Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Kyalami (Направи најбрзи круг во групата во Kyalami круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.28 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 87 88 89 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Francesca SabbadiniPro - 1Сезона 83, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickRookie - 63Сезона 83, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreAmateur - 42Сезона 83, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi PapaliaAmateur - 77Сезона 83, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloPro - 1Сезона 83, Трка 14, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan TalliosRookie - 150Сезона 83, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristof CollasAmateur - 15Сезона 83, Трка 14, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marília ToscanoAmateur - 77Сезона 83, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 83, Трка 14, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczAmateur - 48Сезона 83, Трка 14, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 18Сезона 83, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichAmateur - 46Сезона 83, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonAmateur - 39Сезона 83, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KomoróczyAmateur - 33Сезона 83, Трка 14, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 76Сезона 83, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HozPro - 2Сезона 83, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysPro - 20Сезона 83, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lobsang SalazarAmateur - 15Сезона 83, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takács BálintAmateur - 26Сезона 83, Трка 14, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRookie - 61Сезона 83, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 83, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard KaščákPro - 4Сезона 83, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoRookie - 92Сезона 83, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 32Сезона 83, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciAmateur - 4Сезона 83, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff PayneAmateur - 43Сезона 83, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BrowaeysRookie - 145Сезона 83, Трка 14, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoRookie - 77Сезона 83, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonAmateur - 48Сезона 83, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezAmateur - 50Сезона 83, Трка 14, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 83, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GonçalvesAmateur - 27Сезона 83, Трка 14, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SantosRookie - 90Сезона 83, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitAmateur - 4Сезона 83, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan FangioRookie - 41Сезона 83, Трка 14, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 9Сезона 83, Трка 14, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRookie - 61Сезона 83, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csiba KrisztiánRookie - 94Сезона 83, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniRookie - 7Сезона 83, Трка 14, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekMaster - 3Сезона 83, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 14, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NunesRookie - 110Сезона 83, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CongiuAmateur - 78Сезона 83, Трка 14, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmer De VriesPro - 14Сезона 83, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio Anaya PradasAmateur - 63Сезона 83, Трка 14, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanPro - 8Сезона 83, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardPro - 13Сезона 83, Трка 14, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry EagleAmateur - 34Сезона 83, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastorePro - 17Сезона 83, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dwi KurniawanAmateur - 7Сезона 83, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenPro - 11Сезона 83, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 73Сезона 83, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano SilvaAmateur - 48Сезона 83, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutAmateur - 80Сезона 83, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyPro - 21Сезона 83, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurora BentivoglioPro - 6Сезона 83, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonPro - 17Сезона 83, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 83, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radu RogerAmateur - 33Сезона 83, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo PortelaAmateur - 72Сезона 83, Трка 14, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderAmateur - 32Сезона 83, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico SchönherrAmateur - 61Сезона 83, Трка 14, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 83, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian KrzykałaRookie - 145Сезона 83, Трка 14, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriPro - 22Сезона 83, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CalmenPro - 19Сезона 83, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MartinsAmateur - 62Сезона 83, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian ColucciAmateur - 33Сезона 83, Трка 14, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 19Сезона 83, Трка 14, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotRookie - 79Сезона 83, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan WeraAmateur - 24Сезона 83, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique CizeronAmateur - 63Сезона 83, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Txaker HuarteAmateur - 38Сезона 83, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnAmateur - 2Сезона 83, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 83, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoPro - 16Сезона 83, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael EvansAmateur - 75Сезона 83, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 83, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 15Сезона 83, Трка 14, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliMaster - 4Сезона 83, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emilio CamouAmateur - 66Сезона 83, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LanyiAmateur - 54Сезона 83, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaPro - 12Сезона 83, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eamon McmenaminAmateur - 7Сезона 83, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaRookie - 51Сезона 83, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekAmateur - 8Сезона 83, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitantonio LiuciAmateur - 6Сезона 83, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliRookie - 114Сезона 83, Трка 14, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenard TrempaleAmateur - 77Сезона 83, Трка 14, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ScafuroRookie - 4Сезона 83, Трка 14, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RochaAmateur - 29Сезона 83, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MomirskiAmateur - 35Сезона 83, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menelaos ThemelisPro - 5Сезона 83, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 87 88 89 » Брзо оди на страница: