Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Estoril (Направи најбрзи круг во групата во Estoril круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 65.14 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GoncalvezAmateur - 67Сезона 87, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi BrunoldiAmateur - 17Сезона 87, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Addy van der StamRookie - 54Сезона 87, Трка 10, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank BeyerRookie - 130Сезона 87, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 10, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CalvaresiRookie - 25Сезона 87, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iwan GerbesAmateur - 79Сезона 87, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovPro - 5Сезона 87, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 87, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence FiálRookie - 43Сезона 87, Трка 10, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio LeonardiAmateur - 27Сезона 87, Трка 10, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 87, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel NikolovAmateur - 37Сезона 87, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiAmateur - 71Сезона 87, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DavisRookie - 82Сезона 87, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo SeghezziRookie - 77Сезона 87, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timoleon PapageorgiouAmateur - 59Сезона 87, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PaniAmateur - 63Сезона 87, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChnapkoRookie - 111Сезона 87, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PinheiroAmateur - 75Сезона 87, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 87, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 10, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamd KazimiAmateur - 10Сезона 87, Трка 10, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GouveiaRookie - 26Сезона 87, Трка 10, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MirandaAmateur - 56Сезона 87, Трка 10, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akın SavasAmateur - 8Сезона 87, Трка 10, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fuan KnomadAmateur - 72Сезона 87, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mpampis KontisRookie - 14Сезона 87, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 87, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry BaldychRookie - 123Сезона 87, Трка 10, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yonathan Ayrton FuenteRookie - 85Сезона 87, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro QueirozAmateur - 51Сезона 87, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BlasiAmateur - 52Сезона 87, Трка 10, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano GaleottiRookie - 127Сезона 87, Трка 10, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 10, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GuzzoPro - 1Сезона 87, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam JaegerAmateur - 64Сезона 87, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 87, Трка 10, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 87, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRookie - 13Сезона 87, Трка 10, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas FerreiraAmateur - 4Сезона 87, Трка 10, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 87, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo StracquadainiRookie - 95Сезона 87, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaAmateur - 37Сезона 87, Трка 10, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlounePro - 25Сезона 87, Трка 10, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas JancaitisPro - 25Сезона 87, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 10, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosAmateur - 15Сезона 87, Трка 10, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul AngeliPro - 25Сезона 87, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 10, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatolij PaskoPro - 3Сезона 87, Трка 10, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor ZhevakovRookie - 134Сезона 87, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 87, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 87, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannMaster - 1Сезона 87, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vale RioAmateur - 51Сезона 87, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel De LucaRookie - 78Сезона 87, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 10, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CeniceroAmateur - 40Сезона 87, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 10, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 87, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 87, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele De SarnoRookie - 55Сезона 87, Трка 10, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar TsentelovichAmateur - 57Сезона 87, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Savvas IordanidisAmateur - 15Сезона 87, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ekkamveer JaiswalRookie - 30Сезона 87, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 87, Трка 10, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo SilvaAmateur - 12Сезона 87, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersAmateur - 45Сезона 87, Трка 10, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldo SilvaAmateur - 19Сезона 87, Трка 10, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 87, Трка 10, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis GoutzosMaster - 3Сезона 87, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 87, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Čeněk UrvalfiltrPro - 20Сезона 87, Трка 10, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanAmateur - 23Сезона 87, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis EstradaAmateur - 79Сезона 87, Трка 10, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso B.RossiRookie - 43Сезона 87, Трка 10, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioAmateur - 56Сезона 87, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: