Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Spa (Направи најбрзи круг во групата во Spa круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 64.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Erik HarkenPro - 21Сезона 83, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 83, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SmoljanovicRookie - 46Сезона 83, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingeAmateur - 56Сезона 83, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał MieczkowskiAmateur - 63Сезона 83, Трка 9, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci CzipiRookie - 108Сезона 83, Трка 9, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 83, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BerbeciaRookie - 64Сезона 83, Трка 9, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Van HooffRookie - 7Сезона 83, Трка 9, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anyo G.Amateur - 58Сезона 83, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyPro - 12Сезона 83, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo KirkhRookie - 150Сезона 83, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 9, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PistoreAmateur - 37Сезона 83, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenAmateur - 31Сезона 83, Трка 9, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonPro - 4Сезона 83, Трка 9, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićRookie - 2Сезона 83, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 83, Трка 9, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karit ZenkoRetiredСезона 83, Трка 9, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan MomaAmateur - 42Сезона 83, Трка 9, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarnya De SwardtRookie - 59Сезона 83, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thms LcnRetiredСезона 83, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy HardsAmateur - 73Сезона 83, Трка 9, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigznePro - 4Сезона 83, Трка 9, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stepan BundaAmateur - 45Сезона 83, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 51Сезона 83, Трка 9, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 83, Трка 9, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecAmateur - 79Сезона 83, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathiasAmateur - 33Сезона 83, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz GryglickiPro - 7Сезона 83, Трка 9, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matti NousiainenAmateur - 28Сезона 83, Трка 9, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 83, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizRetiredСезона 83, Трка 9, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiam PulidoRookie - 20Сезона 83, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea OclabPro - 15Сезона 83, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick ButlerAmateur - 47Сезона 83, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam StajerAmateur - 6Сезона 83, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atila KalamicaRookie - 100Сезона 83, Трка 9, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CabreraAmateur - 78Сезона 83, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BruennRookie - 79Сезона 83, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albeto BernardiAmateur - 46Сезона 83, Трка 9, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne AdamsAmateur - 76Сезона 83, Трка 9, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerAmateur - 28Сезона 83, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudolfs PaudersRookie - 11Сезона 83, Трка 9, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny FoubertRookie - 83Сезона 83, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas DžermeikaAmateur - 34Сезона 83, Трка 9, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge CharboneAmateur - 59Сезона 83, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 62Сезона 83, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hasael MoraesRookie - 67Сезона 83, Трка 9, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SilvaAmateur - 8Сезона 83, Трка 9, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson PicagliAmateur - 28Сезона 83, Трка 9, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger RoseAmateur - 29Сезона 83, Трка 9, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris VasilevskisRetiredСезона 83, Трка 9, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola MilutinovićAmateur - 15Сезона 83, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 83, Трка 9, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice CottyAmateur - 43Сезона 83, Трка 9, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 3Сезона 83, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CarrizoRookie - 23Сезона 83, Трка 9, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith SephtonPro - 12Сезона 83, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel MusialAmateur - 22Сезона 83, Трка 9, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajEliteСезона 83, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allue Pijoan BertAmateur - 41Сезона 83, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizRookie - 105Сезона 83, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harley OrsidaAmateur - 42Сезона 83, Трка 9, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PelucchiAmateur - 20Сезона 83, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaAmateur - 72Сезона 83, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menelaos ThemelisPro - 5Сезона 83, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GarciaRookie - 127Сезона 83, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo RomagnoniPro - 1Сезона 83, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anselmo FollmerAmateur - 53Сезона 83, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ValdecantosAmateur - 59Сезона 83, Трка 9, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 9Сезона 83, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaMaster - 3Сезона 83, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian FikAmateur - 31Сезона 83, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fazekas MárkAmateur - 21Сезона 83, Трка 9, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasRookie - 113Сезона 83, Трка 9, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred FavierRookie - 99Сезона 83, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt FreemanAmateur - 74Сезона 83, Трка 9, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyPro - 4Сезона 83, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aurora BentivoglioAmateur - 29Сезона 83, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš GröpelAmateur - 52Сезона 83, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel RouyerRookie - 5Сезона 83, Трка 9, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen DilovPro - 2Сезона 83, Трка 9, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heino MareeAmateur - 4Сезона 83, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor György NagyAmateur - 70Сезона 83, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Txaker HuarteAmateur - 38Сезона 83, Трка 9, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stewart WallaceAmateur - 60Сезона 83, Трка 9, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard IgnatevAmateur - 66Сезона 83, Трка 9, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 83, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando Martinez OlivaresRetiredСезона 83, Трка 9, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 2Сезона 83, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max Del BiancoAmateur - 36Сезона 83, Трка 9, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason CookAmateur - 29Сезона 83, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BosenceAmateur - 20Сезона 83, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartezRookie - 4Сезона 83, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán DankóAmateur - 29Сезона 83, Трка 9, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max UcinskiRookie - 73Сезона 83, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgAmateur - 27Сезона 83, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KarczmarzykRookie - 106Сезона 83, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 65 66 67 » Брзо оди на страница: