Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Hockenheim (Направи најбрзи круг во групата во Hockenheim круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 80.3 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Oslec JuniorRookie - 156Сезона 78, Трка 2, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiwiecAmateur - 47Сезона 78, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin MarszalekRookie - 135Сезона 78, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith WhittakerAmateur - 67Сезона 78, Трка 2, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo MederoRookie - 149Сезона 78, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasquale AmitranoRookie - 61Сезона 78, Трка 2, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LuisRookie - 98Сезона 78, Трка 2, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesRookie - 70Сезона 78, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerweAmateur - 88Сезона 78, Трка 2, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriRookie - 165Сезона 78, Трка 2, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezRookie - 107Сезона 78, Трка 2, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iñaki LescaAmateur - 44Сезона 78, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo ValeroRookie - 77Сезона 78, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig StevanatoRookie - 155Сезона 78, Трка 2, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean VipouAmateur - 66Сезона 78, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eppo BronsRookie - 47Сезона 78, Трка 2, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim PirozhkovRookie - 138Сезона 78, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred LassenAmateur - 21Сезона 78, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam TakacsRookie - 169Сезона 78, Трка 2, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreAmateur - 41Сезона 78, Трка 2, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilRookie - 139Сезона 78, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 59Сезона 78, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WhitbyRookie - 100Сезона 78, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerRookie - 110Сезона 78, Трка 2, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco FragaRookie - 167Сезона 78, Трка 2, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SoaresRookie - 118Сезона 78, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lars KirkRookie - 53Сезона 78, Трка 2, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayyan TamjeedRookie - 59Сезона 78, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HendersonPro - 5Сезона 78, Трка 2, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dyego SantosRookie - 91Сезона 78, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas WoodhouseRookie - 29Сезона 78, Трка 2, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GómezRookie - 158Сезона 78, Трка 2, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MarcelinoAmateur - 6Сезона 78, Трка 2, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay NaymovRookie - 133Сезона 78, Трка 2, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaRookie - 145Сезона 78, Трка 2, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen ChardaklievRookie - 162Сезона 78, Трка 2, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leanne LoweRookie - 106Сезона 78, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cerveta CuetazoRookie - 140Сезона 78, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos GaldinoRookie - 54Сезона 78, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaRookie - 80Сезона 78, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niek NijboerRookie - 1Сезона 78, Трка 2, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon San PedroRookie - 160Сезона 78, Трка 2, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Txaker HuarteRookie - 38Сезона 78, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HorváthAmateur - 52Сезона 78, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasílis PentaspherosRookie - 82Сезона 78, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yu Liang LiewRookie - 148Сезона 78, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GelserRookie - 122Сезона 78, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikołaj KrausRookie - 76Сезона 78, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry SaaymanRookie - 168Сезона 78, Трка 2, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmad AloulouRookie - 20Сезона 78, Трка 2, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben LunaRookie - 132Сезона 78, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekRookie - 56Сезона 78, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adagmar B CovoloRookie - 95Сезона 78, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisRookie - 88Сезона 78, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AzulAmateur - 62Сезона 78, Трка 2, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SaratovskyPro - 1Сезона 78, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Regis RodriguesRookie - 99Сезона 78, Трка 2, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard NarramoreAmateur - 19Сезона 78, Трка 2, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecRookie - 96Сезона 78, Трка 2, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip HoferekRookie - 157Сезона 78, Трка 2, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean CrestaniRookie - 101Сезона 78, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša CakićRookie - 113Сезона 78, Трка 2, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torge ThorssonRookie - 51Сезона 78, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansRookie - 127Сезона 78, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CidadeRookie - 103Сезона 78, Трка 2, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroRookie - 26Сезона 78, Трка 2, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosRookie - 153Сезона 78, Трка 2, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael VenancioRookie - 128Сезона 78, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cornel BrotacelRookie - 12Сезона 78, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Alberto LobatoAmateur - 32Сезона 78, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yousef ShahwanRookie - 67Сезона 78, Трка 2, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile RadulescuRookie - 55Сезона 78, Трка 2, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik Millian SchöbelRookie - 117Сезона 78, Трка 2, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RichichiRookie - 166Сезона 78, Трка 2, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 8Сезона 78, Трка 2, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzépRookie - 104Сезона 78, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shane GoebAmateur - 86Сезона 78, Трка 2, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudolfs PaudersRookie - 72Сезона 78, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boguslaw DondajRookie - 15Сезона 78, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KuchařRookie - 130Сезона 78, Трка 2, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Corey De SwardtRookie - 134Сезона 78, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljiljana JakovljevićRookie - 71Сезона 78, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco MascoloRookie - 146Сезона 78, Трка 2, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosAmateur - 29Сезона 78, Трка 2, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GryaznovRookie - 131Сезона 78, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisPro - 4Сезона 78, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherAmateur - 51Сезона 78, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioPro - 16Сезона 78, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irati PratRookie - 4Сезона 78, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoAmateur - 4Сезона 78, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ShollaRookie - 32Сезона 78, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 78, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezAmateur - 39Сезона 78, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juka CeleghiniRookie - 78Сезона 78, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo KirkhRookie - 150Сезона 78, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéRookie - 114Сезона 78, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiAmateur - 65Сезона 78, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosRookie - 147Сезона 78, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo FischettiAmateur - 46Сезона 78, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 8Сезона 78, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница: