Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Fuji (Направи најбрзи круг во групата во Fuji круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.64 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Patrik DanielssonPro - 11Сезона 81, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Štefan OčkoRetiredСезона 81, Трка 4, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amuntencei CiprianRetiredСезона 81, Трка 4, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroMaster - 1Сезона 81, Трка 4, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SalemaRookie - 133Сезона 81, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssPro - 8Сезона 81, Трка 4, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam TippleAmateur - 25Сезона 81, Трка 4, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo LambertoniRetiredСезона 81, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Destin AddisRetiredСезона 81, Трка 4, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran KorolijaAmateur - 24Сезона 81, Трка 4, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco JansenAmateur - 61Сезона 81, Трка 4, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GonçalvesRookie - 81Сезона 81, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris SutkusAmateur - 8Сезона 81, Трка 4, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 6Сезона 81, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PutinaAmateur - 43Сезона 81, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rubis LareineRetiredСезона 81, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George DascaluAmateur - 25Сезона 81, Трка 4, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atílio RigoniRetiredСезона 81, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroMaster - 5Сезона 81, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SchurgersRetiredСезона 81, Трка 4, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 111Сезона 81, Трка 4, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PinkalskyRookie - 61Сезона 81, Трка 4, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SakaiRetiredСезона 81, Трка 4, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruslan LukyanchukRookie - 98Сезона 81, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levi RochaRetiredСезона 81, Трка 4, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin DrakeRookie - 119Сезона 81, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile DamsaRetiredСезона 81, Трка 4, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam LewisRookie - 93Сезона 81, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoAmateur - 29Сезона 81, Трка 4, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRetiredСезона 81, Трка 4, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tod CandlinRetiredСезона 81, Трка 4, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WestRetiredСезона 81, Трка 4, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom DehnhardtAmateur - 69Сезона 81, Трка 4, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann BretonAmateur - 59Сезона 81, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiAmateur - 76Сезона 81, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías MenoniRookie - 135Сезона 81, Трка 4, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SemenovRetiredСезона 81, Трка 4, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackRookie - 66Сезона 81, Трка 4, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur SavelevPro - 5Сезона 81, Трка 4, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 81, Трка 4, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónPro - 25Сезона 81, Трка 4, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan GodoyRookie - 54Сезона 81, Трка 4, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 81, Трка 4, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilona CsenkiAmateur - 56Сезона 81, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ThompsonRookie - 121Сезона 81, Трка 4, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzentePro - 25Сезона 81, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RiosAmateur - 49Сезона 81, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusPro - 12Сезона 81, Трка 4, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr TomasRookie - 74Сезона 81, Трка 4, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PopkoRookie - 6Сезона 81, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MartinezAmateur - 63Сезона 81, Трка 4, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán DankóAmateur - 29Сезона 81, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 81, Трка 4, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoPro - 24Сезона 81, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas RutkusAmateur - 55Сезона 81, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovAmateur - 48Сезона 81, Трка 4, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia FuscoRookie - 103Сезона 81, Трка 4, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AntonioRookie - 23Сезона 81, Трка 4, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaPro - 10Сезона 81, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas GalvonasAmateur - 51Сезона 81, Трка 4, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis AlgaraPro - 15Сезона 81, Трка 4, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan NedostižnýAmateur - 17Сезона 81, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymon GarciaPro - 6Сезона 81, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio PaxRetiredСезона 81, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezPro - 4Сезона 81, Трка 4, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizAmateur - 20Сезона 81, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine SciberrasRetiredСезона 81, Трка 4, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas F RauterRookie - 134Сезона 81, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GuzzoAmateur - 46Сезона 81, Трка 4, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alois KavaRookie - 47Сезона 81, Трка 4, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 3Сезона 81, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiPro - 19Сезона 81, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajAmateur - 73Сезона 81, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 5Сезона 81, Трка 4, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav BašnárRetiredСезона 81, Трка 4, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiMaster - 5Сезона 81, Трка 4, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo Di MeoPro - 24Сезона 81, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edison LeiteAmateur - 25Сезона 81, Трка 4, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 81, Трка 4, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaston SarthouRookie - 134Сезона 81, Трка 4, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuAmateur - 60Сезона 81, Трка 4, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven SeabridgeAmateur - 9Сезона 81, Трка 4, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd VargaRookie - 73Сезона 81, Трка 4, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl MundtRookie - 106Сезона 81, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maikel ZwartAmateur - 17Сезона 81, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simbala BlissethRetiredСезона 81, Трка 4, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc Van HummelenAmateur - 21Сезона 81, Трка 4, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanPro - 8Сезона 81, Трка 4, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CauRookie - 2Сезона 81, Трка 4, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovPro - 23Сезона 81, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leila ZittoAmateur - 79Сезона 81, Трка 4, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VedAmateur - 15Сезона 81, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CaballeroRetiredСезона 81, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BrossAmateur - 13Сезона 81, Трка 4, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KrsticRookie - 150Сезона 81, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco MarchinoRookie - 103Сезона 81, Трка 4, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms SaulitensRetiredСезона 81, Трка 4, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerwin KlijnAmateur - 55Сезона 81, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonny VegaRetiredСезона 81, Трка 4, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakRookie - 45Сезона 81, Трка 4, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 91 92 93 » Брзо оди на страница: