Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Hungaroring (Направи најбрзи круг во групата во Hungaroring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 52.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Antonio BonaventuraPro - 4Сезона 88, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziRookie - 139Сезона 88, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricards DarzinsRookie - 26Сезона 88, Трка 13, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marina CariolaRookie - 28Сезона 88, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyRookie - 82Сезона 88, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jed HoworthRookie - 58Сезона 88, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FinochiettiRookie - 137Сезона 88, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Heitor MirandaRookie - 19Сезона 88, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 13, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 88, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AleixoAmateur - 74Сезона 88, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CatteinRookie - 32Сезона 88, Трка 13, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 88, Трка 13, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 120Сезона 88, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 88, Трка 13, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aďo MarečákRookie - 52Сезона 88, Трка 13, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 88, Трка 13, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam TipplePro - 2Сезона 88, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 87Сезона 88, Трка 13, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakAmateur - 69Сезона 88, Трка 13, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Orville Jay David RaposasAmateur - 54Сезона 88, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 88, Трка 13, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneAmateur - 77Сезона 88, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisAmateur - 20Сезона 88, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 88, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerrard GomezRookie - 108Сезона 88, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iacovos PapanikolaouRookie - 64Сезона 88, Трка 13, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 88, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 88, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekRookie - 94Сезона 88, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc DosimontRookie - 147Сезона 88, Трка 13, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz RybińskiRookie - 11Сезона 88, Трка 13, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny RafalskyRookie - 103Сезона 88, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 88, Трка 13, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto AbadRookie - 50Сезона 88, Трка 13, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresRookie - 95Сезона 88, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GomezRookie - 126Сезона 88, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 88, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RoseAmateur - 71Сезона 88, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János BakóRookie - 123Сезона 88, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 88, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olyveira AlvezRookie - 101Сезона 88, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel AlonsoAmateur - 31Сезона 88, Трка 13, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar NuñoRookie - 18Сезона 88, Трка 13, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 88, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael BermejoAmateur - 4Сезона 88, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BaierAmateur - 28Сезона 88, Трка 13, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecRookie - 107Сезона 88, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 88, Трка 13, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 88, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William LockeAmateur - 12Сезона 88, Трка 13, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben De LeeuwRookie - 110Сезона 88, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio Belijar MoreiraRookie - 74Сезона 88, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 88, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PediconePro - 20Сезона 88, Трка 13, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain BlardRookie - 143Сезона 88, Трка 13, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjen Van BurenRookie - 65Сезона 88, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonAmateur - 26Сезона 88, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian PuzariucRookie - 83Сезона 88, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRookie - 130Сезона 88, Трка 13, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaRookie - 106Сезона 88, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui RebeloAmateur - 57Сезона 88, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uladzimir HermanRookie - 56Сезона 88, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 88, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaAmateur - 13Сезона 88, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao DiasRookie - 14Сезона 88, Трка 13, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludwig DeleersnyderRookie - 48Сезона 88, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain RouthierRookie - 67Сезона 88, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 88, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PilkaAmateur - 22Сезона 88, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo AlbanoRookie - 27Сезона 88, Трка 13, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxwel SilvaRookie - 117Сезона 88, Трка 13, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel SalasAmateur - 76Сезона 88, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbdelhalinRookie - 37Сезона 88, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fiore BossRookie - 146Сезона 88, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge VarandaAmateur - 3Сезона 88, Трка 13, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KasprzykRookie - 34Сезона 88, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CavazzoliPro - 7Сезона 88, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 88, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 88, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinRookie - 70Сезона 88, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo SantosRookie - 3Сезона 88, Трка 13, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pandian GanesanRookie - 71Сезона 88, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresRookie - 23Сезона 88, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti NousiainenRookie - 53Сезона 88, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 88, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 88, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 88, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesRookie - 16Сезона 88, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinAmateur - 18Сезона 88, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 13, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 81 82 83 » Брзо оди на страница: