Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on A1-Ring (Направи најбрзи круг во групата во A1-Ring круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 81.15 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Stéphane RombauxMaster - 2Сезона 82, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam StajerAmateur - 6Сезона 82, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector IbarraAmateur - 67Сезона 82, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artūras MartinkusAmateur - 14Сезона 82, Трка 11, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaAmateur - 10Сезона 82, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo LambertoniRetiredСезона 82, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yaakov GeorgeRetiredСезона 82, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 5Сезона 82, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elodie MarminRetiredСезона 82, Трка 11, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquim AlvarinhasPro - 8Сезона 82, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 10Сезона 82, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arda ÖğretimAmateur - 5Сезона 82, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SpinettaRetiredСезона 82, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane KurzRookie - 12Сезона 82, Трка 11, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiana LoboAmateur - 17Сезона 82, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scot MaximusAmateur - 80Сезона 82, Трка 11, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias MarminRetiredСезона 82, Трка 11, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick Van DeunAmateur - 79Сезона 82, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalPro - 2Сезона 82, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo GamezRookie - 82Сезона 82, Трка 11, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoRookie - 110Сезона 82, Трка 11, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato MassoneAmateur - 51Сезона 82, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří ČedíkRetiredСезона 82, Трка 11, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakAmateur - 4Сезона 82, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre LuthonRookie - 42Сезона 82, Трка 11, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 82, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ŠtajdoharRetiredСезона 82, Трка 11, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola BalboRookie - 117Сезона 82, Трка 11, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal PhilippeAmateur - 36Сезона 82, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ausra JuozelskieneAmateur - 43Сезона 82, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PincheraAmateur - 50Сезона 82, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoAmateur - 39Сезона 82, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Paulo AlvesRookie - 101Сезона 82, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko VukovićAmateur - 43Сезона 82, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loic MarminRetiredСезона 82, Трка 11, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo SaccoAmateur - 44Сезона 82, Трка 11, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas MiltinisPro - 4Сезона 82, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 8Сезона 82, Трка 11, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max Del BiancoAmateur - 36Сезона 82, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyAmateur - 49Сезона 82, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 82, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersAmateur - 3Сезона 82, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nic BrightRookie - 22Сезона 82, Трка 11, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HarceagaAmateur - 34Сезона 82, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 82, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui RebeloRookie - 82Сезона 82, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PrietoAmateur - 3Сезона 82, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoni VilatjeAmateur - 67Сезона 82, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 82, Трка 11, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergAmateur - 68Сезона 82, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 82, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SalvinoRookie - 10Сезона 82, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis ŠinkoRetiredСезона 82, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José AlmeidaAmateur - 63Сезона 82, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MontoyaRetiredСезона 82, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar AguileraAmateur - 19Сезона 82, Трка 11, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRetiredСезона 82, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dokic ZoranRookie - 14Сезона 82, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 70Сезона 82, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo SalatinoAmateur - 57Сезона 82, Трка 11, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiAmateur - 34Сезона 82, Трка 11, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rory CollinsPro - 15Сезона 82, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms BickovskisAmateur - 19Сезона 82, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallEliteСезона 82, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zintis GrandbergsAmateur - 36Сезона 82, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso B.RossiRookie - 43Сезона 82, Трка 11, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýRookie - 55Сезона 82, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićPro - 14Сезона 82, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gláuberson RiosRetiredСезона 82, Трка 11, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosPro - 17Сезона 82, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Endre HollósRetiredСезона 82, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortRookie - 108Сезона 82, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Golberto JuniorRookie - 47Сезона 82, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 82, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donato PolosaAmateur - 26Сезона 82, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio Gabriel OlmosAmateur - 72Сезона 82, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MezzabottaPro - 25Сезона 82, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Čeněk UrvalfiltrAmateur - 15Сезона 82, Трка 11, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui Alex FolhadelaAmateur - 58Сезона 82, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 2Сезона 82, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco HuberAmateur - 24Сезона 82, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasco AlmeidaRetiredСезона 82, Трка 11, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo VillarAmateur - 39Сезона 82, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas ŽaldokasAmateur - 49Сезона 82, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Itamar RiveroRetiredСезона 82, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiPro - 19Сезона 82, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaquePro - 11Сезона 82, Трка 11, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cem ÖzdemirPro - 9Сезона 82, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob LiegiPro - 11Сезона 82, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antony BersAmateur - 67Сезона 82, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 11Сезона 82, Трка 11, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoAmateur - 36Сезона 82, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex RedsRetiredСезона 82, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel HumphreysPro - 1Сезона 82, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo Xavier SantosRookie - 73Сезона 82, Трка 11, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 82, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfRetiredСезона 82, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderAmateur - 42Сезона 82, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 82, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis MarinRookie - 12Сезона 82, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница: