Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Shanghai (Направи најбрзи круг во групата во Shanghai круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 53.29 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 77 78 79 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Miguel RodaAmateur - 9Сезона 77, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartiniAmateur - 44Сезона 77, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir LiatevAmateur - 26Сезона 77, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwar GonzalezPro - 11Сезона 77, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki SaartoAmateur - 9Сезона 77, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen MendrykRookie - 52Сезона 77, Трка 8, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 77, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente Flores GuzmanAmateur - 59Сезона 77, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr KarwatRookie - 4Сезона 77, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen ChardaklievRookie - 162Сезона 77, Трка 8, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóPro - 15Сезона 77, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep SaumellAmateur - 9Сезона 77, Трка 8, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liang LiewAmateur - 12Сезона 77, Трка 8, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro BragaAmateur - 81Сезона 77, Трка 8, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristof WillaertAmateur - 53Сезона 77, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek DomaszewskiAmateur - 31Сезона 77, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz NatanAmateur - 65Сезона 77, Трка 8, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarno Van AudenhovenPro - 22Сезона 77, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimantas ŠilvaAmateur - 43Сезона 77, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš ZlatohlavýAmateur - 51Сезона 77, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PiresAmateur - 63Сезона 77, Трка 8, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel Carbajal TapiaRookie - 169Сезона 77, Трка 8, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RichardsonAmateur - 19Сезона 77, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasquale AmitranoRookie - 61Сезона 77, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele PiarulliMaster - 3Сезона 77, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas MiltinisAmateur - 23Сезона 77, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 18Сезона 77, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas OrsRookie - 156Сезона 77, Трка 8, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 3Сезона 77, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 59Сезона 77, Трка 8, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amey ChawakAmateur - 51Сезона 77, Трка 8, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sascha MittendorferAmateur - 91Сезона 77, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea LolloAmateur - 29Сезона 77, Трка 8, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon ForthAmateur - 16Сезона 77, Трка 8, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BeckerAmateur - 36Сезона 77, Трка 8, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio BaxsRookie - 105Сезона 77, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy LettoAmateur - 33Сезона 77, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ibrahim VukRookie - 158Сезона 77, Трка 8, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaRookie - 132Сезона 77, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CalaveraAmateur - 27Сезона 77, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek ForysterAmateur - 22Сезона 77, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroMaster - 3Сезона 77, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaPro - 9Сезона 77, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa CarterRookie - 109Сезона 77, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neme MorenoRetiredСезона 77, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FalangaAmateur - 25Сезона 77, Трка 8, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Александр СазоновAmateur - 2Сезона 77, Трка 8, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioRookie - 107Сезона 77, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shanhan BonhamAmateur - 2Сезона 77, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard VisserRookie - 102Сезона 77, Трка 8, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FaviAmateur - 77Сезона 77, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao VitorRookie - 134Сезона 77, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel RivalettoPro - 20Сезона 77, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László PotosAmateur - 23Сезона 77, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingAmateur - 35Сезона 77, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 125Сезона 77, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernanda GomesRetiredСезона 77, Трка 8, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan LabourdetteAmateur - 80Сезона 77, Трка 8, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathanael WilliamsonPro - 15Сезона 77, Трка 8, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik WittmannAmateur - 89Сезона 77, Трка 8, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz KuczAmateur - 77Сезона 77, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 78Сезона 77, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziAmateur - 16Сезона 77, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael SoaresRookie - 8Сезона 77, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 50Сезона 77, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas HolzerAmateur - 72Сезона 77, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MiklovičMaster - 2Сезона 77, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiPro - 25Сезона 77, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LeandroRookie - 9Сезона 77, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 12Сезона 77, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRookie - 28Сезона 77, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenEliteСезона 77, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor AyckbournPro - 4Сезона 77, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SouzaRookie - 81Сезона 77, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino PilotinoAmateur - 19Сезона 77, Трка 8, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GilPro - 9Сезона 77, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejv WasileyAmateur - 37Сезона 77, Трка 8, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TriulziPro - 17Сезона 77, Трка 8, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarede A. WavgenhakAmateur - 49Сезона 77, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe CoqueblinPro - 25Сезона 77, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Đuro PrejcPro - 9Сезона 77, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allue Pijoan BertRookie - 95Сезона 77, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko AntoniniPro - 13Сезона 77, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezAmateur - 82Сезона 77, Трка 8, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew LaneAmateur - 64Сезона 77, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BergoglioPro - 7Сезона 77, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VasiliauskasPro - 12Сезона 77, Трка 8, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 18Сезона 77, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick RochaAmateur - 1Сезона 77, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiPro - 21Сезона 77, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo SotoAmateur - 34Сезона 77, Трка 8, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovPro - 17Сезона 77, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo CuelloAmateur - 3Сезона 77, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix PannocchiaAmateur - 66Сезона 77, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis DifrancescoPro - 17Сезона 77, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoffer OlofssonRookie - 39Сезона 77, Трка 8, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KupczakPro - 24Сезона 77, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence GulácsiRetiredСезона 77, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 4Сезона 77, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam StajerAmateur - 6Сезона 77, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 77 78 79 » Брзо оди на страница: