Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Montreal (Направи најбрзи круг во групата во Montreal круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.6 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 87 88 89 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marco MazzocchiAmateur - 22Сезона 84, Трка 8, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 8, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vander CardosoAmateur - 73Сезона 84, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roni SillanpääAmateur - 12Сезона 84, Трка 8, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neyko IvanovAmateur - 48Сезона 84, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 9Сезона 84, Трка 8, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodAmateur - 3Сезона 84, Трка 8, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkAmateur - 67Сезона 84, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis BenderRookie - 131Сезона 84, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzAmateur - 76Сезона 84, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco Del CampoAmateur - 50Сезона 84, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiPro - 2Сезона 84, Трка 8, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter KrpanAmateur - 68Сезона 84, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas DūdaAmateur - 21Сезона 84, Трка 8, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 84, Трка 8, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonAmateur - 28Сезона 84, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovAmateur - 67Сезона 84, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 25Сезона 84, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz GórkaAmateur - 52Сезона 84, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 30Сезона 84, Трка 8, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 76Сезона 84, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GranadaAmateur - 49Сезона 84, Трка 8, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo RodriguesAmateur - 31Сезона 84, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 84, Трка 8, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroAmateur - 11Сезона 84, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe DanielAmateur - 27Сезона 84, Трка 8, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 84, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyPro - 8Сезона 84, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sjuel KessAmateur - 59Сезона 84, Трка 8, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinícius FariaRetiredСезона 84, Трка 8, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 40Сезона 84, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor AntoniAmateur - 69Сезона 84, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo FiginiAmateur - 71Сезона 84, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 80Сезона 84, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SantosAmateur - 48Сезона 84, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LozadaRookie - 132Сезона 84, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 8, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James GiddyRookie - 38Сезона 84, Трка 8, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NudelmanAmateur - 49Сезона 84, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 53Сезона 84, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FloydAmateur - 22Сезона 84, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 84, Трка 8, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat VerdonckRookie - 114Сезона 84, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusAmateur - 15Сезона 84, Трка 8, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotRookie - 37Сезона 84, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edith Graciela MigliaroRookie - 93Сезона 84, Трка 8, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 84, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William FordRetiredСезона 84, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djavan RomanRookie - 106Сезона 84, Трка 8, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettPro - 12Сезона 84, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florea BadanaRookie - 20Сезона 84, Трка 8, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsPro - 23Сезона 84, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 84, Трка 8, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 28Сезона 84, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaAmateur - 57Сезона 84, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack ChapmanRookie - 89Сезона 84, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresMaster - 5Сезона 84, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte CegoAmateur - 60Сезона 84, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine RegginaAmateur - 20Сезона 84, Трка 8, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grgo ŽivaljićAmateur - 40Сезона 84, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekAmateur - 19Сезона 84, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 84, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MartynPro - 19Сезона 84, Трка 8, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasile RadulescuPro - 20Сезона 84, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio HuertasAmateur - 64Сезона 84, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosMaster - 5Сезона 84, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose PerezAmateur - 5Сезона 84, Трка 8, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós SubiAmateur - 45Сезона 84, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie MullerAmateur - 72Сезона 84, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraAmateur - 48Сезона 84, Трка 8, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoAmateur - 11Сезона 84, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann JordaanPro - 16Сезона 84, Трка 8, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookMaster - 2Сезона 84, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 5Сезона 84, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BuczkowskiPro - 10Сезона 84, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PustinaPro - 12Сезона 84, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenAmateur - 76Сезона 84, Трка 8, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaAmateur - 65Сезона 84, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CorreaAmateur - 17Сезона 84, Трка 8, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerAmateur - 67Сезона 84, Трка 8, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevPro - 25Сезона 84, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 84, Трка 8, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice RenaudetPro - 13Сезона 84, Трка 8, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernán BonavotaAmateur - 68Сезона 84, Трка 8, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej TimofejevAmateur - 16Сезона 84, Трка 8, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekMaster - 3Сезона 84, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaAmateur - 46Сезона 84, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsMaster - 5Сезона 84, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko VlastaPro - 11Сезона 84, Трка 8, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manni AndreaRookie - 97Сезона 84, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyRookie - 49Сезона 84, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 84, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WagnerRookie - 20Сезона 84, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio NiembroRookie - 21Сезона 84, Трка 8, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio PetrisAmateur - 3Сезона 84, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DrouartAmateur - 71Сезона 84, Трка 8, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranRookie - 14Сезона 84, Трка 8, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 87 88 89 » Брзо оди на страница: