Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Mexico City (Направи најбрзи круг во групата во Mexico City круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.67 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 89 90 91 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Col BrownMaster - 5Сезона 84, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodAmateur - 3Сезона 84, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Preston BaileyAmateur - 57Сезона 84, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiAmateur - 10Сезона 84, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd VargaRookie - 73Сезона 84, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint GaricsRookie - 64Сезона 84, Трка 9, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco BroekmanAmateur - 14Сезона 84, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pacho SalcedoRookie - 14Сезона 84, Трка 9, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BordonesPro - 1Сезона 84, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco SerranòRookie - 138Сезона 84, Трка 9, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisAmateur - 48Сезона 84, Трка 9, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RichichiRookie - 127Сезона 84, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SamenasRookie - 109Сезона 84, Трка 9, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BonattiRookie - 63Сезона 84, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CorreaAmateur - 17Сезона 84, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oberdan CorradiniRookie - 118Сезона 84, Трка 9, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico MaillAmateur - 38Сезона 84, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 78Сезона 84, Трка 9, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marsel SharipovAmateur - 46Сезона 84, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioAmateur - 74Сезона 84, Трка 9, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliAmateur - 14Сезона 84, Трка 9, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BaierAmateur - 28Сезона 84, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaj BarzijskiAmateur - 15Сезона 84, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó SzabolcsPro - 7Сезона 84, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SancasRookie - 98Сезона 84, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael RinoAmateur - 30Сезона 84, Трка 9, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo AlbanoAmateur - 13Сезона 84, Трка 9, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen MonovAmateur - 24Сезона 84, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc TralamazzaAmateur - 38Сезона 84, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 84, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkAmateur - 67Сезона 84, Трка 9, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco JansenAmateur - 61Сезона 84, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BarneoAmateur - 63Сезона 84, Трка 9, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teodor PericRookie - 96Сезона 84, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isak Du PlessisAmateur - 61Сезона 84, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 9, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher ThimgrenPro - 14Сезона 84, Трка 9, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 84, Трка 9, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat VerdonckRookie - 114Сезона 84, Трка 9, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanAmateur - 62Сезона 84, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaEliteСезона 84, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross TindigliaAmateur - 25Сезона 84, Трка 9, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 25Сезона 84, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas DūdaAmateur - 21Сезона 84, Трка 9, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 25Сезона 84, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 40Сезона 84, Трка 9, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiAmateur - 65Сезона 84, Трка 9, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyAmateur - 45Сезона 84, Трка 9, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 84, Трка 9, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gérard TrabyPro - 16Сезона 84, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiPro - 21Сезона 84, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MasonAmateur - 12Сезона 84, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan VetrakPro - 1Сезона 84, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 6Сезона 84, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GranöPro - 18Сезона 84, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneAmateur - 63Сезона 84, Трка 9, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András PacherPro - 15Сезона 84, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraAmateur - 48Сезона 84, Трка 9, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NaRookie - 113Сезона 84, Трка 9, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekAmateur - 19Сезона 84, Трка 9, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FigueredoAmateur - 37Сезона 84, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael Andre Da RochaPro - 21Сезона 84, Трка 9, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxMaster - 2Сезона 84, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotAmateur - 4Сезона 84, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryuu HasegawaAmateur - 36Сезона 84, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca OrtiseiAmateur - 51Сезона 84, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvard StepančukAmateur - 46Сезона 84, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraPro - 1Сезона 84, Трка 9, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdMaster - 1Сезона 84, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang BellAmateur - 48Сезона 84, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simas TylaRookie - 41Сезона 84, Трка 9, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann JordaanPro - 16Сезона 84, Трка 9, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael AsuncionRookie - 47Сезона 84, Трка 9, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 84, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro ZironiAmateur - 25Сезона 84, Трка 9, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 84, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachie BeverlyAmateur - 59Сезона 84, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor ZhevakovRookie - 134Сезона 84, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyMaster - 1Сезона 84, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 84, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinícius FariaRookie - 139Сезона 84, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 9Сезона 84, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 84, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre WhitlRookie - 124Сезона 84, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoAmateur - 52Сезона 84, Трка 9, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dailos NaranjoRookie - 10Сезона 84, Трка 9, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro LopesAmateur - 3Сезона 84, Трка 9, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz TrelaAmateur - 41Сезона 84, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LizaolaAmateur - 51Сезона 84, Трка 9, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WebberPro - 13Сезона 84, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaRookie - 18Сезона 84, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 17Сезона 84, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincenzo ScelsiAmateur - 3Сезона 84, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 57Сезона 84, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisAmateur - 13Сезона 84, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amir Hamzah MohamadRookie - 107Сезона 84, Трка 9, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flaf OwRookie - 42Сезона 84, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 2Сезона 84, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 89 90 91 » Брзо оди на страница: