Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur newbie (Заврши една трка во Аматер група во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 18.91 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 226 227 228 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andrea CasadeiAmateur - 57Сезона 85, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiAmateur - 65Сезона 85, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan Do AmaralAmateur - 6Сезона 85, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Txaker HuarteAmateur - 38Сезона 85, Трка 1, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 85, Трка 1, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GrahamRookie - 42Сезона 84, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MehserAmateur - 35Сезона 84, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao SimoesAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenAmateur - 40Сезона 84, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mortiis MayhemAmateur - 35Сезона 84, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiAmateur - 2Сезона 84, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Travis WillamsAmateur - 28Сезона 84, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliette DominéAmateur - 73Сезона 84, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr BaybakovRookie - 109Сезона 84, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hokshing HoAmateur - 22Сезона 84, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ValdecantosAmateur - 59Сезона 84, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Daniel RuffaAmateur - 25Сезона 84, Трка 17, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfeu SantannaAmateur - 23Сезона 84, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 84, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili PappAmateur - 51Сезона 84, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Knut HopfAmateur - 9Сезона 84, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin HudsonAmateur - 10Сезона 84, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edömér BányaiAmateur - 10Сезона 84, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yusof HensemAmateur - 1Сезона 84, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MorgadoAmateur - 36Сезона 84, Трка 16, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HoffossAmateur - 27Сезона 84, Трка 16, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharon AnchoAmateur - 67Сезона 84, Трка 16, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramiro PerezAmateur - 22Сезона 84, Трка 16, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ausra JuozelskieneAmateur - 43Сезона 84, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fagner AlmeidaAmateur - 11Сезона 84, Трка 16, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DeethAmateur - 45Сезона 84, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielAmateur - 77Сезона 84, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki AutiAmateur - 6Сезона 84, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonAmateur - 61Сезона 84, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanAmateur - 52Сезона 84, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 84, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardinho Do CarmoAmateur - 52Сезона 84, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CasimiroAmateur - 42Сезона 84, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterAmateur - 9Сезона 84, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heino MareeAmateur - 4Сезона 84, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladislav ShopovAmateur - 18Сезона 84, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeeAmateur - 38Сезона 84, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GrovesAmateur - 25Сезона 84, Трка 13, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ArlettiAmateur - 29Сезона 84, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 31Сезона 84, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor SepsettoAmateur - 57Сезона 84, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BartolomeoAmateur - 68Сезона 84, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Juan Vel SkanerAmateur - 76Сезона 84, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 84, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs LantosAmateur - 77Сезона 84, Трка 12, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe ChaudronnierAmateur - 22Сезона 84, Трка 12, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 58Сезона 84, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rúben GuerraAmateur - 4Сезона 84, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoAmateur - 53Сезона 84, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroAmateur - 64Сезона 84, Трка 10, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonAmateur - 39Сезона 84, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 30Сезона 84, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoly PopovAmateur - 47Сезона 84, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambAmateur - 19Сезона 84, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo RochaAmateur - 6Сезона 84, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey DaarAmateur - 71Сезона 84, Трка 9, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio DiasAmateur - 50Сезона 84, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John Jairo Sanchez LeonAmateur - 71Сезона 84, Трка 9, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderAmateur - 32Сезона 84, Трка 8, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsAmateur - 73Сезона 84, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovAmateur - 23Сезона 84, Трка 8, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenard TrempaleAmateur - 77Сезона 84, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney SharpAmateur - 8Сезона 84, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlan AntonoskiAmateur - 57Сезона 84, Трка 8, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artūras MartinkusAmateur - 14Сезона 84, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasRetiredСезона 84, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaAmateur - 72Сезона 84, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar SeversAmateur - 25Сезона 84, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BrossAmateur - 13Сезона 84, Трка 7, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NzuziAmateur - 77Сезона 84, Трка 7, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 84, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás HorváthAmateur - 28Сезона 84, Трка 6, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee RussellAmateur - 30Сезона 84, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srdjan StepanovicAmateur - 42Сезона 84, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris GrandbergsAmateur - 70Сезона 84, Трка 6, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dwi KurniawanAmateur - 7Сезона 84, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János Kis-prumikAmateur - 8Сезона 84, Трка 5, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Palomo PollastriAmateur - 70Сезона 84, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerAmateur - 53Сезона 84, Трка 5, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucia GuimaraesAmateur - 12Сезона 84, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik FettmanAmateur - 12Сезона 84, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 84, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 84, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kőszegi IstvánAmateur - 35Сезона 84, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea PiccioAmateur - 14Сезона 84, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 84, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇevikalpliAmateur - 76Сезона 84, Трка 4, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milano FeresAmateur - 47Сезона 84, Трка 4, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zixun LinAmateur - 46Сезона 84, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 17Сезона 84, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoAmateur - 61Сезона 84, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BarbosaAmateur - 31Сезона 84, Трка 4, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarod WindAmateur - 13Сезона 84, Трка 4, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoAmateur - 7Сезона 84, Трка 4, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 226 227 228 » Брзо оди на страница: