Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Paul Ricard (Направи најбрзи круг во групата во Paul Ricard круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.42 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Daniel NowakRookie - 27Сезона 88, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanRookie - 138Сезона 88, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny FoubertRookie - 83Сезона 88, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris DavisRookie - 82Сезона 88, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 88, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BialeckiRookie - 137Сезона 88, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darlene JamesonRookie - 20Сезона 88, Трка 11, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 88, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PietrzakRookie - 121Сезона 88, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo CamposAmateur - 74Сезона 88, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni Campos EstebanRookie - 33Сезона 88, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 88, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen CloudRookie - 144Сезона 88, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazRookie - 118Сезона 88, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott SharpRookie - 110Сезона 88, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir BukvićRookie - 51Сезона 88, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dino MacriRookie - 63Сезона 88, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 88, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James MazziRookie - 87Сезона 88, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 88, Трка 11, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziRookie - 139Сезона 88, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioAmateur - 56Сезона 88, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 88, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoRookie - 89Сезона 88, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar RaevRookie - 80Сезона 88, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzeleiRookie - 117Сезона 88, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KasprzykRookie - 34Сезона 88, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenRookie - 125Сезона 88, Трка 11, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ClaytonRookie - 41Сезона 88, Трка 11, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio PapolaRookie - 64Сезона 88, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaPro - 10Сезона 88, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 88, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 88, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam DulledgeRookie - 86Сезона 88, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino KersunRookie - 98Сезона 88, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fiore BossRookie - 146Сезона 88, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SantosRookie - 88Сезона 88, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FloydRookie - 14Сезона 88, Трка 11, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilhem FootyRookie - 105Сезона 88, Трка 11, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 88, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRookie - 13Сезона 88, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilárd VassRookie - 48Сезона 88, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SalemaRookie - 97Сезона 88, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen KummerowRookie - 128Сезона 88, Трка 11, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsRookie - 95Сезона 88, Трка 11, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RoseAmateur - 71Сезона 88, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menios ZagoriRookie - 37Сезона 88, Трка 11, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederick AkpomieAmateur - 46Сезона 88, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FortinRookie - 103Сезона 88, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 88, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanimir StoikovRookie - 113Сезона 88, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deno PruuliRookie - 17Сезона 88, Трка 11, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 88, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veno DemoRookie - 18Сезона 88, Трка 11, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BustamanteAmateur - 6Сезона 88, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel StackAmateur - 31Сезона 88, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodRookie - 104Сезона 88, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonAmateur - 39Сезона 88, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiRookie - 85Сезона 88, Трка 11, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz BudekRookie - 94Сезона 88, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluAmateur - 11Сезона 88, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasRookie - 21Сезона 88, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerRookie - 15Сезона 88, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 88, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří KopeckýAmateur - 7Сезона 88, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hildo GalindoRookie - 73Сезона 88, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor GondorAmateur - 44Сезона 88, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl MainardiRookie - 76Сезона 88, Трка 11, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CirannaRookie - 143Сезона 88, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijo PilicRookie - 133Сезона 88, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MontesRookie - 68Сезона 88, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 88, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 88, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonRookie - 109Сезона 88, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 102Сезона 88, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonAmateur - 26Сезона 88, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 88, Трка 11, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 11, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian ClarkeRookie - 107Сезона 88, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SantosAmateur - 32Сезона 88, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe SilvaRookie - 10Сезона 88, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyRookie - 23Сезона 88, Трка 11, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 88, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesRookie - 16Сезона 88, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tikhon BardinRookie - 70Сезона 88, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GsRookie - 39Сезона 88, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald RivasRookie - 100Сезона 88, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinAmateur - 25Сезона 88, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricards DarzinsRookie - 26Сезона 88, Трка 11, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damon ClarkeRookie - 120Сезона 88, Трка 11, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claes BlickRookie - 42Сезона 88, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martijn RipRookie - 127Сезона 88, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvinas RačkysAmateur - 4Сезона 88, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 88, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 88, Трка 11, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница: