Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Jerez (Направи најбрзи круг во групата во Jerez круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 93.33 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 84, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 36Сезона 84, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratAmateur - 63Сезона 84, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryuu HasegawaAmateur - 36Сезона 84, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karthick MavaAmateur - 7Сезона 84, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PospisilAmateur - 28Сезона 84, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRookie - 150Сезона 84, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovRookie - 14Сезона 84, Трка 5, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert SchadRookie - 58Сезона 84, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BoshoffRookie - 135Сезона 84, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar BrusinRookie - 147Сезона 84, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaPro - 11Сезона 84, Трка 5, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toncho MihaylovAmateur - 46Сезона 84, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiAmateur - 69Сезона 84, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyAmateur - 45Сезона 84, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 84, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius VitkeviciusAmateur - 52Сезона 84, Трка 5, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 84, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Howard JonesAmateur - 57Сезона 84, Трка 5, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 84, Трка 5, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallMaster - 3Сезона 84, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovAmateur - 67Сезона 84, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danniel CaoAmateur - 42Сезона 84, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cauã GuidoAmateur - 29Сезона 84, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve BeeRookie - 134Сезона 84, Трка 5, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 78Сезона 84, Трка 5, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 84, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viacheslav VasilievRookie - 84Сезона 84, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom KaragianPro - 19Сезона 84, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CarliniPro - 25Сезона 84, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioAmateur - 74Сезона 84, Трка 5, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo VillarAmateur - 39Сезона 84, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerAmateur - 67Сезона 84, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DennisRookie - 47Сезона 84, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc CendrósAmateur - 43Сезона 84, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 3Сезона 84, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerPro - 4Сезона 84, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 84, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PhillisRookie - 97Сезона 84, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PietrzakRookie - 121Сезона 84, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen MonovAmateur - 24Сезона 84, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose PerezAmateur - 5Сезона 84, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben WellsRookie - 7Сезона 84, Трка 5, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ung GabiRookie - 131Сезона 84, Трка 5, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieRookie - 13Сезона 84, Трка 5, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 30Сезона 84, Трка 5, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott ChadwickAmateur - 47Сезона 84, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto HietalahtiPro - 20Сезона 84, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albeto BernardiAmateur - 46Сезона 84, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetAmateur - 56Сезона 84, Трка 5, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew RitchieAmateur - 19Сезона 84, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TarabiniRookie - 116Сезона 84, Трка 5, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ogün DilaverRookie - 112Сезона 84, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MuñozAmateur - 49Сезона 84, Трка 5, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonAmateur - 26Сезона 84, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ČančarPro - 23Сезона 84, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SchrierAmateur - 75Сезона 84, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 84, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovEliteСезона 84, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel AstudilloRookie - 107Сезона 84, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mingo SolisPro - 12Сезона 84, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven HillAmateur - 38Сезона 84, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc ConnollyAmateur - 73Сезона 84, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaPro - 2Сезона 84, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane GoebAmateur - 59Сезона 84, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario TietzAmateur - 31Сезона 84, Трка 5, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason StanleyAmateur - 17Сезона 84, Трка 5, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FrederickAmateur - 40Сезона 84, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fers HungaroPro - 5Сезона 84, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherMaster - 2Сезона 84, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maira OstoPro - 10Сезона 84, Трка 5, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 50Сезона 84, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 111Сезона 84, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri SvenssonAmateur - 23Сезона 84, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pataki ArpadAmateur - 34Сезона 84, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiPro - 2Сезона 84, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano GiovePro - 10Сезона 84, Трка 5, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 9Сезона 84, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector IbarraAmateur - 67Сезона 84, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniMaster - 2Сезона 84, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 16Сезона 84, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie MullerAmateur - 72Сезона 84, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootRookie - 130Сезона 84, Трка 5, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel NiggeRookie - 108Сезона 84, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magno OliveiraAmateur - 6Сезона 84, Трка 5, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekPro - 10Сезона 84, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoPro - 8Сезона 84, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan IraolaRookie - 34Сезона 84, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monzon RojoPro - 25Сезона 84, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroMaster - 1Сезона 84, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 31Сезона 84, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 45 46 47 » Брзо оди на страница: