Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro newbie (Заврши една трка во Про група во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 53.01 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 80 81 82 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Wilson Fernandes JúniorPro - 25Сезона 85, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoPro - 20Сезона 85, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsPro - 23Сезона 85, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 85, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysPro - 15Сезона 85, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Archana DeviPro - 15Сезона 85, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 85, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Vargas MartinsPro - 9Сезона 85, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyPro - 8Сезона 85, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stratos FilalithisPro - 7Сезона 85, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ČančarPro - 23Сезона 85, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrPro - 4Сезона 84, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc EstruchPro - 11Сезона 84, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićPro - 22Сезона 84, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz GryglickiPro - 7Сезона 84, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 66Сезона 84, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulah Çi̇lAmateur - 56Сезона 84, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresPro - 8Сезона 84, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tine JaničPro - 10Сезона 84, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy De VroedAmateur - 1Сезона 84, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanAmateur - 8Сезона 84, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina AguileraPro - 12Сезона 84, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamd KazimiPro - 15Сезона 84, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo KorpelaPro - 4Сезона 84, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 2Сезона 84, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlando ParroPro - 5Сезона 84, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakPro - 15Сезона 84, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederPro - 17Сезона 84, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lisand RuzhdijaPro - 22Сезона 84, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ThernyPro - 13Сезона 84, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen DilovPro - 2Сезона 84, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viviane PokowicksPro - 5Сезона 84, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro WagnerPro - 24Сезона 84, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone SilvestriPro - 15Сезона 84, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean SchmidtPro - 2Сезона 84, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine EspositoPro - 20Сезона 84, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasPro - 2Сезона 84, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CanoAmateur - 33Сезона 84, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonPro - 25Сезона 84, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanPro - 8Сезона 84, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HeffernanPro - 21Сезона 84, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroAmateur - 11Сезона 84, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriPro - 22Сезона 84, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol NawrotAmateur - 25Сезона 84, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SallesPro - 18Сезона 84, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos RoukasPro - 19Сезона 84, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon Alberto Galvez LizarragaAmateur - 18Сезона 84, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gus ZuritaPro - 3Сезона 84, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianPro - 11Сезона 84, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavol BencurikAmateur - 77Сезона 84, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 15Сезона 84, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliPro - 3Сезона 84, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó SzabolcsPro - 7Сезона 84, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ícaro SantosPro - 17Сезона 84, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 84, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraPro - 17Сезона 84, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VilasPro - 8Сезона 84, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 84, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menelaos ThemelisPro - 5Сезона 84, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MoroAmateur - 71Сезона 84, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erkin AksoyPro - 3Сезона 84, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis IraolaPro - 19Сезона 84, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon VascoPro - 13Сезона 84, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Androklis GeorgousidisPro - 14Сезона 84, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiPro - 23Сезона 84, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Daniel GregoretPro - 23Сезона 84, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta RibeiroPro - 11Сезона 84, Трка 4, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovPro - 2Сезона 84, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Dasilva DominguezPro - 2Сезона 84, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor SallesPro - 17Сезона 84, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre FalcaoPro - 5Сезона 84, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan HormigonPro - 5Сезона 84, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno PicadoPro - 7Сезона 84, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ValentinoPro - 5Сезона 84, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice PinolPro - 6Сезона 84, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusPro - 12Сезона 84, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuPro - 10Сезона 84, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard SeniorPro - 15Сезона 84, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonPro - 17Сезона 84, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kahue FenaltiAmateur - 6Сезона 84, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corentin OlartPro - 22Сезона 84, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tolga ErkanAmateur - 66Сезона 83, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele JannonePro - 15Сезона 83, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reece LaundonAmateur - 54Сезона 83, Трка 16, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 33Сезона 83, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 1Сезона 83, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor HernaAmateur - 71Сезона 83, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SolinasPro - 23Сезона 83, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaAmateur - 19Сезона 83, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 83, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 22Сезона 83, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraRookie - 109Сезона 83, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ChristmanPro - 23Сезона 83, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else RenePro - 9Сезона 83, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrochePro - 21Сезона 83, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PalazzoPro - 10Сезона 83, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesPro - 6Сезона 83, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezPro - 17Сезона 83, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanseRookie - 115Сезона 83, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchiavelliRetiredСезона 83, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 80 81 82 » Брзо оди на страница: