Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Monza (Направи најбрзи круг во групата во Monza круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.18 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mateus VazPro - 3Сезона 83, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreAmateur - 42Сезона 83, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákAmateur - 69Сезона 83, Трка 13, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas VésperRookie - 128Сезона 83, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola PelleritiAmateur - 9Сезона 83, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárPro - 11Сезона 83, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 76Сезона 83, Трка 13, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 83, Трка 13, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fagner AlmeidaAmateur - 11Сезона 83, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert FasbinderAmateur - 32Сезона 83, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 150Сезона 83, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 57Сезона 83, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio AudinoAmateur - 61Сезона 83, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 83, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 20Сезона 83, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe AlouneRookie - 119Сезона 83, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cassiano RicardoAmateur - 21Сезона 83, Трка 13, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hunter HolbrookAmateur - 70Сезона 83, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SingerAmateur - 29Сезона 83, Трка 13, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucio FerreiraPro - 10Сезона 83, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlAmateur - 44Сезона 83, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoPro - 22Сезона 83, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro GarciaAmateur - 43Сезона 83, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlan AntonoskiAmateur - 57Сезона 83, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takács BálintAmateur - 26Сезона 83, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas RamoskaAmateur - 41Сезона 83, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ChatzikonstantinouPro - 2Сезона 83, Трка 13, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eszter KáliAmateur - 45Сезона 83, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo SaccoAmateur - 18Сезона 83, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector MedellinAmateur - 25Сезона 83, Трка 13, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Amor AmievaAmateur - 79Сезона 83, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecPro - 6Сезона 83, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 48Сезона 83, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoAmateur - 17Сезона 83, Трка 13, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kabir KumarRookie - 104Сезона 83, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš SkudrzykAmateur - 78Сезона 83, Трка 13, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo PortelaAmateur - 72Сезона 83, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzAmateur - 72Сезона 83, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BruennAmateur - 30Сезона 83, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary DossonAmateur - 12Сезона 83, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaRookie - 85Сезона 83, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus KostnerRookie - 146Сезона 83, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrіi MaksimyukAmateur - 69Сезона 83, Трка 13, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRookie - 61Сезона 83, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius CiobanuAmateur - 22Сезона 83, Трка 13, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovPro - 19Сезона 83, Трка 13, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian GhitaRookie - 96Сезона 83, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis CustodioRookie - 8Сезона 83, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SosaPro - 7Сезона 83, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićAmateur - 5Сезона 83, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 83, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janek AbašinAmateur - 2Сезона 83, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovMaster - 5Сезона 83, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VolykaRookie - 6Сезона 83, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BartolomeoAmateur - 68Сезона 83, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csiba KrisztiánRookie - 94Сезона 83, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CarpioPro - 7Сезона 83, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MichelinRookie - 16Сезона 83, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Alberto RamosPro - 24Сезона 83, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséPro - 24Сезона 83, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasPro - 2Сезона 83, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 13, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TeemkhoAmateur - 61Сезона 83, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganPro - 8Сезона 83, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 83, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiRookie - 140Сезона 83, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano CambiRookie - 111Сезона 83, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MachadoPro - 20Сезона 83, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VēzaPro - 1Сезона 83, Трка 13, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo RuggeriPro - 22Сезона 83, Трка 13, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio CialdeaAmateur - 62Сезона 83, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás CarrascoAmateur - 4Сезона 83, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 5Сезона 83, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico CasadeiRookie - 78Сезона 83, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor György NagyAmateur - 70Сезона 83, Трка 13, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 83, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim NortonPro - 14Сезона 83, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LopezRookie - 33Сезона 83, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orlando ParroPro - 5Сезона 83, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaRookie - 51Сезона 83, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol NawrotPro - 20Сезона 83, Трка 13, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanPro - 17Сезона 83, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberRookie - 2Сезона 83, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SenatorRookie - 41Сезона 83, Трка 13, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 2Сезона 83, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MalecRookie - 22Сезона 83, Трка 13, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovPro - 25Сезона 83, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharAmateur - 32Сезона 83, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 83, Трка 13, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 67Сезона 83, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeusz JaroszRookie - 120Сезона 83, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekAmateur - 8Сезона 83, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor BesenyiMaster - 2Сезона 83, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRookie - 50Сезона 83, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 14Сезона 83, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 5Сезона 83, Трка 13, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 72 73 74 » Брзо оди на страница: