Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Fiorano (Направи најбрзи круг во групата во Fiorano круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 91.38 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 46 47 48 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maurizio FaccinPro - 5Сезона 82, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 12Сезона 82, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiAmateur - 31Сезона 82, Трка 14, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mullai DharanAmateur - 4Сезона 82, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 82, Трка 14, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PustinaAmateur - 16Сезона 82, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoRetiredСезона 82, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken RottiersRetiredСезона 82, Трка 14, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo ColomboRetiredСезона 82, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 19Сезона 82, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Diego De La VegaRetiredСезона 82, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen TimminsRookie - 147Сезона 82, Трка 14, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 82, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moris DietrichRetiredСезона 82, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Golberto JuniorRetiredСезона 82, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal JurowskiPro - 18Сезона 82, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 5Сезона 82, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasco AlmeidaRetiredСезона 82, Трка 14, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasRookie - 123Сезона 82, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 82, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob BarryRetiredСезона 82, Трка 14, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar SeversRetiredСезона 82, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 65Сезона 82, Трка 14, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 29Сезона 82, Трка 14, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 17Сезона 82, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bron Di MorteRetiredСезона 82, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FonzieAmateur - 74Сезона 82, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 82, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RayboohinRookie - 60Сезона 82, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 82, Трка 14, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos SinanisRookie - 30Сезона 82, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas StrolisRetiredСезона 82, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas KisselRookie - 79Сезона 82, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaAmateur - 14Сезона 82, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierPro - 5Сезона 82, Трка 14, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 82, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nic BrightRookie - 45Сезона 82, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt NelsonAmateur - 63Сезона 82, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempAmateur - 60Сезона 82, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 82, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 82, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 4Сезона 82, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapAmateur - 32Сезона 82, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem ArslanliPro - 1Сезона 82, Трка 14, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 23Сезона 82, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignas BobinasRetiredСезона 82, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AssisRetiredСезона 82, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 4Сезона 82, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago DonosoAmateur - 30Сезона 82, Трка 14, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresPro - 14Сезона 82, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dovile JankauskieneRetiredСезона 82, Трка 14, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerRookie - 127Сезона 82, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 82, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Štěpán PrchalRetiredСезона 82, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 82, Трка 14, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard BychkovPro - 4Сезона 82, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 82, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmund CiemnyRookie - 7Сезона 82, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristhian EngemannRetiredСезона 82, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaRetiredСезона 82, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SpinettaRetiredСезона 82, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRookie - 130Сезона 82, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Gasca LeyvaAmateur - 60Сезона 82, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantRookie - 91Сезона 82, Трка 14, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ResendeRetiredСезона 82, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CrispiRetiredСезона 82, Трка 14, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 82, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre AndradePro - 14Сезона 82, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donato PolosaRetiredСезона 82, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo D'amicoPro - 1Сезона 82, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaRookie - 74Сезона 82, Трка 14, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kadu CosenzaRookie - 50Сезона 82, Трка 14, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 56Сезона 82, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićPro - 18Сезона 82, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael VandereckRetiredСезона 82, Трка 14, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca NanniAmateur - 65Сезона 82, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scot MaximusRetiredСезона 82, Трка 14, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaPro - 2Сезона 82, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezRookie - 130Сезона 82, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoAmateur - 13Сезона 82, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco SiemesRetiredСезона 82, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoRetiredСезона 82, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josivaldo SoaresRetiredСезона 82, Трка 14, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PayaAmateur - 66Сезона 82, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Koutayba Al SamadRetiredСезона 82, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan JovanovicAmateur - 1Сезона 82, Трка 14, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GuzzoPro - 1Сезона 82, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 50Сезона 82, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 82, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 82, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiPro - 22Сезона 82, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ŽatkovičRetiredСезона 82, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerRookie - 125Сезона 82, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Machl MarkusRetiredСезона 82, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 82, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon SmallAmateur - 78Сезона 82, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 82, Трка 14, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoRookie - 30Сезона 82, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico PereyraRookie - 128Сезона 82, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani KaipainenAmateur - 7Сезона 82, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 46 47 48 » Брзо оди на страница: