Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Monster Amateur car (Највисоко ниво на болид на една трка во Аматер групата)
(Раритетна придобивка: 1 од 49.47 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 99 100 101 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Paulo FloresAmateur - 11Сезона 96, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo WeichertAmateur - 24Сезона 96, Трка 10, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourenço RibeiroAmateur - 25Сезона 96, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shelbee NicoleAmateur - 28Сезона 96, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian WróblewskiAmateur - 36Сезона 96, Трка 10, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne GöösAmateur - 4Сезона 96, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin DeckertAmateur - 44Сезона 96, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus PetroniAmateur - 48Сезона 96, Трка 10, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel RoyanAmateur - 51Сезона 96, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzépAmateur - 9Сезона 96, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry NaudoAmateur - 36Сезона 96, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FélixAmateur - 44Сезона 96, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevAmateur - 47Сезона 96, Трка 9, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FaniniAmateur - 73Сезона 96, Трка 9, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carsten VejleaaAmateur - 15Сезона 96, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AvezumAmateur - 34Сезона 96, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovAmateur - 4Сезона 96, Трка 8, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob JeattAmateur - 44Сезона 96, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan RadovanacAmateur - 6Сезона 96, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RoyAmateur - 64Сезона 96, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus De LimaAmateur - 12Сезона 96, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo Di FeoAmateur - 31Сезона 96, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olga RobertsAmateur - 44Сезона 96, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovAmateur - 16Сезона 96, Трка 6, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Quijada FigueredoAmateur - 52Сезона 96, Трка 6, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 64Сезона 96, Трка 6, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 96, Трка 6, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MontaniaAmateur - 69Сезона 96, Трка 6, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almantas ArbaAmateur - 9Сезона 96, Трка 6, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katrina BrewerAmateur - 14Сезона 96, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge LucasAmateur - 15Сезона 96, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám FáriAmateur - 32Сезона 96, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelly AntonovaAmateur - 37Сезона 96, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julia PunturoAmateur - 42Сезона 96, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 77Сезона 96, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan SinmiedoAmateur - 13Сезона 96, Трка 4, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad JurkovićAmateur - 19Сезона 96, Трка 4, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PariettiAmateur - 49Сезона 96, Трка 4, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthieu SchäferAmateur - 55Сезона 96, Трка 4, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni SciaccaAmateur - 57Сезона 96, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo ForesiAmateur - 19Сезона 96, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy LeonhartAmateur - 22Сезона 96, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin BakkenesAmateur - 41Сезона 96, Трка 3, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczAmateur - 42Сезона 96, Трка 2, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran MartosAmateur - 9Сезона 96, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele GuazzarriAmateur - 12Сезона 96, Трка 1, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric KenneyAmateur - 3Сезона 96, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MurruAmateur - 32Сезона 96, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Skyler MarsonsAmateur - 37Сезона 96, Трка 1, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulinho KostaAmateur - 40Сезона 96, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanAmateur - 53Сезона 96, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr StanislavskyAmateur - 57Сезона 96, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 60Сезона 96, Трка 1, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KavanaghAmateur - 77Сезона 96, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 23Сезона 95, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jules TavernePro - 1Сезона 95, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zifir ZurrekRookie - 27Сезона 95, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro GonzálezPro - 13Сезона 95, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito RuggioPro - 9Сезона 95, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithAmateur - 44Сезона 95, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaPro - 4Сезона 95, Трка 15, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BistmanPro - 6Сезона 95, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan De WulfPro - 1Сезона 95, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo De La HozPro - 15Сезона 95, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken BelangerRookie - 45Сезона 95, Трка 14, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MejiaPro - 18Сезона 95, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles WhittomAmateur - 74Сезона 95, Трка 14, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elina PähraAmateur - 18Сезона 95, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Siim ViigandPro - 13Сезона 95, Трка 13, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alf WiklundPro - 5Сезона 95, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 95, Трка 12, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István KovácsAmateur - 56Сезона 95, Трка 12, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel CoelhoAmateur - 17Сезона 95, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel DiasRookie - 90Сезона 95, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cami SilvaRookie - 141Сезона 95, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milena PronestinoAmateur - 52Сезона 95, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VinalsAmateur - 16Сезона 95, Трка 10, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Ortega OrtegaAmateur - 45Сезона 95, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Alberto LobatoAmateur - 78Сезона 95, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea BresciaPro - 24Сезона 95, Трка 9, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny NovozhilovPro - 5Сезона 95, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezPro - 19Сезона 95, Трка 9, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 16Сезона 95, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego FonsecaRetiredСезона 95, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsin CkAmateur - 67Сезона 95, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GonçalvesPro - 6Сезона 95, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augustas TolkačiovasPro - 17Сезона 95, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ortega MelilloRookie - 88Сезона 95, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max RamazzottiAmateur - 53Сезона 95, Трка 6, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin BoekPro - 1Сезона 95, Трка 6, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seba SzybkiRetiredСезона 95, Трка 6, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CostaRetiredСезона 95, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonino TrefilettiAmateur - 40Сезона 95, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HawthornAmateur - 3Сезона 95, Трка 4, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SamenasAmateur - 55Сезона 95, Трка 4, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manny PacolliPro - 16Сезона 95, Трка 4, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookAmateur - 16Сезона 95, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias BarberisAmateur - 37Сезона 95, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SinPro - 6Сезона 95, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio TemerosoAmateur - 45Сезона 95, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 99 100 101 » Брзо оди на страница: