Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Magny Cours (Направи најбрзи круг во групата во Magny Cours круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 69.5 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 86, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 6, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 86, Трка 6, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József BacsaRookie - 137Сезона 86, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin LeeAmateur - 67Сезона 86, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaAmateur - 24Сезона 86, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro HenriqueRookie - 115Сезона 86, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesare LiaciAmateur - 63Сезона 86, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaston SarthouRookie - 45Сезона 86, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarAmateur - 60Сезона 86, Трка 6, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 86, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert GibsonRookie - 20Сезона 86, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 6, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek MichalskiAmateur - 79Сезона 86, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 6, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Giovanni KnopRookie - 26Сезона 86, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosbert RodriguezAmateur - 21Сезона 86, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 6, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi PasanenPro - 6Сезона 86, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 86, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás HorváthAmateur - 19Сезона 86, Трка 6, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 86, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skeeter MurphyRookie - 47Сезона 86, Трка 6, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 10Сезона 86, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 86, Трка 6, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitchell DolanAmateur - 70Сезона 86, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emily JohnsonAmateur - 47Сезона 86, Трка 6, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiPro - 6Сезона 86, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 12Сезона 86, Трка 6, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 86, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 86, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei Lavrent'evPro - 1Сезона 86, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestrePro - 3Сезона 86, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse ErdmannRookie - 103Сезона 86, Трка 6, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 86, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz MazepaAmateur - 25Сезона 86, Трка 6, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LombardoAmateur - 46Сезона 86, Трка 6, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johel RosalesAmateur - 7Сезона 86, Трка 6, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SinclairAmateur - 22Сезона 86, Трка 6, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 86, Трка 6, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 86, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 86, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš MistrikRookie - 102Сезона 86, Трка 6, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie MartinAmateur - 19Сезона 86, Трка 6, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi CapAmateur - 1Сезона 86, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandra MarminRookie - 129Сезона 86, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton TonchevRookie - 81Сезона 86, Трка 6, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel LimaAmateur - 67Сезона 86, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonRookie - 43Сезона 86, Трка 6, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 6, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckPro - 20Сезона 86, Трка 6, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisabetta RagnoAmateur - 39Сезона 86, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CalelloAmateur - 36Сезона 86, Трка 6, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MorióPro - 13Сезона 86, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabiano SponchioniRookie - 32Сезона 86, Трка 6, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo PegorariRookie - 21Сезона 86, Трка 6, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MasseyAmateur - 77Сезона 86, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 6, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MüllerAmateur - 75Сезона 86, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao RodriguesAmateur - 72Сезона 86, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioPro - 4Сезона 86, Трка 6, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LópezRetiredСезона 86, Трка 6, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 6, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MomirskiAmateur - 35Сезона 86, Трка 6, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Alonso Mesa BejaranoRetiredСезона 86, Трка 6, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MenciaAmateur - 76Сезона 86, Трка 6, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BartkowiakRetiredСезона 86, Трка 6, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 86, Трка 6, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczAmateur - 40Сезона 86, Трка 6, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene TimchenkoAmateur - 2Сезона 86, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms PolisPro - 5Сезона 86, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersPro - 5Сезона 86, Трка 6, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor TůšaAmateur - 21Сезона 86, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy ReedAmateur - 70Сезона 86, Трка 6, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoPro - 14Сезона 86, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 6, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaAmateur - 26Сезона 86, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay MurgodAmateur - 25Сезона 86, Трка 6, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 86, Трка 6, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MarekAmateur - 5Сезона 86, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaRookie - 92Сезона 86, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DziedzicAmateur - 42Сезона 86, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 41Сезона 86, Трка 6, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 86, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed SamyAmateur - 60Сезона 86, Трка 6, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PiniAmateur - 71Сезона 86, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs KovácsRookie - 9Сезона 86, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 86, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница: