Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Monster Rookie car (Највисоко ниво на болид на една трка во Руки групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 9.63 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 457 458 459 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pedro EnriqueRookie - 77Сезона 90, Трка 13, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PopkoRookie - 6Сезона 90, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank StoccoRookie - 58Сезона 90, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BarberoRookie - 28Сезона 90, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino BonazzaRookie - 25Сезона 90, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MelchiorRookie - 142Сезона 90, Трка 13, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan GiuffreRookie - 132Сезона 90, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muttley BoldiRookie - 129Сезона 90, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier HormigonRookie - 110Сезона 90, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rioga GomezRookie - 95Сезона 90, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davor KopasRookie - 89Сезона 90, Трка 12, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ThernyRookie - 76Сезона 90, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz PółtorakRookie - 13Сезона 90, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian Villegas RiosRookie - 115Сезона 90, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupiRookie - 91Сезона 90, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh AstonRookie - 28Сезона 90, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GariboldiRookie - 25Сезона 90, Трка 11, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jelle De CnodderRookie - 139Сезона 90, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk HorváthRookie - 121Сезона 90, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus PetroniRookie - 85Сезона 90, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoRookie - 7Сезона 90, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SanteseRookie - 61Сезона 90, Трка 10, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BadosiRookie - 46Сезона 90, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivelin DobrikovRookie - 145Сезона 90, Трка 10, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoRookie - 53Сезона 90, Трка 9, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan MolsenRookie - 5Сезона 90, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AntonioRookie - 28Сезона 90, Трка 9, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Da SilvaRookie - 25Сезона 90, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio RamosRookie - 150Сезона 90, Трка 9, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remi CazzaroRookie - 18Сезона 90, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo MeleRookie - 123Сезона 90, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly ForllanofRookie - 117Сезона 90, Трка 8, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paco MoralejoRookie - 86Сезона 90, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BaukóRookie - 52Сезона 90, Трка 7, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos SpensieriRookie - 38Сезона 90, Трка 7, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio BorrelliRookie - 28Сезона 90, Трка 7, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella GapasinRookie - 143Сезона 90, Трка 7, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago OliveiraRookie - 136Сезона 90, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Livijus KievišasRookie - 121Сезона 90, Трка 7, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian ZieziulaRookie - 10Сезона 90, Трка 7, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersRookie - 8Сезона 90, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulinho KostaRookie - 86Сезона 90, Трка 6, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sridhar Thoppe JyothisvaranRookie - 43Сезона 90, Трка 6, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt ParkerRookie - 3Сезона 90, Трка 6, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edoardo MariuzzoRookie - 28Сезона 90, Трка 6, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vishagan EttikudiRookie - 149Сезона 90, Трка 6, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt ModocRookie - 140Сезона 90, Трка 6, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SchultzRookie - 116Сезона 90, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef GruberRookie - 102Сезона 90, Трка 6, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalle KauppinenRookie - 92Сезона 90, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ángel BerrónRookie - 73Сезона 90, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolacheRookie - 45Сезона 90, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bloco AltoRookie - 21Сезона 90, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo FrancoRookie - 137Сезона 90, Трка 5, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattew PorcuàRookie - 12Сезона 90, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaRookie - 98Сезона 90, Трка 4, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AsrRookie - 93Сезона 90, Трка 4, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camilla AsgreenRookie - 86Сезона 90, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano MassucattiRookie - 84Сезона 90, Трка 4, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vanja VujanovicRookie - 79Сезона 90, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlos KostaRookie - 73Сезона 90, Трка 4, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek CzerwinskiRookie - 47Сезона 90, Трка 4, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Birska ColanciemiRookie - 36Сезона 90, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aswin WitteRookie - 31Сезона 90, Трка 4, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Catalina BerthiRookie - 2Сезона 90, Трка 4, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor ForgácsRookie - 138Сезона 90, Трка 4, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HashelRetiredСезона 90, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerrard WilsettRookie - 128Сезона 90, Трка 4, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BaldwinRetiredСезона 90, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominic LoricchioRookie - 78Сезона 90, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan TaroyRookie - 74Сезона 90, Трка 3, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maty WolfRookie - 63Сезона 90, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MaciejRookie - 55Сезона 90, Трка 3, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sami MartinezRookie - 46Сезона 90, Трка 3, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elionardo Silva Dos SantosRookie - 4Сезона 90, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CostaRookie - 27Сезона 90, Трка 3, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben BarnesRookie - 23Сезона 90, Трка 3, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MarchesanRookie - 146Сезона 90, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo MassRookie - 139Сезона 90, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro Kube VinyardRetiredСезона 90, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur AshmoffRookie - 135Сезона 90, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reda MalekRookie - 124Сезона 90, Трка 3, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rijad LučkinRookie - 113Сезона 90, Трка 3, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shamith GopalRookie - 111Сезона 90, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo Di CosimoRookie - 108Сезона 90, Трка 3, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezio CeciRetiredСезона 90, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo ColomboRookie - 91Сезона 90, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucy LaneRookie - 90Сезона 90, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony HankmanRookie - 76Сезона 90, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur DonmezRetiredСезона 90, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig ConwayRookie - 73Сезона 90, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander RollinsonRookie - 70Сезона 90, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben CampbellRookie - 66Сезона 90, Трка 2, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke WarrenRetiredСезона 90, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KopycinskiRookie - 57Сезона 90, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorRookie - 56Сезона 90, Трка 2, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramiro RoblesRookie - 54Сезона 90, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PradoRetiredСезона 90, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calum LonglandRookie - 50Сезона 90, Трка 2, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mak GrRetiredСезона 90, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 457 458 459 » Брзо оди на страница: