 22Сезона 84, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiAmateur - 57Сезона 84, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico CasadeiAmateur - 2Сезона 84, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniRookie - 120Сезона 84, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 15Сезона 84, Трка 1, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc CendrósAmateur - 43Сезона 84, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 84, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DuriezRookie - 150Сезона 84, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross TindigliaAmateur - 25Сезона 84, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszPro - 16Сезона 84, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre SaillantRookie - 144Сезона 84, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis ZeberisAmateur - 49Сезона 84, Трка 1, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 118Сезона 84, Трка 1, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörRookie - 115Сезона 84, Трка 1, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatAmateur - 12Сезона 84, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DahlströmRetiredСезона 84, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick BrowneRookie - 60Сезона 84, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HozPro - 2Сезона 84, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 84, Трка 1, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MichelinRookie - 16Сезона 84, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhiselliAmateur - 35Сезона 84, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ArhipAmateur - 44Сезона 84, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 75Сезона 84, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BartkowiakAmateur - 31Сезона 84, Трка 1, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRookie - 120Сезона 84, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabile BlancAmateur - 50Сезона 84, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael OlsenRookie - 124Сезона 84, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván PerniaRookie - 69Сезона 84, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cereanola CettourRookie - 121Сезона 84, Трка 1, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tyler BussonRookie - 104Сезона 84, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 84, Трка 1, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viacheslav VasilievRookie - 84Сезона 84, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasily ZmeikinAmateur - 11Сезона 84, Трка 1, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří BelfínRookie - 54Сезона 84, Трка 1, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraAmateur - 19Сезона 84, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernán BonavotaAmateur - 68Сезона 84, Трка 1, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas DūdaAmateur - 21Сезона 84, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximiliano GangalloRookie - 72Сезона 84, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaRookie - 40Сезона 84, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 23Сезона 84, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athos LimaAmateur - 9Сезона 84, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amélia MarolleauRookie - 7Сезона 84, Трка 1, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 84, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliAmateur - 14Сезона 84, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas ArnisgdMaster - 1Сезона 84, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason StanleyAmateur - 17Сезона 84, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 40Сезона 84, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuAmateur - 80Сезона 84, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PhillisRookie - 97Сезона 84, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blazo JankovicPro - 8Сезона 84, Трка 1, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe DanielAmateur - 27Сезона 84, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zak ChapmanRetiredСезона 84, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor KovácsAmateur - 22Сезона 84, Трка 1, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João PinheiroRookie - 53Сезона 84, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ogün DilaverRookie - 112Сезона 84, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David de la HozPro - 24Сезона 84, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 57Сезона 84, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiAmateur - 46Сезона 84, Трка 1, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudia Martín DelgadoRookie - 74Сезона 84, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 30Сезона 84, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sławomir DudzinskiAmateur - 34Сезона 84, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 31Сезона 84, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergejs ScerbakovsAmateur - 56Сезона 84, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantPro - 8Сезона 84, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaPro - 19Сезона 84, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalaRookie - 37Сезона 84, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sjuel KessAmateur - 59Сезона 84, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nishant PatelRookie - 130Сезона 84, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo TeitelbaumAmateur - 68Сезона 84, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JembrekRookie - 28Сезона 84, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro De La RosaAmateur - 24Сезона 84, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Diego De La VegaRetiredСезона 84, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovAmateur - 67Сезона 84, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisMaster - 5Сезона 84, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico GarciaRookie - 139Сезона 84, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek KorRetiredСезона 84, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloRookie - 12Сезона 84, Трка 1, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymon GarciaPro - 6Сезона 84, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alset NicolaAmateur - 23Сезона 84, Трка 1, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl PereiraRookie - 67Сезона 84, Трка 1, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilles RitiereAmateur - 28Сезона 84, Трка 1, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 61Сезона 84, Трка 1, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyRookie - 49Сезона 84, Трка 1, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendan MacsweeneyRookie - 142Сезона 84, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 9Сезона 84, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike CorosnelAmateur - 13Сезона 84, Трка 1, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 72Сезона 84, Трка 1, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor BogdanovAmateur - 41Сезона 84, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 62Сезона 84, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloAmateur - 40Сезона 84, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Pedro Souza De BritoRookie - 18Сезона 84, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieRookie - 19Сезона 84, Трка 1, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József BacsaRookie - 137Сезона 84, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FéAmateur - 9Сезона 84, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigou MaxAmateur - 61Сезона 84, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница: