Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Monte Carlo (Направи најбрзи круг во групата во Monte Carlo круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 44.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 96 97 98 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 David MasonPro - 7Сезона 87, Трка 13, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon JonesAmateur - 71Сезона 87, Трка 13, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekAmateur - 5Сезона 87, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo A CenicerosPro - 3Сезона 87, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso MorgantiAmateur - 16Сезона 87, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime CreelAmateur - 59Сезона 87, Трка 13, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 13, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 87, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisRookie - 123Сезона 87, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen SchneiderPro - 8Сезона 87, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus JonesRookie - 43Сезона 87, Трка 13, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzRookie - 27Сезона 87, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczAmateur - 29Сезона 87, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natale CarusoAmateur - 42Сезона 87, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BergoglioAmateur - 2Сезона 87, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo BonattoAmateur - 31Сезона 87, Трка 13, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiAmateur - 28Сезона 87, Трка 13, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartiniPro - 12Сезона 87, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 4Сезона 87, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ChiariAmateur - 12Сезона 87, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 87, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 13, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeroen PetersRetiredСезона 87, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 87, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 87, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BonattiRookie - 63Сезона 87, Трка 13, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesRookie - 104Сезона 87, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 13, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MacíkAmateur - 11Сезона 87, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SilvaAmateur - 75Сезона 87, Трка 13, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréRookie - 96Сезона 87, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio ChiodinAmateur - 74Сезона 87, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo RodriguesRetiredСезона 87, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám RajkAmateur - 13Сезона 87, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtRetiredСезона 87, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediRookie - 76Сезона 87, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lobsang SalazarRetiredСезона 87, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 13, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 113Сезона 87, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florea BadanaRookie - 17Сезона 87, Трка 13, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PinheiroRookie - 33Сезона 87, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickael WasselinAmateur - 40Сезона 87, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloPro - 15Сезона 87, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 87, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RathyAmateur - 9Сезона 87, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 87, Трка 13, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SmirnovRookie - 22Сезона 87, Трка 13, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 38Сезона 87, Трка 13, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 87, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 13, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel LemaireAmateur - 77Сезона 87, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PiehowiakAmateur - 48Сезона 87, Трка 13, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstMaster - 4Сезона 87, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonRetiredСезона 87, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 87, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekRookie - 94Сезона 87, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzRetiredСезона 87, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar FormosaRookie - 70Сезона 87, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraAmateur - 2Сезона 87, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikPro - 5Сезона 87, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian CirillanoAmateur - 36Сезона 87, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar TsentelovichAmateur - 57Сезона 87, Трка 13, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RibeiroPro - 12Сезона 87, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi HillRetiredСезона 87, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 13, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 87, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CalvaresiRookie - 25Сезона 87, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolando BottlerAmateur - 80Сезона 87, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraAmateur - 38Сезона 87, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicRookie - 11Сезона 87, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachie BeverlyAmateur - 4Сезона 87, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoRookie - 5Сезона 87, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kecyo AguiarAmateur - 31Сезона 87, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart HunterRetiredСезона 87, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovPro - 24Сезона 87, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 6Сезона 87, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Inna GeltserAmateur - 7Сезона 87, Трка 13, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 20Сезона 87, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 87, Трка 13, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ČechAmateur - 59Сезона 87, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans NicolaasRookie - 43Сезона 87, Трка 13, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 70Сезона 87, Трка 13, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre OttoAmateur - 59Сезона 87, Трка 13, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone GrassiAmateur - 33Сезона 87, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard ChuquenAmateur - 36Сезона 87, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin UtzuRetiredСезона 87, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 96 97 98 » Брзо оди на страница: