Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Suzuka (Направи најбрзи круг во групата во Suzuka круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.82 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Damir HictalerPro - 18Сезона 84, Трка 3, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco BroekmanAmateur - 14Сезона 84, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonAmateur - 26Сезона 84, Трка 3, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre SaillantRookie - 144Сезона 84, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jyri KankaanpääAmateur - 15Сезона 84, Трка 3, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TamayoPro - 8Сезона 84, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MilanAmateur - 8Сезона 84, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraAmateur - 50Сезона 84, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos MikhailídisRookie - 126Сезона 84, Трка 3, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick Van DeunAmateur - 79Сезона 84, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodAmateur - 3Сезона 84, Трка 3, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff ToddAmateur - 38Сезона 84, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RosePro - 21Сезона 84, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic ArrigoniRookie - 122Сезона 84, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ogün DilaverRookie - 112Сезона 84, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc CendrósAmateur - 43Сезона 84, Трка 3, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherMaster - 2Сезона 84, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SantosAmateur - 31Сезона 84, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 57Сезона 84, Трка 3, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 42Сезона 84, Трка 3, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MartynPro - 19Сезона 84, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernán BonavotaAmateur - 68Сезона 84, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alicia BrouAmateur - 16Сезона 84, Трка 3, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš GröpelAmateur - 52Сезона 84, Трка 3, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 84, Трка 3, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyAmateur - 45Сезона 84, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caesar PérezAmateur - 43Сезона 84, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaPro - 15Сезона 84, Трка 3, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zbigniew PolakowskiAmateur - 77Сезона 84, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerAmateur - 67Сезона 84, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 84, Трка 3, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akhilleas LakiotisAmateur - 10Сезона 84, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiAmateur - 57Сезона 84, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 40Сезона 84, Трка 3, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco Vigano`Rookie - 136Сезона 84, Трка 3, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro LopesAmateur - 3Сезона 84, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert SchadRookie - 58Сезона 84, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ChiariAmateur - 26Сезона 84, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo AdamRookie - 93Сезона 84, Трка 3, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevPro - 25Сезона 84, Трка 3, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl PereiraRookie - 67Сезона 84, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekAmateur - 16Сезона 84, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerAmateur - 59Сезона 84, Трка 3, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 19Сезона 84, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovEliteСезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos André Lopes ManfredoAmateur - 5Сезона 84, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig BlundellRookie - 91Сезона 84, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger HarveyRookie - 4Сезона 84, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter KrpanAmateur - 68Сезона 84, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 84, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 37Сезона 84, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel SlavíčekAmateur - 59Сезона 84, Трка 3, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 15Сезона 84, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GoncalvezRookie - 90Сезона 84, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz WojcikPro - 18Сезона 84, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius Valentin BrutaruPro - 2Сезона 84, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ZlatevAmateur - 46Сезона 84, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo AllegrettiAmateur - 14Сезона 84, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim BridgesAmateur - 14Сезона 84, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio CovacciPro - 1Сезона 84, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro EnriqueRookie - 59Сезона 84, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 84, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GhiselliAmateur - 35Сезона 84, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amitesh PatnaikMaster - 2Сезона 84, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 84, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OssmannPro - 23Сезона 84, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kimmo RäsänenRookie - 78Сезона 84, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel FreyAmateur - 62Сезона 84, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila DoszevAmateur - 8Сезона 84, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusPro - 12Сезона 84, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo BaronAmateur - 23Сезона 84, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookMaster - 2Сезона 84, Трка 3, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRookie - 120Сезона 84, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor WildhagenAmateur - 47Сезона 84, Трка 3, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor GondorAmateur - 44Сезона 84, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TzoneAmateur - 1Сезона 84, Трка 3, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 15Сезона 84, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Athos LimaAmateur - 9Сезона 84, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio VeltroRookie - 120Сезона 84, Трка 3, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 84, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CandeiasAmateur - 53Сезона 84, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 6Сезона 84, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge NicolettiRookie - 42Сезона 84, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo RochaAmateur - 12Сезона 84, Трка 3, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose ReyeRookie - 98Сезона 84, Трка 3, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaAmateur - 65Сезона 84, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba WolnyAmateur - 53Сезона 84, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peres Augusto De LimaPro - 8Сезона 84, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew JonesRookie - 127Сезона 84, Трка 3, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LizaolaAmateur - 51Сезона 84, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo ForesiAmateur - 19Сезона 84, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 35Сезона 84, Трка 3, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar RamirezAmateur - 24Сезона 84, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 84, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo AnasseseAmateur - 25Сезона 84, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan IvanovPro - 22Сезона 84, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 30Сезона 84, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница: