Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master newbie (Заврши една трка во Мастер група во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 201.8 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 20 21 22 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Svajūnas MikštaMaster - 2Сезона 83, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet KirnikMaster - 4Сезона 83, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ewelina PopisMaster - 5Сезона 83, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 4Сезона 83, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestMaster - 1Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiMaster - 1Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiMaster - 4Сезона 83, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio RomaniPro - 18Сезона 83, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekMaster - 3Сезона 83, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micael VinhasMaster - 2Сезона 83, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiPro - 6Сезона 83, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighMaster - 5Сезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 4Сезона 83, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosMaster - 5Сезона 83, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 83, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PesthyMaster - 3Сезона 83, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevMaster - 3Сезона 83, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithPro - 20Сезона 83, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevMaster - 1Сезона 83, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezMaster - 4Сезона 83, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyMaster - 1Сезона 83, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaPro - 1Сезона 82, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyMaster - 3Сезона 82, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughPro - 19Сезона 82, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 82, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevPro - 15Сезона 82, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert RaczkiewiczPro - 9Сезона 82, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro CarvalhoPro - 9Сезона 82, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille GarcíaPro - 5Сезона 82, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaPro - 19Сезона 82, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariPro - 3Сезона 82, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukMaster - 5Сезона 82, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniPro - 10Сезона 82, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 3Сезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanMaster - 3Сезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OssmannAmateur - 45Сезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel TrekanePro - 10Сезона 81, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalojan AvramovRookie - 104Сезона 81, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiMaster - 1Сезона 81, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 36Сезона 81, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CristofoliniAmateur - 77Сезона 81, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahid ÖzkaraAmateur - 20Сезона 81, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandra SilvaPro - 16Сезона 81, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonPro - 10Сезона 81, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoAmateur - 52Сезона 81, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallAmateur - 63Сезона 81, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 12Сезона 81, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 12Сезона 81, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris StephanakisPro - 2Сезона 81, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatMaster - 2Сезона 81, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 14Сезона 81, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ResendeRetiredСезона 81, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 7Сезона 81, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovMaster - 1Сезона 81, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 81, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 6Сезона 81, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo SuvikunnasAmateur - 52Сезона 80, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiAmateur - 17Сезона 80, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonello D`annibaleRetiredСезона 80, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoRetiredСезона 80, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy KrämerAmateur - 23Сезона 80, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiAmateur - 16Сезона 80, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MorawskiRetiredСезона 80, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 18Сезона 80, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 80, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CarnevaliAmateur - 33Сезона 80, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tekin MustafaRookie - 82Сезона 80, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chew Kai WenEliteСезона 80, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 2Сезона 80, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman AlatyrtsevAmateur - 59Сезона 80, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom WildAmateur - 57Сезона 80, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmoreAmateur - 29Сезона 80, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 80, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniAmateur - 18Сезона 80, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 80, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 80, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixPro - 2Сезона 79, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaAmateur - 79Сезона 79, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoPro - 12Сезона 79, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remco SiemesPro - 4Сезона 79, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniPro - 3Сезона 79, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserAmateur - 57Сезона 79, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaPro - 6Сезона 79, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaioneAmateur - 79Сезона 79, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykPro - 4Сезона 79, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 79, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FerraroPro - 22Сезона 79, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainMaster - 5Сезона 79, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusAmateur - 47Сезона 79, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawAmateur - 36Сезона 79, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRetiredСезона 79, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiPro - 14Сезона 78, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 78, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 3Сезона 78, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenAmateur - 42Сезона 78, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisAmateur - 10Сезона 78, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 25Сезона 78, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DomaszewskiAmateur - 23Сезона 78, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 20 21 22 » Брзо оди на страница: