Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Melbourne (Направи најбрзи круг во групата во Melbourne круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 56.17 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 75 76 77 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jaroslav KrenželákRookie - 136Сезона 80, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis MendesRookie - 4Сезона 80, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 50Сезона 80, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RissoRetiredСезона 80, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubos KasickyAmateur - 19Сезона 80, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo AnastasovAmateur - 66Сезона 80, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 80, Трка 17, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elkas ReindyrasRookie - 117Сезона 80, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio CarliniAmateur - 55Сезона 80, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério De AmorimAmateur - 73Сезона 80, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bas BouwensRookie - 55Сезона 80, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsAmateur - 29Сезона 80, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesPro - 6Сезона 80, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Celso SilvaRookie - 128Сезона 80, Трка 17, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CordobaAmateur - 12Сезона 80, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valandis GiamouridisRetiredСезона 80, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srdjan StepanovicAmateur - 42Сезона 80, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzRookie - 146Сезона 80, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondřej KozákRookie - 24Сезона 80, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 129Сезона 80, Трка 17, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani MannilaAmateur - 34Сезона 80, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRookie - 70Сезона 80, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías MenoniAmateur - 22Сезона 80, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Francisco MartínAmateur - 71Сезона 80, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 71Сезона 80, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreu MarchalAmateur - 34Сезона 80, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun StainbankAmateur - 21Сезона 80, Трка 17, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco GregoretAmateur - 61Сезона 80, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Horry PingAmateur - 55Сезона 80, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo PizzioRookie - 82Сезона 80, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe DanielPro - 2Сезона 80, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver AgotaiRookie - 60Сезона 80, Трка 17, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni PacielloAmateur - 2Сезона 80, Трка 17, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyPro - 5Сезона 80, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel GonzalezRetiredСезона 80, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian RankAmateur - 42Сезона 80, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TeemkhoRookie - 90Сезона 80, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas PricevičiusAmateur - 28Сезона 80, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicRookie - 125Сезона 80, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathPro - 4Сезона 80, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya ShivPro - 2Сезона 80, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoni VilatjeRookie - 139Сезона 80, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VēzaAmateur - 43Сезона 80, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörg HornAmateur - 42Сезона 80, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint VárallyayRetiredСезона 80, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek PutinaAmateur - 43Сезона 80, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl MundtRetiredСезона 80, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyAmateur - 49Сезона 80, Трка 17, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui GordinhoAmateur - 17Сезона 80, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenPro - 22Сезона 80, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yeóryios MikhailídisRookie - 30Сезона 80, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Amateur - 45Сезона 80, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard IgnatevAmateur - 19Сезона 80, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HolmesPro - 16Сезона 80, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João VictorRookie - 81Сезона 80, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui DuarteRookie - 78Сезона 80, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PtakAmateur - 13Сезона 80, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aliprando SiraghiPro - 14Сезона 80, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum MacKinnonPro - 10Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarberiaAmateur - 32Сезона 80, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertRookie - 11Сезона 80, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosMaster - 5Сезона 80, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David HernandoRetiredСезона 80, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MicheleAmateur - 65Сезона 80, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas TodorovAmateur - 4Сезона 80, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FrumentoAmateur - 51Сезона 80, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marty ZeroRookie - 67Сезона 80, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janes BoerRookie - 132Сезона 80, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ThernyAmateur - 29Сезона 80, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RowlandsPro - 4Сезона 80, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazRookie - 14Сезона 80, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo LealMaster - 4Сезона 80, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergPro - 8Сезона 80, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan CurriePro - 18Сезона 80, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilveszter SzatmáriRetiredСезона 80, Трка 17, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Manuel ReisAmateur - 68Сезона 80, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MazzettiRookie - 81Сезона 80, Трка 17, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaPro - 11Сезона 80, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio Osvaldo VicicontiAmateur - 18Сезона 80, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloAmateur - 79Сезона 80, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul FrereAmateur - 4Сезона 80, Трка 17, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pau De SotoAmateur - 8Сезона 80, Трка 17, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lychezar StoyanovMaster - 5Сезона 80, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João OliveiraAmateur - 70Сезона 80, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan EasthamAmateur - 18Сезона 80, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaAmateur - 67Сезона 80, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiEliteСезона 80, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro NeolanAmateur - 14Сезона 80, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas FrickeAmateur - 70Сезона 80, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián CastillaRookie - 61Сезона 80, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante MartinovićRetiredСезона 80, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien VallotRookie - 16Сезона 80, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambroz PondelekPro - 14Сезона 80, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giedrius VitkauskasRetiredСезона 80, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne HyytiäinenRookie - 64Сезона 80, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian HanschRookie - 123Сезона 80, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathAmateur - 32Сезона 80, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abimael CaetanoAmateur - 29Сезона 80, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias CruzAmateur - 75Сезона 80, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn SimmonsAmateur - 21Сезона 80, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 75 76 77 » Брзо оди на страница: