Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Zandvoort (Направи најбрзи круг во групата во Zandvoort круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 77.08 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Denis BukasAmateur - 11Сезона 83, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczAmateur - 48Сезона 83, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisAmateur - 35Сезона 83, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerAmateur - 28Сезона 83, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 67Сезона 83, Трка 11, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 2Сезона 83, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 83, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo KorpelaPro - 4Сезона 83, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiRookie - 60Сезона 83, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 83, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 83, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciAmateur - 4Сезона 83, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lobsang SalazarAmateur - 15Сезона 83, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis TsikoudiasAmateur - 79Сезона 83, Трка 11, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterAmateur - 9Сезона 83, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas LundquistPro - 13Сезона 83, Трка 11, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaPro - 18Сезона 83, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca DavisAmateur - 3Сезона 83, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RamoneRookie - 38Сезона 83, Трка 11, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán SimonAmateur - 16Сезона 83, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakAmateur - 4Сезона 83, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SouzaRookie - 81Сезона 83, Трка 11, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SingerAmateur - 29Сезона 83, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoPro - 22Сезона 83, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderAmateur - 32Сезона 83, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szasz RicardoAmateur - 69Сезона 83, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vojtěch NováčekAmateur - 33Сезона 83, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KozákAmateur - 67Сезона 83, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 83, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaPro - 1Сезона 83, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John WardAmateur - 39Сезона 83, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai RiddickAmateur - 47Сезона 83, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoPro - 7Сезона 83, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BoguszAmateur - 70Сезона 83, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilvia GaálPro - 21Сезона 83, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenAmateur - 17Сезона 83, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalPro - 7Сезона 83, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco MarchinoRookie - 103Сезона 83, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevAmateur - 23Сезона 83, Трка 11, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanRookie - 146Сезона 83, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MichelinRookie - 16Сезона 83, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BruennAmateur - 30Сезона 83, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniEliteСезона 83, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasAmateur - 48Сезона 83, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo RabbiaAmateur - 51Сезона 83, Трка 11, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios TsantsarisAmateur - 18Сезона 83, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreAmateur - 42Сезона 83, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro FilipeRookie - 87Сезона 83, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike SarraAmateur - 65Сезона 83, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasAmateur - 52Сезона 83, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FerrazRookie - 121Сезона 83, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovPro - 2Сезона 83, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 13Сезона 83, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestMaster - 1Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicRookie - 24Сезона 83, Трка 11, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiMaster - 4Сезона 83, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo PaloAmateur - 51Сезона 83, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárPro - 11Сезона 83, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy MarchRookie - 15Сезона 83, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KubalekPro - 4Сезона 83, Трка 11, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiPro - 18Сезона 83, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoAmateur - 17Сезона 83, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry PetrovPro - 3Сезона 83, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FarrellyPro - 18Сезона 83, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 83, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 32Сезона 83, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeanphilippe MenottiPro - 11Сезона 83, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićPro - 14Сезона 83, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hélio RomeuPro - 1Сезона 83, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete MitchellAmateur - 46Сезона 83, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arman OganesianAmateur - 55Сезона 83, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sa ThemAmateur - 49Сезона 83, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingAmateur - 17Сезона 83, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo SilvaMaster - 1Сезона 83, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Dasilva DominguezPro - 2Сезона 83, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Daniel RuffaAmateur - 25Сезона 83, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 58Сезона 83, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo BargelliniAmateur - 3Сезона 83, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosPro - 13Сезона 83, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BertolottoMaster - 2Сезона 83, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 57Сезона 83, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith ClarkPro - 10Сезона 83, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 32Сезона 83, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JacksonPro - 8Сезона 83, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezAmateur - 50Сезона 83, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán DankóAmateur - 29Сезона 83, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lenard TrempaleAmateur - 77Сезона 83, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinAmateur - 61Сезона 83, Трка 11, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano FregniPro - 21Сезона 83, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroAmateur - 64Сезона 83, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaAmateur - 65Сезона 83, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákAmateur - 69Сезона 83, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian ColucciAmateur - 33Сезона 83, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazAmateur - 5Сезона 83, Трка 11, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaMaster - 4Сезона 83, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: