Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Sepang (Направи најбрзи круг во групата во Sepang круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.89 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 86, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave BardsleyRookie - 137Сезона 86, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 86, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoylePro - 9Сезона 86, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 15, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksym RubtsovAmateur - 76Сезона 86, Трка 15, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iordan NikolovRookie - 64Сезона 86, Трка 15, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 86, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 15, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo PegorariRetiredСезона 86, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaPro - 2Сезона 86, Трка 15, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane ArnaudAmateur - 10Сезона 86, Трка 15, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Henrique Tavares RochaAmateur - 19Сезона 86, Трка 15, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alset NicolaAmateur - 32Сезона 86, Трка 15, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StavitskyRetiredСезона 86, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekAmateur - 77Сезона 86, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso MorgantiAmateur - 16Сезона 86, Трка 15, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli MclarenPro - 24Сезона 86, Трка 15, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoAmateur - 13Сезона 86, Трка 15, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 15, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhiselliAmateur - 22Сезона 86, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas EngelhardtAmateur - 59Сезона 86, Трка 15, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinRetiredСезона 86, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 86, Трка 15, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiAmateur - 47Сезона 86, Трка 15, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 86, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 86, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo MasetelleRetiredСезона 86, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 86, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaAmateur - 29Сезона 86, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros KoliofoutisRetiredСезона 86, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boti KapdeboRetiredСезона 86, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SamenasAmateur - 20Сезона 86, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George DascaluAmateur - 40Сезона 86, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FaleroRetiredСезона 86, Трка 15, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusAmateur - 14Сезона 86, Трка 15, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yan Chen CheongAmateur - 18Сезона 86, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 15, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathersRookie - 127Сезона 86, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 86, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim SoutoAmateur - 77Сезона 86, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HawthornAmateur - 35Сезона 86, Трка 15, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CaveMaster - 4Сезона 86, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceco PenkovRetiredСезона 86, Трка 15, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppePro - 24Сезона 86, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákAmateur - 74Сезона 86, Трка 15, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariqn GeorgievRookie - 71Сезона 86, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithAmateur - 40Сезона 86, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiAmateur - 62Сезона 86, Трка 15, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ildiko SzilagyiRookie - 1Сезона 86, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GagginoPro - 24Сезона 86, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 86, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter MayerRetiredСезона 86, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 15, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 86, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliana De Franco LopesRetiredСезона 86, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beatriz MoisesAmateur - 1Сезона 86, Трка 15, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubén López GómezAmateur - 50Сезона 86, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo OliveiraAmateur - 59Сезона 86, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliAmateur - 19Сезона 86, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerMaster - 3Сезона 86, Трка 15, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán DankóAmateur - 35Сезона 86, Трка 15, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar RaevAmateur - 18Сезона 86, Трка 15, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 25Сезона 86, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 86, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel LimaRetiredСезона 86, Трка 15, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezMaster - 2Сезона 86, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 15, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric IngrahamAmateur - 13Сезона 86, Трка 15, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector FernandezAmateur - 68Сезона 86, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matyáš LukovskýRetiredСезона 86, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 86, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserMaster - 5Сезона 86, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefdom MarraAmateur - 29Сезона 86, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 15, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 86, Трка 15, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew DunnRetiredСезона 86, Трка 15, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyPro - 6Сезона 86, Трка 15, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DayAmateur - 59Сезона 86, Трка 15, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone DurettoRetiredСезона 86, Трка 15, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelRookie - 131Сезона 86, Трка 15, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre JasinskiAmateur - 70Сезона 86, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PeterAmateur - 20Сезона 86, Трка 15, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Haralds OdriņšRookie - 123Сезона 86, Трка 15, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FerrerAmateur - 67Сезона 86, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 86, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoMaster - 2Сезона 86, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jcharles RibeiroRookie - 10Сезона 86, Трка 15, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony ColangeloAmateur - 60Сезона 86, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás HorváthAmateur - 19Сезона 86, Трка 15, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 86, Трка 15, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 90 91 92 » Брзо оди на страница: