Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Melbourne (Направи најбрзи круг во групата во Melbourne круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 55.93 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Zoltan KormosAmateur - 49Сезона 86, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas SimutisAmateur - 52Сезона 86, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duncan ClarkeRookie - 140Сезона 86, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 86, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasen BelevAmateur - 62Сезона 86, Трка 17, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yan Chen CheongAmateur - 18Сезона 86, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidAmateur - 20Сезона 86, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BoekAmateur - 79Сезона 86, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DoreRookie - 104Сезона 86, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Van HooffAmateur - 51Сезона 86, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PontetPro - 23Сезона 86, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros KoliofoutisRetiredСезона 86, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria PazosPro - 8Сезона 86, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter BittighoferAmateur - 9Сезона 86, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonRookie - 43Сезона 86, Трка 17, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perparim PepiRetiredСезона 86, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc PoirierPro - 11Сезона 86, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Art StuAmateur - 58Сезона 86, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WilliamsPro - 17Сезона 86, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew DunnRetiredСезона 86, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DonatelliAmateur - 16Сезона 86, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 86, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 17, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José AlmeidaAmateur - 62Сезона 86, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestoras SarrisRetiredСезона 86, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime SinclairAmateur - 22Сезона 86, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico AielloAmateur - 61Сезона 86, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaRookie - 74Сезона 86, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt EveringhamAmateur - 56Сезона 86, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elisabetta RagnoAmateur - 39Сезона 86, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnau MartínezRetiredСезона 86, Трка 17, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven UpchurchAmateur - 3Сезона 86, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikka RaikkonenRetiredСезона 86, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 36Сезона 86, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RayboohinRookie - 60Сезона 86, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CandeiasRookie - 65Сезона 86, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo DuarteAmateur - 6Сезона 86, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörn Von WendtAmateur - 77Сезона 86, Трка 17, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraRookie - 80Сезона 86, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 86, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš MistrikRookie - 102Сезона 86, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Teo PechiAmateur - 57Сезона 86, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 86, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julius LeščiauskasAmateur - 32Сезона 86, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 3Сезона 86, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Schorsch WalterAmateur - 29Сезона 86, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin GranovskiyAmateur - 53Сезона 86, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz TerleckiAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio OliveiraRookie - 1Сезона 86, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MaireAmateur - 8Сезона 86, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRetiredСезона 86, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 86, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliette DominéPro - 25Сезона 86, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo GamezRookie - 98Сезона 86, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudia Martín DelgadoAmateur - 24Сезона 86, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas HaendelAmateur - 45Сезона 86, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian O NealPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BurtaAmateur - 54Сезона 86, Трка 17, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvesAmateur - 80Сезона 86, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 86, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Binaca RodaAmateur - 5Сезона 86, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ted FitzgeraldAmateur - 11Сезона 86, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris StankevičiusAmateur - 11Сезона 86, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angie ZormanPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matyáš LukovskýRetiredСезона 86, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 86, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo GennariAmateur - 66Сезона 86, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 86, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoAmateur - 13Сезона 86, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezoneMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaRookie - 75Сезона 86, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 86, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf MeggersRookie - 42Сезона 86, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 86, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 76 77 78 » Брзо оди на страница: