Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Brasilia (Направи најбрзи круг во групата во Brasilia круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 57.48 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Remigijus StaskonisPro - 17Сезона 83, Трка 4, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadoneAmateur - 77Сезона 83, Трка 4, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskars GoldmensAmateur - 55Сезона 83, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 70Сезона 83, Трка 4, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BanfieldRookie - 120Сезона 83, Трка 4, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François PignonRookie - 80Сезона 83, Трка 4, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 83, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanAmateur - 52Сезона 83, Трка 4, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DutraAmateur - 26Сезона 83, Трка 4, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor György NagyAmateur - 70Сезона 83, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 68Сезона 83, Трка 4, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussAmateur - 74Сезона 83, Трка 4, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 20Сезона 83, Трка 4, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CuttenAmateur - 54Сезона 83, Трка 4, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kim De BockRookie - 2Сезона 83, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 4, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai RiddickAmateur - 47Сезона 83, Трка 4, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MalvidoRookie - 60Сезона 83, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo Daniel RuffaAmateur - 25Сезона 83, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 83, Трка 4, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 58Сезона 83, Трка 4, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SouzaRetiredСезона 83, Трка 4, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WeberRookie - 82Сезона 83, Трка 4, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy BellRetiredСезона 83, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 5Сезона 83, Трка 4, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahar Kazi TaniRookie - 124Сезона 83, Трка 4, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar SuligaRookie - 44Сезона 83, Трка 4, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rvb VbRookie - 54Сезона 83, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyPro - 21Сезона 83, Трка 4, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FilepAmateur - 36Сезона 83, Трка 4, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitrios TsantsarisRookie - 41Сезона 83, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André SilvaRookie - 99Сезона 83, Трка 4, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo SzaszRookie - 134Сезона 83, Трка 4, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 139Сезона 83, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 83, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro LopesAmateur - 3Сезона 83, Трка 4, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HancoxRookie - 109Сезона 83, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos GougarisRookie - 89Сезона 83, Трка 4, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GrahamRookie - 42Сезона 83, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav CheslavskyAmateur - 80Сезона 83, Трка 4, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe SantosAmateur - 32Сезона 83, Трка 4, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence WebbAmateur - 49Сезона 83, Трка 4, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 31Сезона 83, Трка 4, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio TendeiroAmateur - 75Сезона 83, Трка 4, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 83, Трка 4, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian JuszkiewiczRookie - 87Сезона 83, Трка 4, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaPro - 22Сезона 83, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor RefyRookie - 94Сезона 83, Трка 4, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barbara LeeAmateur - 38Сезона 83, Трка 4, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 24Сезона 83, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ka Hing WongRookie - 18Сезона 83, Трка 4, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Juan Vel SkanerAmateur - 76Сезона 83, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt LambretteAmateur - 51Сезона 83, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 42Сезона 83, Трка 4, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter LennonRookie - 16Сезона 83, Трка 4, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olamide FaniyanRetiredСезона 83, Трка 4, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 83, Трка 4, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shoaib MohamedPro - 19Сезона 83, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BruennRookie - 79Сезона 83, Трка 4, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine MusialAmateur - 76Сезона 83, Трка 4, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouAmateur - 36Сезона 83, Трка 4, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 3Сезона 83, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano MeleAmateur - 4Сезона 83, Трка 4, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto PorsangerRookie - 46Сезона 83, Трка 4, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otulos GomesPro - 25Сезона 83, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonRookie - 107Сезона 83, Трка 4, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bersun TurnaRetiredСезона 83, Трка 4, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 César AndradeAmateur - 70Сезона 83, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin WilliamsRetiredСезона 83, Трка 4, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KurRookie - 105Сезона 83, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 18Сезона 83, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotRookie - 37Сезона 83, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanAmateur - 8Сезона 83, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HoffossAmateur - 27Сезона 83, Трка 4, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony PowellAmateur - 52Сезона 83, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 107Сезона 83, Трка 4, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonPro - 17Сезона 83, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 4, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sa ThemAmateur - 49Сезона 83, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloRookie - 81Сезона 83, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo de AguiarRetiredСезона 83, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cioponea ViorelPro - 5Сезона 83, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arley Fernando Chávez SuárezRookie - 138Сезона 83, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex GoesAmateur - 31Сезона 83, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AndrettiAmateur - 15Сезона 83, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason PradunAmateur - 9Сезона 83, Трка 4, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia Di MaroAmateur - 38Сезона 83, Трка 4, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmer De VriesPro - 14Сезона 83, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem CherPro - 5Сезона 83, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin WellsRetiredСезона 83, Трка 4, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre FalcaoPro - 5Сезона 83, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony DudAmateur - 78Сезона 83, Трка 4, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo PortelaRookie - 31Сезона 83, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff MotsingerRetiredСезона 83, Трка 4, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciAmateur - 4Сезона 83, Трка 4, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 32Сезона 83, Трка 4, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilmar RochaRookie - 47Сезона 83, Трка 4, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazAmateur - 5Сезона 83, Трка 4, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas RutkusAmateur - 55Сезона 83, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 73 74 75 » Брзо оди на страница: