Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Oesterreichring (Направи најбрзи круг во групата во Oesterreichring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 66.07 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 10, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 10, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 86, Трка 10, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams HenryAmateur - 57Сезона 86, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lyudmil VelichkovAmateur - 39Сезона 86, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy ReedAmateur - 70Сезона 86, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FerrerRookie - 50Сезона 86, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel ZapataPro - 14Сезона 86, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo LoponiAmateur - 1Сезона 86, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 86, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BonattiRookie - 63Сезона 86, Трка 10, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRetiredСезона 86, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 86, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 10, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juhani TengenAmateur - 63Сезона 86, Трка 10, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martins MuizarajsRookie - 36Сезона 86, Трка 10, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Gabriel OliveiraRookie - 6Сезона 86, Трка 10, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar RaevRookie - 80Сезона 86, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 86, Трка 10, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 18Сезона 86, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavol BencurikAmateur - 26Сезона 86, Трка 10, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego VidelaRookie - 106Сезона 86, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo TronconeAmateur - 71Сезона 86, Трка 10, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stasys SimanauskasAmateur - 44Сезона 86, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juste LeblancAmateur - 17Сезона 86, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elio FavrettoAmateur - 66Сезона 86, Трка 10, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 50Сезона 86, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 86, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ReznicekRookie - 62Сезона 86, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithAmateur - 40Сезона 86, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo StracquadainiRookie - 95Сезона 86, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yeóryios MikhailídisRookie - 30Сезона 86, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry BagelRookie - 141Сезона 86, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiuchnińskiAmateur - 5Сезона 86, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dailos NaranjoRookie - 10Сезона 86, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 86, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard OrtizRookie - 16Сезона 86, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BerbeciaRookie - 64Сезона 86, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordi CapAmateur - 1Сезона 86, Трка 10, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 86, Трка 10, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 86, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cuana DonRookie - 70Сезона 86, Трка 10, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin DonovanAmateur - 39Сезона 86, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban GuardadoAmateur - 60Сезона 86, Трка 10, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraPro - 20Сезона 86, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesse ErdmannRookie - 103Сезона 86, Трка 10, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter MulhollandAmateur - 44Сезона 86, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilanovicRookie - 38Сезона 86, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 10, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš MistrikRookie - 102Сезона 86, Трка 10, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HudákAmateur - 8Сезона 86, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LopesAmateur - 2Сезона 86, Трка 10, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior DeodatoPro - 22Сезона 86, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 86, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joul WychoPro - 12Сезона 86, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BriesnerRookie - 88Сезона 86, Трка 10, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose LledoAmateur - 54Сезона 86, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario TietzAmateur - 19Сезона 86, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chicco AltomareAmateur - 46Сезона 86, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas SaxonisPro - 3Сезона 86, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRetiredСезона 86, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary WoodRookie - 75Сезона 86, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 80Сезона 86, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven GudeRetiredСезона 86, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano MacorPro - 17Сезона 86, Трка 10, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas JancaitisPro - 25Сезона 86, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bo AvrettRetiredСезона 86, Трка 10, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SilvestrePro - 3Сезона 86, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaAmateur - 26Сезона 86, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio RudioPro - 14Сезона 86, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Del BiancoPro - 15Сезона 86, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LabušRetiredСезона 86, Трка 10, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliana De Franco LopesRetiredСезона 86, Трка 10, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 10, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 86, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alicia BrouRookie - 78Сезона 86, Трка 10, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago VieiraAmateur - 49Сезона 86, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CajueiroRookie - 2Сезона 86, Трка 10, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierAmateur - 72Сезона 86, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 10, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdleyRetiredСезона 86, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis AguiarAmateur - 27Сезона 86, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 41Сезона 86, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioPro - 4Сезона 86, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistAmateur - 6Сезона 86, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano CalelloAmateur - 36Сезона 86, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KosAmateur - 4Сезона 86, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris GrandbergsRookie - 43Сезона 86, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel DiasAmateur - 42Сезона 86, Трка 10, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro PagottoAmateur - 80Сезона 86, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 50Сезона 86, Трка 10, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 64 65 66 » Брзо оди на страница: