Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Nurburgring (Направи најбрзи круг во групата во Nurburgring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.36 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 John VasquezRookie - 53Сезона 86, Трка 7, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 86, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisabetta RagnoAmateur - 39Сезона 86, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 7, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 86, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skeeter MurphyRookie - 47Сезона 86, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rickyade MusanteAmateur - 47Сезона 86, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasPro - 10Сезона 86, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik FrankAmateur - 41Сезона 86, Трка 7, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juhani TengenAmateur - 63Сезона 86, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante PolesRetiredСезона 86, Трка 7, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 7, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek BhardwajAmateur - 48Сезона 86, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisRookie - 36Сезона 86, Трка 7, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievPro - 9Сезона 86, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlisle MarankeyAmateur - 46Сезона 86, Трка 7, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 7, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoPro - 15Сезона 86, Трка 7, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Facundo Cabral De AngelisAmateur - 78Сезона 86, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 86, Трка 7, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaRookie - 60Сезона 86, Трка 7, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Alonso Mesa BejaranoRetiredСезона 86, Трка 7, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart KranenAmateur - 2Сезона 86, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 86, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo RochaRetiredСезона 86, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 86, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse ErdmannRookie - 103Сезона 86, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krunoslav KusterRookie - 86Сезона 86, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csuka BalázsRookie - 113Сезона 86, Трка 7, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 12Сезона 86, Трка 7, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 86, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AbateAmateur - 6Сезона 86, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teodor PericRookie - 96Сезона 86, Трка 7, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar AlmeidaAmateur - 9Сезона 86, Трка 7, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 86, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 7, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris GrandbergsRookie - 43Сезона 86, Трка 7, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VelosoAmateur - 40Сезона 86, Трка 7, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandra MarminRookie - 129Сезона 86, Трка 7, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 86, Трка 7, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet ÇevikalpliPro - 12Сезона 86, Трка 7, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliRookie - 90Сезона 86, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio UrruzolaRookie - 45Сезона 86, Трка 7, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József BacsaRookie - 137Сезона 86, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romualdas SalokAmateur - 35Сезона 86, Трка 7, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BonattiRookie - 63Сезона 86, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 7, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 86, Трка 7, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 86, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PlacelRookie - 1Сезона 86, Трка 7, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dailos NaranjoRookie - 10Сезона 86, Трка 7, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niki NikolovRookie - 102Сезона 86, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 86, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonny LongRookie - 29Сезона 86, Трка 7, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoPro - 23Сезона 86, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 86, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tuomas SuoanttilaRookie - 1Сезона 86, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HoppePro - 21Сезона 86, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FortinRookie - 103Сезона 86, Трка 7, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesRetiredСезона 86, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 7, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerAmateur - 76Сезона 86, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoMaster - 3Сезона 86, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRookie - 76Сезона 86, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 7, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teo PechiAmateur - 57Сезона 86, Трка 7, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harrie PalenAmateur - 2Сезона 86, Трка 7, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin WójciakRookie - 124Сезона 86, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick SheahanAmateur - 21Сезона 86, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaRetiredСезона 86, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 25Сезона 86, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MarekAmateur - 5Сезона 86, Трка 7, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erivelton OliveiraRookie - 134Сезона 86, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 86, Трка 7, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 86, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel FranciscoRookie - 82Сезона 86, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl HernándezAmateur - 71Сезона 86, Трка 7, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 17Сезона 86, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchAmateur - 3Сезона 86, Трка 7, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago VieiraAmateur - 49Сезона 86, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John LambPro - 20Сезона 86, Трка 7, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 7, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRookie - 32Сезона 86, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio Cesar Lourenco BianchiAmateur - 17Сезона 86, Трка 7, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 86, Трка 7, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KosAmateur - 4Сезона 86, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 59 60 61 » Брзо оди на страница: