Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite newbie (Заврши една трка во Елит група во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 1092.33 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pieterjan StaessenEliteСезона 88, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 87, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 87, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 87, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 87, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 86, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 86, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 85, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 85, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 85, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 85, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 85, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 85, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 85, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 84, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 83, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 83, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 83, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmPro - 2Сезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 82, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 82, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 81, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 81, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniPro - 15Сезона 81, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 81, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 81, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 79, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 79, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 79, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 79, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 79, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniAmateur - 32Сезона 79, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 78, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 78, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 1Сезона 77, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 77, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 77, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 77, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 76, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 76, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 76, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 76, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 76, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 75, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix HorchRetiredСезона 74, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 74, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 74, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 74, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 73, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 73, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 73, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 73, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 73, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 73, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 72, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 14Сезона 72, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 72, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 72, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 72, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoPro - 17Сезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 72, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 1Сезона 71, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaMaster - 4Сезона 71, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 71, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueRetiredСезона 71, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 71, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakAmateur - 41Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouMaster - 3Сезона 71, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 2Сезона 70, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 70, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRetiredСезона 70, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaMaster - 4Сезона 70, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaAmateur - 42Сезона 70, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hauke JohannsenRetiredСезона 70, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 70, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyAmateur - 48Сезона 69, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakRetiredСезона 69, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 69, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 69, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 69, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 69, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 68, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 68, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 4Сезона 68, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 68, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 67, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 67, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne VäänänenRookie - 30Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosRetiredСезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: