Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Imola (Направи најбрзи круг во групата во Imola круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.43 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dan NedostižnýAmateur - 17Сезона 81, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail HorvathMaster - 3Сезона 81, Трка 7, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis AlgaraPro - 15Сезона 81, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt AlbertAmateur - 68Сезона 81, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ragnar VeerusRetiredСезона 81, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis DelgadoRetiredСезона 81, Трка 7, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo MagiRetiredСезона 81, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto CettaRetiredСезона 81, Трка 7, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki TardaguilaRookie - 55Сезона 81, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pau De SotoAmateur - 39Сезона 81, Трка 7, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoRookie - 127Сезона 81, Трка 7, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bradley CaoRetiredСезона 81, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 6Сезона 81, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vija VijeleAmateur - 39Сезона 81, Трка 7, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris SutkusAmateur - 8Сезона 81, Трка 7, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan HormigonPro - 5Сезона 81, Трка 7, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 57Сезона 81, Трка 7, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio FerinAmateur - 26Сезона 81, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred LassenRetiredСезона 81, Трка 7, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine SciberrasRetiredСезона 81, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dryden LewisRetiredСезона 81, Трка 7, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor HokonyaRetiredСезона 81, Трка 7, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jari DemolRetiredСезона 81, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levi RochaRetiredСезона 81, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 58Сезона 81, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraujoRetiredСезона 81, Трка 7, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRetiredСезона 81, Трка 7, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian GrzesikRetiredСезона 81, Трка 7, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bohumil KesslerRetiredСезона 81, Трка 7, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl MundtRookie - 106Сезона 81, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CardarellariRetiredСезона 81, Трка 7, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xara KarantakiRookie - 46Сезона 81, Трка 7, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre KarakayaAmateur - 77Сезона 81, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GauthierPro - 16Сезона 81, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas RutkusAmateur - 55Сезона 81, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasAmateur - 67Сезона 81, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RomeroAmateur - 52Сезона 81, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownAmateur - 62Сезона 81, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryPro - 25Сезона 81, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang ZhuRookie - 100Сезона 81, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 81, Трка 7, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amuntencei CiprianRetiredСезона 81, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Master - 1Сезона 81, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas AndriuskasRetiredСезона 81, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicoletta DonadoniPro - 1Сезона 81, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vule TzarRetiredСезона 81, Трка 7, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amey ChawakAmateur - 61Сезона 81, Трка 7, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 8Сезона 81, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiPro - 21Сезона 81, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csiba KrisztiánRookie - 94Сезона 81, Трка 7, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugo VenturiAmateur - 73Сезона 81, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DraperRetiredСезона 81, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee DowningAmateur - 65Сезона 81, Трка 7, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliana De Franco LopesRetiredСезона 81, Трка 7, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BoriceanRetiredСезона 81, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ting LeeAmateur - 79Сезона 81, Трка 7, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve BrandsonAmateur - 27Сезона 81, Трка 7, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice Van DammePro - 13Сезона 81, Трка 7, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uldis SlaidinsRetiredСезона 81, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaRookie - 101Сезона 81, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver SimpsonRetiredСезона 81, Трка 7, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovRookie - 29Сезона 81, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlloattiAmateur - 69Сезона 81, Трка 7, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleMaster - 3Сезона 81, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsPro - 25Сезона 81, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ReevesRookie - 101Сезона 81, Трка 7, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TodorovAmateur - 4Сезона 81, Трка 7, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 1Сезона 81, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas GalvonasAmateur - 51Сезона 81, Трка 7, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James PooleAmateur - 16Сезона 81, Трка 7, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RedsRetiredСезона 81, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith WhittakerPro - 23Сезона 81, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rene KlokAmateur - 7Сезона 81, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoRookie - 127Сезона 81, Трка 7, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoAmateur - 40Сезона 81, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio BartolozziRookie - 68Сезона 81, Трка 7, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy KomakhinAmateur - 40Сезона 81, Трка 7, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya ŜerbakovRookie - 119Сезона 81, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiMaster - 5Сезона 81, Трка 7, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MayerRetiredСезона 81, Трка 7, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav NácovskýRookie - 38Сезона 81, Трка 7, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ícaro SantosPro - 17Сезона 81, Трка 7, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 2Сезона 81, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanRookie - 43Сезона 81, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajAmateur - 73Сезона 81, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoMaster - 1Сезона 81, Трка 7, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarunas SkabeikisRookie - 47Сезона 81, Трка 7, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 81, Трка 7, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MalavasiAmateur - 50Сезона 81, Трка 7, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig WilsonRookie - 86Сезона 81, Трка 7, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas GeißlerPro - 20Сезона 81, Трка 7, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 81, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas JacintoAmateur - 13Сезона 81, Трка 7, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graham MercerMaster - 1Сезона 81, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vel BostonAmateur - 7Сезона 81, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 81, Трка 7, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter VeszprémiMaster - 2Сезона 81, Трка 7, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio PastoreRetiredСезона 81, Трка 7, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms SaulitensRetiredСезона 81, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen Fitz-patrickRetiredСезона 81, Трка 7, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница: