Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Zolder (Направи најбрзи круг во групата во Zolder круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kaan DagasanPro - 9Сезона 81, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector OrtegaRetiredСезона 81, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl MundtRookie - 106Сезона 81, Трка 6, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VădineanuAmateur - 60Сезона 81, Трка 6, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik FettmanAmateur - 12Сезона 81, Трка 6, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nabil BouhajebRetiredСезона 81, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Levi RochaRetiredСезона 81, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukAmateur - 33Сезона 81, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethRookie - 63Сезона 81, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovAmateur - 43Сезона 81, Трка 6, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio CoisRookie - 31Сезона 81, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalmiro QuagliaRookie - 128Сезона 81, Трка 6, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızPro - 10Сезона 81, Трка 6, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edoardo ParianiAmateur - 70Сезона 81, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás DonkunRetiredСезона 81, Трка 6, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 77Сезона 81, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maikel ZwartRookie - 118Сезона 81, Трка 6, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uldis SlaidinsRetiredСезона 81, Трка 6, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe SantosPro - 2Сезона 81, Трка 6, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ace Di VolantiereRookie - 20Сезона 81, Трка 6, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchiavoniPro - 3Сезона 81, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoine SciberrasRetiredСезона 81, Трка 6, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran BrkicRetiredСезона 81, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina DiettersRetiredСезона 81, Трка 6, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BanfieldRookie - 120Сезона 81, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoPro - 4Сезона 81, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CauRookie - 2Сезона 81, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 5Сезона 81, Трка 6, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erica GiarrantanoAmateur - 17Сезона 81, Трка 6, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei KushnirenkoPro - 25Сезона 81, Трка 6, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 81, Трка 6, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PutinaAmateur - 43Сезона 81, Трка 6, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector EspinosaAmateur - 61Сезона 81, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brandon RobertsonRetiredСезона 81, Трка 6, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao OliveiraRookie - 13Сезона 81, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan HemmerRetiredСезона 81, Трка 6, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KrukRookie - 120Сезона 81, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 17Сезона 81, Трка 6, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 1Сезона 81, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack WemyssPro - 8Сезона 81, Трка 6, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 8Сезона 81, Трка 6, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remus TudosoiuAmateur - 5Сезона 81, Трка 6, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilona CsenkiAmateur - 56Сезона 81, Трка 6, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 55Сезона 81, Трка 6, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliRookie - 24Сезона 81, Трка 6, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano OliveiraRetiredСезона 81, Трка 6, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio CialdeaAmateur - 62Сезона 81, Трка 6, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan SharpAmateur - 11Сезона 81, Трка 6, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani SantanaAmateur - 64Сезона 81, Трка 6, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani BragaAmateur - 26Сезона 81, Трка 6, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas AndriulisAmateur - 62Сезона 81, Трка 6, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RolfeRookie - 142Сезона 81, Трка 6, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad BošnjakAmateur - 65Сезона 81, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano GiustiRookie - 61Сезона 81, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Vidal PérezRookie - 49Сезона 81, Трка 6, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliana De Franco LopesRetiredСезона 81, Трка 6, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 4Сезона 81, Трка 6, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon RatajczakRetiredСезона 81, Трка 6, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reimo KochwatschAmateur - 78Сезона 81, Трка 6, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig WilsonRookie - 86Сезона 81, Трка 6, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi SokuriRetiredСезона 81, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Storm NationRookie - 3Сезона 81, Трка 6, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano VerderioAmateur - 25Сезона 81, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoRookie - 127Сезона 81, Трка 6, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovPro - 23Сезона 81, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan RiveroRookie - 20Сезона 81, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyPro - 15Сезона 81, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc SzarkaRookie - 119Сезона 81, Трка 6, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pau De SotoPro - 1Сезона 81, Трка 6, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur ReedRetiredСезона 81, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirsty RidleyAmateur - 26Сезона 81, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicho DorfRookie - 33Сезона 81, Трка 6, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RedsRookie - 130Сезона 81, Трка 6, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 81, Трка 6, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyMaster - 3Сезона 81, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis KalimniosAmateur - 75Сезона 81, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlloattiAmateur - 69Сезона 81, Трка 6, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıPro - 7Сезона 81, Трка 6, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 16Сезона 81, Трка 6, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris AthinaíosMaster - 2Сезона 81, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario LiquoriRetiredСезона 81, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasqualino FerrariRetiredСезона 81, Трка 6, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deives CostaPro - 1Сезона 81, Трка 6, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo AgustiAmateur - 80Сезона 81, Трка 6, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo GomonRookie - 32Сезона 81, Трка 6, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi TelekRetiredСезона 81, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownAmateur - 62Сезона 81, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoRookie - 145Сезона 81, Трка 6, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chintaka RajapakseRookie - 74Сезона 81, Трка 6, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ÁlvarezAmateur - 71Сезона 81, Трка 6, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De CaiAmateur - 39Сезона 81, Трка 6, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam PiloPro - 20Сезона 81, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SakaiRetiredСезона 81, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evangelos MarinisRookie - 40Сезона 81, Трка 6, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus BiondiAmateur - 48Сезона 81, Трка 6, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadeusz JaroszRookie - 120Сезона 81, Трка 6, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KladetzkePro - 24Сезона 81, Трка 6, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca RidleyRetiredСезона 81, Трка 6, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russell RodenbergRookie - 88Сезона 81, Трка 6, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino PilotinoRookie - 118Сезона 81, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: