Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Singapore (Направи најбрзи круг во групата во Singapore круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 44.73 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 96 97 98 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jerry Van De BuntPro - 21Сезона 87, Трка 15, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerRookie - 127Сезона 87, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago Sánchez ChiappeAmateur - 48Сезона 87, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencAmateur - 14Сезона 87, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harris PapageorgiouRookie - 116Сезона 87, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bas BouwensRookie - 55Сезона 87, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 87, Трка 15, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 14Сезона 87, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BagelAmateur - 12Сезона 87, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oprea IoanAmateur - 35Сезона 87, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jodenilson Bruce DiasRookie - 122Сезона 87, Трка 15, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breno BambitoAmateur - 32Сезона 87, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylwester SysakAmateur - 73Сезона 87, Трка 15, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BonattoAmateur - 31Сезона 87, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 87, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő KovácsRookie - 150Сезона 87, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 87, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco FragaRookie - 83Сезона 87, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstom AlvesAmateur - 68Сезона 87, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliPro - 11Сезона 87, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KarpukovRookie - 142Сезона 87, Трка 15, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenz EderAmateur - 21Сезона 87, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 87, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterPro - 1Сезона 87, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 31Сезона 87, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal ParinAmateur - 50Сезона 87, Трка 15, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRookie - 13Сезона 87, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonAmateur - 4Сезона 87, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 15, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte PauloRookie - 92Сезона 87, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo FuentesRookie - 123Сезона 87, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 56Сезона 87, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 87, Трка 15, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 70Сезона 87, Трка 15, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 29Сезона 87, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CarrizoRookie - 23Сезона 87, Трка 15, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth WilliamsAmateur - 57Сезона 87, Трка 15, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerPro - 23Сезона 87, Трка 15, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamd KazimiAmateur - 10Сезона 87, Трка 15, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 87, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WilsonRookie - 89Сезона 87, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 87, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 87, Трка 15, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui FonsecaRookie - 25Сезона 87, Трка 15, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 15, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JasnauskasAmateur - 6Сезона 87, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 87, Трка 15, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 87, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 87, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotAmateur - 40Сезона 87, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 87, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 15, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 87, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FaleroRookie - 106Сезона 87, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caswan DocariRookie - 27Сезона 87, Трка 15, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 59Сезона 87, Трка 15, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 120Сезона 87, Трка 15, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang BellAmateur - 68Сезона 87, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 12Сезона 87, Трка 15, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamo SilvaAmateur - 80Сезона 87, Трка 15, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 87, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradePro - 2Сезона 87, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 15, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raivo NurjaPro - 8Сезона 87, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 87, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 8Сезона 87, Трка 15, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonRookie - 43Сезона 87, Трка 15, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 32Сезона 87, Трка 15, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil MotalikRookie - 8Сезона 87, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio SantosAmateur - 77Сезона 87, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anndrzej SiemaszkiewiczAmateur - 37Сезона 87, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaio AndradeRookie - 7Сезона 87, Трка 15, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 15, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 15, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 10Сезона 87, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás KleinRookie - 112Сезона 87, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GambeyAmateur - 21Сезона 87, Трка 15, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre JasinskiAmateur - 70Сезона 87, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguezRookie - 35Сезона 87, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 5Сезона 87, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique AdamePro - 12Сезона 87, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 96 97 98 » Брзо оди на страница: