Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Interlagos (Направи најбрзи круг во групата во Interlagos круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 63.61 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 67 68 69 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 88, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca VillaRookie - 133Сезона 88, Трка 2, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen CloudRookie - 144Сезона 88, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 73Сезона 88, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRookie - 78Сезона 88, Трка 2, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BanfieldRookie - 120Сезона 88, Трка 2, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele De SarnoRookie - 55Сезона 88, Трка 2, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James DangRookie - 138Сезона 88, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 88, Трка 2, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uladzimir HermanRookie - 56Сезона 88, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan BrkicAmateur - 80Сезона 88, Трка 2, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RafuzziRookie - 139Сезона 88, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hack BalázsRookie - 28Сезона 88, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris MacrisAmateur - 37Сезона 88, Трка 2, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr GurovRookie - 149Сезона 88, Трка 2, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János BakóRookie - 123Сезона 88, Трка 2, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego VidelaRookie - 106Сезона 88, Трка 2, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pandian GanesanRookie - 71Сезона 88, Трка 2, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 88, Трка 2, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 88, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolRookie - 88Сезона 88, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 88, Трка 2, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiRookie - 85Сезона 88, Трка 2, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PreeceRookie - 72Сезона 88, Трка 2, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine RegginaAmateur - 20Сезона 88, Трка 2, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgaras IgnataviciusRookie - 118Сезона 88, Трка 2, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier BruschiRookie - 102Сезона 88, Трка 2, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 88, Трка 2, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 116Сезона 88, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MacarioRookie - 40Сезона 88, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 88, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 88, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoRookie - 89Сезона 88, Трка 2, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GuerraRookie - 94Сезона 88, Трка 2, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laureano LazzatiRookie - 21Сезона 88, Трка 2, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Jr ManaliliRookie - 90Сезона 88, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jizz SlurpaRookie - 16Сезона 88, Трка 2, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannRookie - 105Сезона 88, Трка 2, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker PaniaguaRookie - 12Сезона 88, Трка 2, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 88, Трка 2, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio GiovanniniRookie - 95Сезона 88, Трка 2, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali NarRookie - 121Сезона 88, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe RodriguesRookie - 97Сезона 88, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Károly PintérAmateur - 71Сезона 88, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano BersanoRookie - 70Сезона 88, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 43Сезона 88, Трка 2, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronny BussonRookie - 126Сезона 88, Трка 2, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 88, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico PastoreRookie - 52Сезона 88, Трка 2, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CalzonRookie - 109Сезона 88, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daoiz Bonilla CañizaresRookie - 23Сезона 88, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis CalderónRookie - 13Сезона 88, Трка 2, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GarassinoAmateur - 5Сезона 88, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis LaurentRookie - 100Сезона 88, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 88, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 88, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 22Сезона 88, Трка 2, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 88, Трка 2, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudAmateur - 55Сезона 88, Трка 2, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RobertiAmateur - 8Сезона 88, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof MosiejRookie - 62Сезона 88, Трка 2, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurAmateur - 4Сезона 88, Трка 2, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroPro - 3Сезона 88, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CuttenAmateur - 54Сезона 88, Трка 2, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán SzányiRookie - 132Сезона 88, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan ContrerasRookie - 134Сезона 88, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asyraf RamliAmateur - 39Сезона 88, Трка 2, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BerbeciaRookie - 64Сезона 88, Трка 2, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 88, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł MarszutkaAmateur - 68Сезона 88, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth McIversAmateur - 58Сезона 88, Трка 2, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárRookie - 101Сезона 88, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoPro - 14Сезона 88, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisAmateur - 15Сезона 88, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 88, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith StuartAmateur - 31Сезона 88, Трка 2, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David IronsRookie - 57Сезона 88, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonAmateur - 1Сезона 88, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 2, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CarèAmateur - 72Сезона 88, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos GangasAmateur - 17Сезона 88, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz RybińskiRookie - 11Сезона 88, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartezRookie - 74Сезона 88, Трка 2, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo AlbanoRookie - 27Сезона 88, Трка 2, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josias VallejosRookie - 108Сезона 88, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolf RoiterAmateur - 35Сезона 88, Трка 2, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly ForllanofRookie - 119Сезона 88, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 9Сезона 88, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liucijus BarzdaRookie - 129Сезона 88, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otulos GomesPro - 25Сезона 88, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 1Сезона 88, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 67 68 69 » Брзо оди на страница: