Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Sakhir (Направи најбрзи круг во групата во Sakhir круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 54.05 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Zdenek VeselýAmateur - 9Сезона 72, Трка 6, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovRookie - 5Сезона 72, Трка 6, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CosiRetiredСезона 72, Трка 6, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekPro - 24Сезона 72, Трка 6, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudEliteСезона 72, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian GhitaAmateur - 75Сезона 72, Трка 6, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DellaroccaAmateur - 47Сезона 72, Трка 6, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zavaczki JózsefRookie - 42Сезона 72, Трка 6, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HarrisRookie - 60Сезона 72, Трка 6, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomass ReinisAmateur - 66Сезона 72, Трка 6, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael Canyon DrebertRookie - 32Сезона 72, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RossiAmateur - 55Сезона 72, Трка 6, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark HanselmanAmateur - 71Сезона 72, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lautaro Quiroga PerezPro - 20Сезона 72, Трка 6, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdelkader JakobRetiredСезона 72, Трка 6, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglRookie - 47Сезона 72, Трка 6, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 6, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik HlavačkaRetiredСезона 72, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz FelipeRetiredСезона 72, Трка 6, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BeresRetiredСезона 72, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas HenriquesAmateur - 65Сезона 72, Трка 6, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WorwągRetiredСезона 72, Трка 6, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik MalmbergAmateur - 59Сезона 72, Трка 6, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumAmateur - 41Сезона 72, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo AleksandrovRookie - 48Сезона 72, Трка 6, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyPro - 19Сезона 72, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stjepan SušaAmateur - 87Сезона 72, Трка 6, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo D'amicoAmateur - 47Сезона 72, Трка 6, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir BlagojevicAmateur - 75Сезона 72, Трка 6, R-171Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan KořínekRookie - 164Сезона 72, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 91Сезона 72, Трка 6, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PáliAmateur - 34Сезона 72, Трка 6, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BugovicsRetiredСезона 72, Трка 6, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano ZavattinAmateur - 55Сезона 72, Трка 6, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander LatoninAmateur - 28Сезона 72, Трка 6, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ParkAmateur - 34Сезона 72, Трка 6, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc EstruchAmateur - 86Сезона 72, Трка 6, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay GleaveAmateur - 46Сезона 72, Трка 6, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Meelis MurumaaRetiredСезона 72, Трка 6, R-183Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lashas MunyauleRookie - 152Сезона 72, Трка 6, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan DevliegerAmateur - 10Сезона 72, Трка 6, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SobotkaRetiredСезона 72, Трка 6, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phegello MatlalaRetiredСезона 72, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emerson LopesRetiredСезона 72, Трка 6, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsRookie - 167Сезона 72, Трка 6, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian LevaAmateur - 54Сезона 72, Трка 6, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip LaubertRetiredСезона 72, Трка 6, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan TochevAmateur - 19Сезона 72, Трка 6, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano Del MonacoAmateur - 89Сезона 72, Трка 6, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila TerdikRetiredСезона 72, Трка 6, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CeliaAmateur - 54Сезона 72, Трка 6, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaAmateur - 34Сезона 72, Трка 6, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiPro - 20Сезона 72, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ufuk YasayanAmateur - 43Сезона 72, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik EngebretsenRetiredСезона 72, Трка 6, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel AyaRookie - 119Сезона 72, Трка 6, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba TesAmateur - 33Сезона 72, Трка 6, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoiber TovarRookie - 73Сезона 72, Трка 6, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MenezesRookie - 131Сезона 72, Трка 6, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateo NikicAmateur - 26Сезона 72, Трка 6, R-177Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CalinoiuAmateur - 4Сезона 72, Трка 6, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard KaščákAmateur - 40Сезона 72, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben DriPro - 1Сезона 72, Трка 6, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre GreeffRookie - 12Сезона 72, Трка 6, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevAmateur - 54Сезона 72, Трка 6, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály PappAmateur - 51Сезона 72, Трка 6, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaRetiredСезона 72, Трка 6, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiPro - 5Сезона 72, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaPro - 11Сезона 72, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FridmanRetiredСезона 72, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloRookie - 99Сезона 72, Трка 6, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownAmateur - 5Сезона 72, Трка 6, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Magishlot DliblRookie - 26Сезона 72, Трка 6, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas WrightRetiredСезона 72, Трка 6, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán CsaplárRetiredСезона 72, Трка 6, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben GreenwoodAmateur - 32Сезона 72, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred LassenAmateur - 21Сезона 72, Трка 6, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HawtinRookie - 79Сезона 72, Трка 6, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micheal Le RouxPro - 20Сезона 72, Трка 6, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiAmateur - 76Сезона 72, Трка 6, R-184Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 72, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel ZumonRookie - 128Сезона 72, Трка 6, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc TorfRookie - 111Сезона 72, Трка 6, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 72, Трка 6, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir MladenovAmateur - 53Сезона 72, Трка 6, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sorin BejanRetiredСезона 72, Трка 6, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom NiemandAmateur - 30Сезона 72, Трка 6, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdoo KamaraRetiredСезона 72, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ProiettiAmateur - 51Сезона 72, Трка 6, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert PércsiAmateur - 4Сезона 72, Трка 6, R-182Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 73Сезона 72, Трка 6, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro BotelhoRetiredСезона 72, Трка 6, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DelvauxAmateur - 26Сезона 72, Трка 6, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran PijukovicRetiredСезона 72, Трка 6, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 21Сезона 72, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédric CapierRetiredСезона 72, Трка 6, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonAmateur - 36Сезона 72, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KocAmateur - 39Сезона 72, Трка 6, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezPro - 5Сезона 72, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico LanziPro - 25Сезона 72, Трка 6, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: