Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Buenos Aires (Направи најбрзи круг во групата во Buenos Aires круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 56.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Emm Vee BeeRookie - 135Сезона 82, Трка 7, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrián PetrucciAmateur - 53Сезона 82, Трка 7, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 21Сезона 82, Трка 7, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 82, Трка 7, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SandhoferRookie - 62Сезона 82, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl AlarcónRookie - 72Сезона 82, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín Pérez CanoAmateur - 18Сезона 82, Трка 7, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosRookie - 120Сезона 82, Трка 7, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroAmateur - 64Сезона 82, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar AsanzRetiredСезона 82, Трка 7, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan BuistRookie - 9Сезона 82, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KałużaAmateur - 76Сезона 82, Трка 7, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 52Сезона 82, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Telmo GomesRookie - 61Сезона 82, Трка 7, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herinjaka RandrianarisonRookie - 67Сезона 82, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ŽatkovičAmateur - 74Сезона 82, Трка 7, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesAmateur - 68Сезона 82, Трка 7, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethRookie - 63Сезона 82, Трка 7, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovMaster - 3Сезона 82, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edimon EmeriqueRookie - 53Сезона 82, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsandro LimaAmateur - 76Сезона 82, Трка 7, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson PaqueteRookie - 43Сезона 82, Трка 7, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro ChagasRetiredСезона 82, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CorreiaRookie - 121Сезона 82, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraPro - 7Сезона 82, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 5Сезона 82, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cem ÖzdemirAmateur - 11Сезона 82, Трка 7, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José PereiraRookie - 31Сезона 82, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter AdokRookie - 19Сезона 82, Трка 7, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BuxAmateur - 26Сезона 82, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio LioiRetiredСезона 82, Трка 7, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels BekkemaAmateur - 59Сезона 82, Трка 7, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor LapusanRetiredСезона 82, Трка 7, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xara KarantakiRookie - 46Сезона 82, Трка 7, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 82, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ace Di VolantiereRookie - 20Сезона 82, Трка 7, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaRookie - 95Сезона 82, Трка 7, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco BastosAmateur - 19Сезона 82, Трка 7, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zintis GrandbergsAmateur - 36Сезона 82, Трка 7, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge CharboneRookie - 147Сезона 82, Трка 7, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil TomakAmateur - 5Сезона 82, Трка 7, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence GalambosRetiredСезона 82, Трка 7, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann BelyRookie - 48Сезона 82, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Master - 1Сезона 82, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermenegildo MorelliAmateur - 7Сезона 82, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rúben GuerraAmateur - 4Сезона 82, Трка 7, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isak Du PlessisRookie - 66Сезона 82, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio Gabriel OlmosAmateur - 72Сезона 82, Трка 7, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffPro - 8Сезона 82, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grégoire GenouvilleAmateur - 1Сезона 82, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TosicRetiredСезона 82, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy WęglowskiAmateur - 11Сезона 82, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusAmateur - 16Сезона 82, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GregsonAmateur - 37Сезона 82, Трка 7, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro GuerreiroRookie - 13Сезона 82, Трка 7, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turan MetinPro - 16Сезона 82, Трка 7, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael BermejoPro - 21Сезона 82, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer Von SchmettermichRookie - 96Сезона 82, Трка 7, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukMaster - 5Сезона 82, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo Xavier SantosAmateur - 6Сезона 82, Трка 7, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 39Сезона 82, Трка 7, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SteynRetiredСезона 82, Трка 7, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui RebeloAmateur - 24Сезона 82, Трка 7, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevPro - 21Сезона 82, Трка 7, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fülöp CsorbaAmateur - 62Сезона 82, Трка 7, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MendiaRetiredСезона 82, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan HisgettAmateur - 49Сезона 82, Трка 7, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano GruetzmannAmateur - 54Сезона 82, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 82, Трка 7, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas SestokasMaster - 2Сезона 82, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoPro - 13Сезона 82, Трка 7, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio FerreroAmateur - 46Сезона 82, Трка 7, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 70Сезона 82, Трка 7, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ausra JuozelskieneAmateur - 43Сезона 82, Трка 7, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias ReckendreesRookie - 103Сезона 82, Трка 7, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraPro - 22Сезона 82, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SeminAmateur - 3Сезона 82, Трка 7, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsMaster - 5Сезона 82, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry KorakasAmateur - 57Сезона 82, Трка 7, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 8Сезона 82, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyAmateur - 43Сезона 82, Трка 7, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob BarryAmateur - 23Сезона 82, Трка 7, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmad AloulouPro - 12Сезона 82, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PtakAmateur - 13Сезона 82, Трка 7, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioPro - 11Сезона 82, Трка 7, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan MuulAmateur - 11Сезона 82, Трка 7, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector IbarraRetiredСезона 82, Трка 7, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João ViannaRetiredСезона 82, Трка 7, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio KlausPro - 15Сезона 82, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuMaster - 3Сезона 82, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Blagoja DordevicRetiredСезона 82, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CasolaAmateur - 39Сезона 82, Трка 7, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hildo GalindoAmateur - 67Сезона 82, Трка 7, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 68Сезона 82, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichAmateur - 41Сезона 82, Трка 7, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar RaevAmateur - 8Сезона 82, Трка 7, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SaramagoRookie - 108Сезона 82, Трка 7, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Jose MorenoPro - 15Сезона 82, Трка 7, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani MannilaAmateur - 34Сезона 82, Трка 7, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 2Сезона 82, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: